Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Strašno, vrlo neodgovorno.. Nadam se da neće biti ovaj bezobrazluk praksa. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci,pocelo je..Kasnjenja,ludnica..:dosada:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li su hoteli regina swiss i regina royal isti hoteli? Malo mi se neslazu na mapama... Za swiss pise da je u centru a na mapama je na pocetku Seraton ulice! A royal je pored le pache i minamarka!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je isti hotel, pored Paše je... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li su hoteli regina swiss i regina royal isti hoteli? Malo mi se neslazu na mapama... Za swiss pise da je u centru a na mapama je na pocetku Seraton ulice! A royal je pored le pache i minamarka!

Има прелеп врт препун палми и лепу плажу али када сам ја боравио у том хотелу, било му је потребно озбиљно реновирање.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre koliko je to bilo vremena? Na trip advisoru ima i pozitivnih i negativnih komentara.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni je Matiko potvrdio let,nezvanicno za 06:30 Er Kairo,polazak 25.juna a zvanicno ce potvrditi dva dana pred put sto znaci da ova potvrda od danas ne znaci ama bas nista...kad bude bude,ne mogu jos oko toga da se opterecujem,samo da ne cekamo na aerodromu satima.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pre koliko je to bilo vremena? Na trip advisoru ima i pozitivnih i negativnih komentara.

Kategorizacija u Egiptu je vrlo klimava. Prosle godine su boravili gosti u Hiltonu i imali primedbi jer usluga nije na nivou lanca hotela cije ime nosi.

U Regini sam bio dosta davno, 2007. godine. Vratili smo se u hotel blizu Regine 2010. Bacio sam pogled i situacija je bila ista. Ako si u mogucnosti da malo doplatis i da uzmes neki drugi poput Sea Gull-a koji je 100 m udaljen od Regine.

 

Pre koliko je to bilo vremena? Na trip advisoru ima i pozitivnih i negativnih komentara.

Kategorizacija u Egiptu je vrlo klimava. Prosle godine su boravili gosti u Hiltonu i imali primedbi jer usluga nije na nivou lanca hotela cije ime nosi.

U Regini sam bio dosta davno, 2007. godine. Vratili smo se u hotel blizu Regine 2010. Bacio sam pogled i situacija je bila ista. Ako si u mogucnosti da malo doplatis i da uzmes neki drugi poput Sea Gull-a koji je 100 m udaljen od Regine.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@boske79 Bolje doplati za Bella Vistu ili Seagull.

Bella Vista je manji i  mirniji hotel od  Seagulla, nema aqua park. Nalazi se na 200/300m od Seagulla,  a oko  500m od Regine

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@boske79 Bolje doplati za Bella Vistu ili Seagull.

Bella Vista je manji i  mirniji hotel od  Seagulla, nema aqua park. Nalazi se na 200/300m od Seagulla,  a oko  500m od Regine

 

Mi idemo 21.06. u Bella vistu, Odnos cene i kvaliteta je dobar (barem po ocenama nekih nemackih sajtova) :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocekujem iscrpan izvestaj o Bella Visti jer me jako zanima. 

Zamolila bih Vas da pogledate da li ima korala i gde? Pogledajte skroz desno gledano ka moru, pa zalomite opet desno. Dodje skoro paralelno sa barom u bazenu.

Hvala Vam,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Znam da nije pitanje za ovu temu, ali ih je vecina zamrla , te cu pokusati ovde. Treba mi savet od onih koji uzimaju terapiju za pritisak, a iskusni su Hurgada vukovi. Kako se osecaju na junskoj Hurgada temperaturi i niskoj vlaznosti. Da li uzimate terapiju isto kao i kod kuce ili osetite da treba da je smanjite ili pak povecate. Idem sama sa decom , pa moram vise da povedem racuna o sebi , te bih da se pripremim. Izvinjenje moderatoru za omasenu temu.

ja uzimam terapiju za pritisak i masnocu, tensec, skopril, nifelat i pravacor, uzimam iste doze kao i kuci i osecam se ok...ali opet zavisi od Vas, nismo svi isti...

da pitam i ja: jel neko uzimao cigarete u free shopu, od Vas koji ste isli unzaad mesec dana, cene?
ako nekom ko ide pre 25 juna nije problem u free shopu na aerodromu da proveri i napise ovde, marlboro i davidov?
hvala unapred

 

prosle godine sam uzimao i jedno i drugo, marlboro je bio 18 evra, a davidov i beli i crni 16...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li su hoteli regina swiss i regina royal isti hoteli? Malo mi se neslazu na mapama... Za swiss pise da je u centru a na mapama je na pocetku Seraton ulice! A royal je pored le pache i minamarka!

Ево га најсвежије искуство особе која тренутно борави у Регини

''Evo sada se nalazim u Regini Resortu i jedva cekam jutro da odem odavde! Hotel je katastrofa! Teska socijala! Sobe nisu renovirane i nemaju pogled na more kao sto je receno! Samo par soba gleda na more ali za njih je velika doplata!
Lezaljke pohabane, mesta nigde.Plaza mala i jadna.
Hrana teska katastrofa.Par buckurisa i to je sve.
Ovde nemam sta da pojedem.
Evo sada nam kazu da se i teretana placa u ovoj socijali dok je u svim drugim teretana u sklopu aranzmana.

Ovaj hotel zaobilazite u sirokom luku!''

 

Izmenjeno (Barkmann)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka