Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Ako može pomoć.Preporuka za hotel,da bude na plaži,da nema izraženu oseku i daleki plicak,da je pesak bez tragova korala.A hotel da je dobra higijena,hrana i da se može prošetati uveče.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislio sam da idem u meraki ali su i ostali hoteli iz lanca SUNRISE u tom cenovnom rangu,koji mi predlazete  sunrise?

Uslovi su da ima lepu plazu bez plime i oseke i sto manje dece?

Izmenjeno (Djilas.M)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

И Фарос и Матико лете Ер Србијом (код Матика пише, код Фароса не, али пише време полетања 18h; откуд то да иду њима?), само на 10 и 11 ноћења, Фарос нешто скупљи... Углавном, цене за 10 одн. 11 ноћења као прошлогодишње за 13 ноћења, бар за мој хотел. :dosada:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene za leto 2020 ima i Filip travel.,

Kliknes na hotel, pa na cenovnik, pa biras mesec i termin.

Za iste novce gledala sam Eftalijin hotel Aqua u Alanji

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ja to dobro vidim, za SeaGull u julu, recimo, za tri noći manje cena je za oko 150€ viša?! Wayout još nije izbacio svoje cene a kako stvari stoje - čekaću prvo njih da vidim...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Ja sam se mislila da li ja dobro vidim da je Sea Gull skuplji od Karibijena za isti petiod na deset noći!!!! 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mislio sam da idem u meraki ali su i ostali hoteli iz lanca SUNRISE u tom cenovnom rangu,koji mi predlazete  sunrise?

Uslovi su da ima lepu plazu bez plime i oseke i sto manje dece?

SRM se uklapa, ali ima dosta dece. A cini mi se da je i u drugim hotelima, sem Merakija i Romance, koji su only adult, ista situacija.... Ali, izražene plime i oseke nema:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas mi je on i zapao za oko,najverovatnije ce to biti izbor za kraj aprila,a citao sam da je skoro renoviran.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li će biti brckanja u Hurgadi sledeće leto $ obzirom da $u cene $koocile...?:plez:

Videli oni da se nama osladilo egipatsko sunce pa rešili da nas lupaju po džepu :retard:

Aranžmani na 11 dana,pih... :djavolko:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Биће, биће брчкања у Мисиру... Ово су прве понуде, а први мачићи се у воду бацају. Биће још понуда, тек су кренули. :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odeon je izbacio cenovnik za leto, odlična ponuda hotela ali cene :shokiran:  ludilo :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka