Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima.
Mene interesuje da li neko može da mi kaže kakva je iskustva imao sa agencijom Wayout, jer mi se svidela njihova ponuda za Hurgadu za hotel Meraki za koji sam čitala iskustva i zadovoljna sam, e sad mi samo ostaje agencija.:D

Takodje da li je neko putovao krajem aprila,početkom maja u Egipat?

Hvala na izdvojenom vremenu :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem samo sa njma uvek u top periodu,svaka preporuka.

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima.
Mene interesuje da li neko može da mi kaže kakva je iskustva imao sa agencijom Wayout, jer mi se svidela njihova ponuda za Hurgadu za hotel Meraki za koji sam čitala iskustva i zadovoljna sam, e sad mi samo ostaje agencija.:D

Takodje da li je neko putovao krajem aprila,početkom maja u Egipat?

Hvala na izdvojenom vremenu :rolleyes:

 

Ja sam isla preko Wayout. Nista specijalno za njih nemam ni dobro ni lose :D 

Dobro je to sto je cijena najbolja - barem meni je tada bila kad sam isla , pa sam odlucila se za njih iako ih nisu bas nesto preporucili.

 

Sto se tice njih, bilo je kako je i napisano u ponudi.

Tamo mi nisu ni trebali, na izlete niko iz grupe nije isao sa njima na izlete tako da nam nisu ni trebali.

 

Porukom smo dobili obavjest o povratku i to je to :)

 

Bila sam od 01.juna u Egiptu ove godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Wayout se u proteklom periodu nije nikako pokazao u smislu da se ne javljaju na telefon, da do kraja ne znate s kojom aviokompanijom letite, dakle mogao je teorijski da vam propadne ceo dan ako ste uplatili let s Air Cairom koji je ujutru leteo (što su usmeno obećavali), a dobili Air Serbia koji je leteo popodne. Menjali su datume polaska plus/minus jedan dan. Sve je to mahom nerviralo putnike koji su preko njih putovali. Niko međutim nije ostao, svi su otputovali. Ne mogu da se setim jesu li nekom bez pitanja menjali hotel. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako ste Vi konkretno prosli sa wayoutom da li ste imali neke neprijatnosti? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine, kad pokušah da dobijem informaciju o ponudi i slobodnim hotelima za kraj avgusta nisu mi se uopšte javili na telefon 2 dana pa sam odustala. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikakav telefon! Samo mejlom

Sve, ali bukvalno sve sam zavrsila mejlom I jako su azurni!

Jedino sto mi se nije svidelo kod Wayouta je to sto na prvi sastanak salju  Mohameda koji srpski jedva da prozbori koju rec. Isto tako I u povratku na aerodrom poslase njega, pa sve je na engleskom pricao, a u autobusu samo Srbi

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta znam ja kada odlucim da idem odem do njih uplatim depozit tj. pola , posle 10tak dana pred put opet odem dam razliku i informisem se o detaljima,nesto nemam potrebu da ih zivkam mozda zato sto sam iz Beograda.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi nismo iz BG. Sve smo zavrsili mejlom I uplatama na njihov racun u ratama do 20 dana pre putovanja

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A moze i tako..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče organizacije, relativno su se loše pokazali, ali cena uglavnom bude povoljna i smeštaj je u mom slučaju bio onako kako je predstavljen (uz par izuzetaka na koje ne utiče agencija). Kao što je neko već napisao, dočeka vas neko tamo na engleskom jeziku, predstavnica agencije dođe samo u hotel da ponudi izlete. Namerno napisah predstavnica agencije umesto vodič, jer niti vas dočeka na aerodromu niti isprati po napuštanju hotela, niti vam iko ispriča nešto o destinaciji u koju ste stigli, a što obično bude običaj da se uradi bar u busu od aerodroma do hotela. Pruži vam šture i malo bitne informacije, npr. da je vremenska zona u Hurgadi ista kao u Beogradu... Takođe, Wayout je gotovo nemoguće dobiti telefonom, a znaju biti i neljubazni preko "žice" ako vam nešto zatreba. Dakle, ok su da se uplati aranžman, a za organizaciju putovanja imaju jedva prelaznu ocenu. 

 

Izmenjeno (savicmi)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Reklo bi se prećeraše ga.... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka