Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Ja stvarno ne znam nisam farmaceut po struci i ne razumem se u sastav lekova a kamoli sta koja zemlja dozvoljava a sta brani koji unos lekova a verujem da se 90%ljudi ne razume u takve stvari ali samo znam da posle male neprijatnosti koju sam licno dozivela na aerodromu u Hurgadi zbog kolicine lekova a i ovog procitanog teksta licno sam postala mnogo obazrivija sa nosenjem lekova u bilo koju zemlju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam evo sad na aerodromu.

Stavila sam pun neseser lekova.

Cafetin bensedin bromazepam sve za stomacne tegobe aktivni ugaljj pun puncat. Pola kofera. Kao  sto rekoste skenirace ga ako je kakav problem bacicu. Ne mogu vise da se zraumiram.

Zena koja je nosila Trodone morala je znati da su u pitanju opioidni analgetici. To se dobija na dupli recept i civa u sefu u apotevi, pod kljucem. Sa opijatima se ne igra.

Ja dam pun neseser spakovala i bromazepam i bensedin i sumatriptan i za bolobe i temper i alergiju i stomavne probleme.....pun kofer. Ovde ce skenirati ako sta noje u redu bacicu. Ja vise ne mogu da se zraumiiram

Evo sad sam na aerodromu let je u 3::20 ako Bog da

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem da se odmorim i uživam u lepoti Crvenog mora.

Ovde sam naucila svasta, iskusni putnici su od ogromnr pomoci i stvarno hvala!

Nadam se da ce sve biti u redu, jer od toga sta sme sta ne sme ja sam nedelju dana  bila opsednuta??

Samo jedno da pitam:  oni sad u odlasku meni skeniraju kofer i kazu no no obo ne sme ovo moze i td. Kad sletim u Hurgadu, da li ga opet skeniraju? 

Ja to nista ne znam...pomozite

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Njih samo zanima da ne iznosite neki koralčić i tako to.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna i skeniraju u odlasku?

Pri dolasku ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, a  moj savet je da u odlasku iz Hurgade obujete nešto što se lako izuvaš i obuva a rezervnu obuću u ručni prtljag. Mi smo bili u japankama, patike u rančevima, skidala sam sat, one velike metalne štipaljke za kosu, sve stavljala u posudu i kroz skener...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo što će se zalediti u japankama.. Nama je 2,5h kasnio let i ljudi koji su bili bosi su se smrzli.. Ja sam bila u patikama, izuvali su nas ali to je minut da se izuju i obuju patike.. bolje nego smrzavanje, bar meni :rolleyes:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam evo sad na aerodromu.

Stavila sam pun neseser lekova.

Cafetin bensedin bromazepam sve za stomacne tegobe aktivni ugaljj pun puncat. Pola kofera. Kao  sto rekoste skenirace ga ako je kakav problem bacicu. Ne mogu vise da se zraumiram.

Zena koja je nosila Trodone morala je znati da su u pitanju opioidni analgetici. To se dobija na dupli recept i civa u sefu u apotevi, pod kljucem. Sa opijatima se ne igra.

Ja dam pun neseser spakovala i bromazepam i bensedin i sumatriptan i za bolobe i temper i alergiju i stomavne probleme.....pun kofer. Ovde ce skenirati ako sta noje u redu bacicu. Ja vise ne mogu da se zraumiiram

Evo sad sam na aerodromu let je u 3::20 ako Bog da

Sa toliko lekova nema dileme da ce ti biti opusten odmor:rolleyes:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, putuje li iko sa Wayout-om? Na forumu u delu "turističke agencije" moj post je bio poslednji kada je u pitanju WO, a to je bilo u oktobru 2018. Da li se nešto desava sa njima? 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ljudi, putuje li iko sa Wayout-om? Na forumu u delu "turističke agencije" moj post je bio poslednji kada je u pitanju WO, a to je bilo u oktobru 2018. Da li se nešto desava sa njima? 

 

Ne desava se nista,vecina ljudi ovog leta je putovala sa njima i koliko sam upoznata niko se nije zalio.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Samo što će se zalediti u japankama.. Nama je 2,5h kasnio let i ljudi koji su bili bosi su se smrzli.. Ja sam bila u patikama, izuvali su nas ali to je minut da se izuju i obuju patike.. bolje nego smrzavanje, bar meni :rolleyes:

Nema zbora, zato i rekoh, čarape i patike u ručni prtljag, a mislim i da sam napisala... :neznam:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ljudi, putuje li iko sa Wayout-om? Na forumu u delu "turističke agencije" moj post je bio poslednji kada je u pitanju WO, a to je bilo u oktobru 2018. Da li se nešto desava sa njima? 

 

Nista, sve funkcionise ok, evo mi bili u avgustu preko njih, sve je proslo u redu.

 

Samo što će se zalediti u japankama.. Nama je 2,5h kasnio let i ljudi koji su bili bosi su se smrzli.. Ja sam bila u patikama, izuvali su nas ali to je minut da se izuju i obuju patike.. bolje nego smrzavanje, bar meni :rolleyes:

U delu gde je pusacka zona malo je toplije, mi smo zbog cerke  i zbog cigara presedeli tamo, doduse cerka je i odspavala. Na gejt smo otisli kad je otvoren. Tako da sam dzaba vukla one dzempere. Ipak, prosle godine na terminalu 1 smo se smrzli. Ali duze smo i cekali (ona famozna visecasovna kasnjenja)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ljudi, putuje li iko sa Wayout-om? Na forumu u delu "turističke agencije" moj post je bio poslednji kada je u pitanju WO, a to je bilo u oktobru 2018. Da li se nešto desava sa njima? 

 

Ja sam preko Wayout-a u Hurghadi. Zadovoljna sam za sad sa njima. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tia Makadi srusena,kazu pravi se Rixos:D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka