Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Danas sam bio u WO da uplatim avans, kad ono medjutim - nema mesta na letovima 15.06. i 22.06., a još par mesta za 29.06. za 13 noćenja.

Rekao mi je da zovnem u petak ili ponedeljak, kao razmatraju dodatna mesta ili letove ili šta je već rekao, pa da vidimo...

Ako supruga ne bude mogla da pomeri odmor, a verovatno neće moći, banana :hahaha:

U prevodu, pop... smo za Egipat ove godine :hahaha:

Screenshot_20190212-180907_Instagram.thu

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Сад сам баш гледала датуме код Вејаута и видим да смене иду свим данима. Зар има летова Ер Каира сваким даном? Па још ови који иду Ер Србијом!

Већ попунили јуни и почетак јула? Како да зовеш у петак? Зар није државни празник?

Ја још чекам да ми одговоре на мејл са упитом за једнокреветну и спајање смена. Мораћу да их појурим мало.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Shvatam da je navala i prilika za lov u mutnom, ali kako vec nema mesta na letovima? :shokiran:

Mi mo vagali između polaska 15. i 22. juna, a biće šta bude...

 

Ја још чекам да ми одговоре на мејл са упитом за једнокреветну и спајање смена. Мораћу да их појурим мало.

Prošle godine mi nisu odgovorili ni na jedan mejl, kao malo ih je i ne stižu. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Већ попунили јуни и почетак јула? Како да зовеш у петак? Зар није државни празник?

Ma izgubljeni slučajevi, strašno... Sve se plašim da sam došao sa pričom da uplaćujem Baron za četvoro da ne bi bilo mesta :hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Shvatam da je navala i prilika za lov u mutnom, ali kako vec nema mesta na letovima? :shokiran:

Mi mo vagali između polaska 15. i 22. juna, a biće šta bude...

Prošle godine mi nisu odgovorili ni na jedan mejl, kao malo ih je i ne stižu. 

Мени прошле године исто нису одговорили одмах, звала сам их и рекли да су много заузети на Сајму (послала сам баш у време трајања Сајма), али су послали одговор дан по завршетку Сајма.

Могуће да су заузети. Последњи су избацили ценовник, доста су јефтинији од осталих, а скоро сви су чекали њихове понуде...

Кад сам прошле године отишла да уплатим резервацију крајем фебруара у пословници је била лудница, пуно као око, људи су чекали у реду и напољу, газда се јављао на телефоне и није могао да постигне, а остали радили уговоре.

Марко, како је сада, је ли гужва?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Argus je izbacio na sajtu obavestenje da uskoro izlaze cene za 10 i 11 nocenja, budite spremni.

Mi smo juce uplatili u WO i rekli su nam da su to poslednja 2 slobodna mesta i ako budemo cekali do danas, da postoji sansa da ne bude mesta, bio sam siguran da lazu, al ajde uplatili smo.

Izmenjeno (GrandPlaza)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

За који период сте уплатили? Јуни или јули-август?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jun, first minute, do danas je vazila ta promo cena.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Мени Марко, како је сада, је ли гужва?

Nije bila gužva, možda dva agenta bila zauzeta kada sam ušao

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Air Cairo svaki dan,bice onaj drugi egipatski 3-4 puta i air srbija isto.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Значи да тренутно није навала као прошле године.

Али да, ви сте хтели јуни и та понуда сада истиче. Ја јурим јули и август, понуда истиче у понедељак 18.02., тек је јуче избачен ценовник.

Па то значи да ће бити скоро дупло више летова недељно него прошле године, а прошле је било 9 недељно!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa kojom avio kompanijom leti Wayout? 

Dok sam sa BigBlue i SAB-om isao, leteli su sa AirCairom, za SAB i nisam siguran, zaboravio sam. Kad sam isao preko Argusa, leteo sam sa Nesma i AlMasria.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ер Каиро, редовне линије.

Ови што иду Ер Србијом су чартери.

И САБ је ишао Ер Каиром, ишла сам једном са њима.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili 30.6 jako povoljno letovanje u Hurgadi. Pre toga na jedno 7 do 10 dana ubaciii su nove letove, pa je cena avio karte bila 150e, sto je jako snizilo cenu aranzmana

Vec od 1.7, cene avio karata rastu, da bi za 10 dana njihova cena bila kao ranije, U to vreme je jedino Matico imao najnizu cenu avio karte, a Faros za njima. Faros je lovio u mutnom sto se tice sobe 1/1, pa mi zaracunao skoro 300e vise od Matica.

Mislim da ce sa povecanjem broja letova smanjiti i cene iavio karata sto povlaci smanjenje cena aranzmana, kao prosle godine

Meni je najlepse bilo kada smo leteli Nesmom sa Argusom

Izmenjeno (seagull)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Sanja, dobro je, jos da nas zaobidju kasnjenja i bice super.

Eh neka srecnija vremena Egipat preko SABa, bese tamo 2011 ili 2012, nisam siguran :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka