Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Zvala ja, jeste, to je to, čarteri s er Srbijom, dobra im ponuda, šteta što nemaju više noćenja, spajanje smena naravno ne dolazi u obzir. Karibijen ispadne oko 1450 eur od 02.07. 11 noći, dvoje odraslih i dete, najjeftinije što sam ikad platila je 13 noći 1550 eur, prošle, tj 2018. godine. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste, i ja zvala i rezervisala :) pocetak jula, 4 osobe, 11 nocenja 1630e .. Racunala sam da je najjeftinija moguca  varijanta 1900.. i ostali imaju neke Black friday popuste, ali ovo sa gratis avionskom kartom je nenadmasno za sada

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za april su skuplji od way outa.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

jeste, i ja zvala i rezervisala :) pocetak jula, 4 osobe, 11 nocenja 1630e .. Racunala sam da je najjeftinija moguca  varijanta 1900.. i ostali imaju neke Black friday popuste, ali ovo sa gratis avionskom kartom je nenadmasno za sada

Biće da ćemo biti u istom terminu tamo, ako sam shvatila Vi ste Karibijen rezervisali, ja uvek početkom jula idem:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ee pa neee :( sad mi zao sto nisam taj hotel a razmatrala sam ga zbog pohvala na forumu. Mi smo uzeli Seagull jer smo u Egiptu prvi put, pa nismo hteli da provedemo vreme samo u komplexu,a ako sam razumela Karibijen je izolovan. Hocemo za prvi put malo da istrazujemo, a Seagull je dobro pozicioniran u gradu.. 

ja sam razmatrala i kasnije termine, ali me ljudi ubedjuju da je sve kasnije u julu i avgustu nepodnosljiva vrucina, pa dajte vi  iskusni mi recite..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo i u julu i u avgustu. Vrućina jeste, ali nije nepodnošljiva. Gora  mi je vrućina u Beogradu nego tamo.. 

Izmenjeno (mismas)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Biće da ćemo biti u istom terminu tamo, ako sam shvatila Vi ste Karibijen rezervisali, ja uvek početkom jula idem:D

:sad2::sad2::sad2:

Опет ћемо се мимоићи.

Ја увек идем у другој половини јула или првој половини августа и поднесем врућину, лепо угрејем кости. :pardon:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je zato što hoćeš da ti drugi prave rođendansku tortu, he, hee, mudra si žena!!! 

@Pegi-peg, u avgustu je more toplije nego u julu (vrlo je toplo tada), i duvaju jači vetrovi tj početak jula je, statistički gledano, period sa najslabijim ili skoro najslabijim vetrom u godini. A i u avgustu je prijatnije nego npr na Halkidikiju kad upeče zvezda, a pod malenim suncobranima nema mrsta za celu familiju. Juli i avgust u Egiptu su relativno neprijatni samo ako idete u Luksor ili Kairo na izlete. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e pa dobro, bice da smo ipak dobro odabrali bar zbog tih izleta. Planiramo Kairo svakako, pa zbog dece da se ne istope na toj vrucini (meni ne bi skodilo da se malo istopim :) a vrucina ko vrucina, leto je, more je, voda je, i treba da je toplo :) meni najveci problem u celoj prici oko Egipta deluje to sto je taj mrak tako rano, al valjda cemo se lako presaltati.. Sve drugo me apsolutno ne brine...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uuu, tamo stvarno nema brige, ne možeš, čak ni da hoćeš:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

i dalje stoji jedna avio karta gratis a i onaj presedan sa detetom od 33 godine ? ali su zato cene skocile za po 110e po odrasloj osobi

Ђилас још има шансе да води свастику, али вероватно у заједничком лежају. :pardon: :hahaha:

 

To je zato što hoćeš da ti drugi prave rođendansku tortu, he, hee, mudra si žena!!! 

@Pegi-peg

Ма јок, тада имам годишњи одмор. А сад што се они ангажују да ми направе рођенданску торту и донесу ми је уз песму на свечаној вечери, ничим изазвани... :neznam:

И ја сам била изненађена, нисам очекивала, само сам одавде случајно понела свећице. :hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada gledam Wayout cenovnik..pa i nije nesto poskupelo ako se dobro secam cena?605€ je Seagull i Sinbad 13 noći sve sa taksama.Prosle god te cene koje izbace za april budu i na first minutu za maj i jun.Ako bude ta cena nije strasno.Samo nema jos za sve hotele.Sada čekamo za Piramisu SH.  

Izmenjeno (Brankicaaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada obično Wayout izbacuje cenovnik za Hurgadu za jun, jul, avgust?

Zanima me Sinbad

 

Izmenjeno (majana)
dupliran tekst
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put sam ove godine u avgustu bila u Egiptu, i uglavnom su bili komentari gde ces u avgustuu, pregorecete, izgorecete, suncanica i ostalo... Medjutim,nista od toga,vetar je duvao non stop, nikad nam lepse letovanje i prijatnije nije bilo, nismo isli na izlete sem vodenih i safarija ali i tu nam je bilo podnosljivo, sve u svemu ko se dvoumi jul, avgust moja preporuka?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Majana ja sam prvi aranzman za letovanje u junu uplatila 5 tog februara ako se dobro secam..Ima bas na ovoj temi post.U Sinbadu smo bili u novembru.Bilo je predivno:)

Izmenjeno (Brankicaaa)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka