Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Molim za preporuku..Giftun ostrvo , koji izlet izabrati: Plaza Paradise, Orange Bay ili Mahmya? Koja se najbolje slika ? :-) I ako moze preporuka za agenciju, kontakt. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam zvala Kontiki da proverim za poskupljenje taksi i oni nemaju nikakvu informaciju od kompanije da je do poskupljenja došlo, odnosno kod njih poskupljenja još uvek nema.

Alina jel idete sa Kontikijem u Hurgadu? U kom periodu? Nisu nikoga jos zvali za doplatu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zmajce8 idem u Hurgadu preko Kontikija. Nisu oni mene zvali već ja njih da pitam jel došlo do kakve promene taksi kod Er Kaira, oni mi rekoše da se kod njih ništa nije menjalo, odnosno da im kompanija nije poslala ništa u vezi sa poskupljenjem,još me pitali otkud mi takva informacija. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milice hvala. Isla sam na tu Orange pre par godina. Ovo mi je drugi put da idem u Hurgadu. Mi smo krenuli koliko se secam posle 12 casova i tamo oseke nije bilo kad smo stigli.Neko je ovde pomenuo ljuljaske u vodi, tad nisu postojale. Paradise valjda nema suncobrane i na njoj je guzva najveca. A za ovu trecu ne znam kakva je, pa sam mislila da ih neko uporedi.Tad smo uzeli onu VIP opciju pa jeli i na brodu ali i u restoranu..previse ;-) Mada, hrana bese fenomenalna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mahmya je u privatnom zakupu i idu samo njihovi brodovi iz nove luke u hurgadi cena je od 60-70e po osobi

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Paradise valjda nema suncobrane i na njoj je guzva najveca.

 

Paradise ima suncobrane i ona gumena čudesa, a Giftun public beach koji je odmah pored Paradise nema ništa, osim peska i vojske ;) 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog te gume eliminisem odmah Paradise. Izgleda da je Orange ipak najbolja. Ona je isto, bar pre par godina , bila u privatnom zakupu.Ja cu biti u SRM u Makadiju moguce da postoji izlet do ostrva bez da se dolazi u Hurgadu. Hvala svima.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Milice hvala. Isla sam na tu Orange pre par godina. Ovo mi je drugi put da idem u Hurgadu. Mi smo krenuli koliko se secam posle 12 casova i tamo oseke nije bilo kad smo stigli.Neko je ovde pomenuo ljuljaske u vodi, tad nisu postojale. Paradise valjda nema suncobrane i na njoj je guzva najveca. A za ovu trecu ne znam kakva je, pa sam mislila da ih neko uporedi.Tad smo uzeli onu VIP opciju pa jeli i na brodu ali i u restoranu..previse ;-) Mada, hrana bese fenomenalna.

Ima, mi smo iz SRM isli pravo sa njihovog doka bez odlaska u Hurgadu:)A nije bilo tih ljuljaski i cudesa a klopa na brodu standard nikakav VIP:DI nije bio restoran,no ovo je is davnee 2014:neznam:Uzivajte svakako:)

DSCN0415.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Milice. Da ;li se secate imena te agencije od koje ste uzeli izlet i eventualnio cene ? Mi smo posle te hrane na brodu odmah imali i u onom restoranu na plazi i stvarno je bila bas dobra. Do kad traje ta oseka ako nema podnevnog polaska? Tu drvenu ljuljasku sam videla na youtube snimcima..zanimljiva je bas za fotkanje jer je  u vodi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna jedina ima u SRM mislim da se zovu Blue Waves oni se nalaze na plazi idu obicno po resortu nude izlete..O ne secam se cene msm da je bila 30-40e ali mi se nismo cenjkali:lud:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zmajce8 idem u Hurgadu preko Kontikija. Nisu oni mene zvali već ja njih da pitam jel došlo do kakve promene taksi kod Er Kaira, oni mi rekoše da se kod njih ništa nije menjalo, odnosno da im kompanija nije poslala ništa u vezi sa poskupljenjem,još me pitali otkud mi takva informacija. 

Heeej jupi... jos ja mislila da jedina idem u aprilu preko Kontikija aahahahaaa i to sa Air Cairo... eee bas me sada obradooova HVAAALA

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo i mi...brojimo sitno:D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka