Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Konzumiram..pa,bas koktel bez leda..ne znam

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Провуци слике кроз вибер или ватсап и смањиће их. :D

И качи већ једном сличке мора и плаже!!! :D

Значи треба купити Водафон картицу. :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Na aerodromu vodafon 10gb 10$

Orange 20gb 20$ isto.traju..

Dok jedan ceka kofere drugi nek izadje pre svih i uzme karticu. Stao vetar top je. Slike moram da smanjim(kako) nece da ih ubaci.

 

Negde procitah da primaju samo LE u vodafonu? Jel to tacno i da li mogu kartice?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Vodafone u Sakali i Senzo mall primaju kartice. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je sjajno, kartica je spas za takve stvari, sitnice, parking, gorivo, čokoladice... :)

Izmenjeno (MarkoFaca)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A na aerodromu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na aerodromu primaju i evre i dolare, kao i egipatske funte, ne znam za karticu. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Meni su iz agencije poslali obavijest za ta 4 eur po osobi i novi ugovor. Posto uplacujem iz BiH preko deviznog racuna i ja snosim troskove transakcije, kazem Im da su moji troskovi skuplji nego to sto trebam da doplatim. Fino im napisem da nije problem, ali da cu taj novac dati na aerodromu njihovom predstavniku. Nista ne odgovaraju, let se približava :) nego... Kad pijete koktele, da li kazete da vam prave bez leda? inace, da li konzumirate taj egipcanski led :)

https://transferwise.com/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Alina zašto niste zadovoljni kažete,,.. prvi utisci mi nisu baš sjajni..,, Šta nije uredu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tamaris ne znam kako bih to opisala, mozda kulturoloski šok...Nije u redu jer sam pisala mejl i molila kakvu sobu želim, dato mi je sve suprotno, iako sam recepcionarku častila. Aj ne bi bio problem sto nisam dobila sta sam želela da soba nije bila stravično prljava i zapuštana, kolutovi guste prašine po lampama po svim površinama, nijedna površina nije obrisana, prst prašine, na stolu razbijeno staklo, nameštaj ofucan star, zavesa puna fleka, mrlja, smrad,odvratnije nesto u zivotu videla . Odem drugi put na recepciju, sad drugi recepcionar kaze znam da ste dobilo losu sobu, pa platimo i njemu i dobismo daleko pristojniju sobu, nije spotles ali pristojno,.okreceno, znatno čistije od prethodne. Moj savet ne dajite pare unapted dok ne vidite kakvu ste sobu dobili. S druge strane sama teriitorija hotela je lepa, odlično održavana, nasuprot sobama,glavni restoran i toalet deluje dobro održavan. Tek je prvi dan...videcemo dalje. Sigutno je da se moji i egipatski standardi o cistoci jako razlikuju. Uprkos prelepoj teritoriji i lepoj plazil  ne deluje mi kao hotel u koji bih opet dosla. Nije mi cilj da Vas uplašim, jer ovo je samo moje iskustvo i moj dozivljaj stvari, Vaše ne mora da bude tako. Valjda treba imati o malo srece i dobro preispitati sebe pre nekog putovanja. Videcemo mozda se utisak do kraja putovanja i poboljsa...

 

Izmenjeno (Alina)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moj savet ne dajite pare unapted dok ne vidite kakvu ste sobu dobili.

 

Slažem se sa ovim savetom u potpunosti :) Narode, kada dobijete prvu sobu, kažite da ne nose stvari dok ne proverite sobu, nakon provere ako niste zadovoljni, menjajte uz napojnicu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam tri sobe zamenio ni $ nisam dao,smatrao sam da sam se dovoljno cimao jos da platim.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka