Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Prvi put cu leteti Air cairom... zna li ko kud sa e-cigaretom i tecnostima? Kapiram u rucni prtljag, iskljucena naravno. Nosila bih 30 ml tecnosti.

Je li dozvoljena kilaza prtljaga23 kg? Gleda li se samo kilaza, ili i gabariti?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam to nosio u rucnom, i nije bilo problema. Dimenzije rucnog za air cairo 55x40x25 cm, mada to niko ne postuje, tj nikada niko kada sam ja isao. Sto se tice tecnosti u rucnom do 100ml u zatvorenoj posudi u zatvorenoj providnoj plasticnoj kesi bla bla bla (po uputstvu), ali ni to nisam postovao kada sam pusio e-cigarete. Da, do 23kg, a rucni do 7. Ne vidim u uputstvu gabarit, ali vecina klasicnih kofera je ok, bitno da mogu da prodju svuda na traci itd :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Mi smo se testirali juće u 11h i u 18.30 je stigao rezultat na e-mail. 

Sutra u kopirnici da se oštampa i u utorak u 06.30 poletanje air Cairo. 

I mi smo se testirali juce u 10h,rezultat nam stigao u 14 i 45:klap: Jako brzo bas sam se iznenadilaaa..I hvala Bogu sve je kako treba. I mi idemo kad i Vi :D

Izmenjeno (Jovanica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li zna neko gde ima da se kupi memorijska kartica u Egiptu, za Go Pro kameru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima i hvala puno na informacijama koje su mi s obzirom da putujem uskoro u Hurgadu dragocene.

Samo bih zamolio da ako neko ima informacije iz prve ruke, da se testirao na aerodromu u Hurgadi, koliko je trebalo vremena da mu dođu rezultati?

Nije mi problem ako to veče kada stignem avionom ostanem u sobi, ali ne bih da izgubim sledeći dan očekujući rezultate.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel dozvoljen gel za dezinfekciju u ručnom prtljagu?

Izmenjeno (NecaBG)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do 100 ml jeste u providnoj plasticnoj kesi. Ja ih nikad nisam koristila i nije bilo problema.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko radio danas test u travellandu i dobio rezultate?

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko radio danas test u travellandu i dobio rezultate?

 

Ja sam bio ali još uvek ništa od rezultata. Proverio sam i spam kao i na onom sajtu.

Biće najkasnije sutra do dva.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zmajce8sad sam zbunjena, jel se viza ne plaća do 01.10. ili do 01.11.?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@NecaBG u mom slucaju se i dalje niko nije udostojio da mi posalje rezultate a radila sam kad i ti...proslo je mnogo vise od 24h, i tacno bih dobila nervni slom da se nisam sinoc ulogovala i proverila sama na sajtu koji je okacen ranije. :D Jos mi salju cas jedno vreme poletanja, pa 5 minuta kasnije ipak drugo...ne znam ko ili sta se desilo u medjuvremenu :D

Izmenjeno (loreann)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka