Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Kakva je tu plaza, ulazak, more? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je, odlična plaža i jako lep koralni greben u okviru zone ogradjene za kupanje

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tia je desno od SRM ? Ako je ulazak u more isti i lepa dubina za plivanje a RIXOS lanac pa onda ne treba sumnjati u kvalitet. Videla sam slike porusene Tie na stranici hotela SRM na fb.

Izmenjeno (Anna27)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je divna vest. Ne znam samo gde nadjete te vesti, ja se ubih, nigde nista nisam nasla, sem na fejsu u grupi za SRM... :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Evi pisala sam vec..u junu smo isli preko Wayout-a.Sve je bilo ok.Putujemo ponovo preko njih 3. novembra.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Evi pisala sam vec..u junu smo isli preko Wayout-a.Sve je bilo ok.Putujemo ponovo preko njih 3. novembra.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja jedva čekam da vidim cenu, jer sam baš volela Tiu. Ponovili smo je dva puta i drugi put je već krenulo ka propadanju. Zadnjih godina je već bilo pitanje ko će je preuzeti.. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, da li neko zna slucajno da je u nekoj agenciji ostalo mesta za Hurgadu za polazak u narednih nedelju dana? Hvala puno! Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemci rezervisu sad Rixos Magawish..taj spominju,ovaj ne.U januaru od 580e 7 noc.po osobi.Jer pocinje sa radom kao u decembru.

A najvise Rusi pricaju o ovom u Makadiju.Nije ni.cudo,najvise je Rusa i bilo u Tiji.Mi smo.opusteno ulazili u hotel,sedeli kraj bazena,na plazi,iako smo bili gosti Sanrajza.Ali to sad nece moci.hah

Tija je bila srednje skupa od 2005-2009.E posle je uvek bila jeftinija i naravno propala.Ja ocekujem cene kao za Albatros Danu npr.

Izmenjeno (beogradjani)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bese kod Magawisha lepa plaza?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka