Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

meni su rekli subota (za danas), ako ne, najkasnije ponedeljak :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Matick takođe danas radi cenovnike, sledeće nedelje izbacuju, pitah za Karibijen, kaže za njega još nisu ni dobili cenu. Dakle, zahuktava se polako ipak:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

April je super pogotovo druga polovina temperatura oko 30c i ja sam gledao taj hotel ali cini mi se da sam.zbog plaze odustao zbog velike oseke.

Pravo da Vam kazem, cula sam u agenciji i citala sam na netu za taj plicak ali nekako mi to nije tako strasno obzirom da smo prosle godine imali istu situaciju na Krfu... videcemo kako ce ovde biti 

 

 

@zmajce8 Mislim da je jedan clan ove godine napisao da taj hotel ima prelep i odrzavan vrt, dobru uslugu, stariji namestaj i da su jako zadovoljni. Koliko sam primetla po slikama putnika na raznim sajtovima, plaza ima duzi plicak,sto, ne znaci da ne postoji neki deo sa normalnom dubinom ne daleko od obale

Ima dok na plazi sa kojeg se moze uci u vodu stepenicama u dubinu.. videcemo.. vise me brinu moguci stomacni problemi nego plicak aahahhaha

 

 

Od lekova odavde Enterofuril..tamo,naravno,Antinal.Na prvo komesanje u stomaku,uzmite lek,bez odlaganja.

Hvaaala puno puno na savetu! Obavezno cemo poneti enterofuril a tamo cemo kupiti antinal!

 

 

Upravo tako, da apsolviramo, ne preventivno nego na prvo neuobičajeno komešanje u stomaku 3 puta dnevno 1 kapsula, 3 dana i mir do novog komešanja:D

Naaàdam se da nece biti komesanja uopste ali cemo se opremiti! ???

 

 

Budi oprezan sa Kontikijem. Prošlog maja na sajtu je cena za Seagull bila povoljna i pokazivalo je da ima mesta u hotelu. Kad sam krenula da rezervišetem, u agenciji su mi rekli da mesta u hotelu nema i ponudili neki dosta skuplji hotel. Nisam sigurna da im ta aplikacija za rezervaciju prikazuje realno stanje...

Samo da znate da Kontikiju NE RADI opcija rezervacija online!!! Ja rezervisala i otisla da platim kad oni kazu da im nije stigla rezervacija jer NE RADI. Tako da sam slucajno uspela da rezervisem jos dva mesta za april!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko objasniti sta u hotelima u Hurgadi podrazumeva usluga Ultra All Inc.? Ovi iz Kontikija mi nisu sve objasnili a na sajtu isto sve nesto bzv... dorucak, rucak, vecera, besplatne lezaljke i suncobrani na hotelskoj plazi i na svim bazenima u hotelu to mi je jasno a za pice (za kafu najvise) mi nije jasno..... konkretno za hotel Movie gate..

Izmenjeno (zmajce8)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jo.Anna.Jo

Grey's Anatomy S15E09

Dodata nova epizoda pre 6 sati...

Sada još Wayout  da doda letnji  cenovnik a mi da se ne oduzmemo.. .:shokiran:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da su uglavnom najjeftiniji, ako bude tako i ove godine bice ok. Mada su cene uglavnom visoke u odnosu na proslu godinu

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Gledala sam i to ali........ ne pise bas da mozemo ici na kafu kad nam se hoce... 

 

 

Pozdrav svima!

Prvo da kazem da su mi sva vasa podeljena iskustva mnogo znacila, a slike clanice Beogradjani su me ostavile bez teksta! Ocaaaaarana sam 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Gledala sam i to ali........ ne pise bas da mozemo ici na kafu kad nam se hoce... 

 

Pozdrav svima!

Prvo da kazem da su mi sva vasa podeljena iskustva mnogo znacila, a slike clanice Beogradjani su me ostavile bez teksta! Ocaaaaarana sam 

Hvala lepo,a koje slike?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Jo.Anna.Jo

Grey's Anatomy S15E09

Dodata nova epizoda pre 6 sati...

Sada još Wayout  da doda letnji  cenovnik a mi da se ne oduzmemo.. .:shokiran:

ehej,  ova cela 15. sezona se objavljuje online cetvrtkom,  zapravo pre premijere :D

nisam odusevljena poslednjom, pa gajim nade da cu biti odusevljena onda WO cenovnikom :D 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jo.Anna.Jo                                                                                                                                      Daaaa .....Za dr. Meredith baš trenutno puno ne brinem, samo da nam Wayout ne iskomplikuje kao što ona ume....:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala lepo,a koje slike?

Slike sa letovanja

 

Hvala lepo,a koje slikeslike it Hurgade?

Samo da znate da Kontikiju NE RADI opcija rezervacija online!!! Ja rezervisala i otisla da platim kad oni kazu da im nije stigla rezervacija jer NE RADI. Tako da sam slucajno uspela da rezervisem jos dva mesta za april!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inače, Wayout je u cenovniku za rezervacije do 25.01. za februar mart april podigao cene za po 10€ u odnosu na prethodni koji je važio do 22.01. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate li iskustva sa Matico agencijom iz Bg? Mnogo su niže cene za Karibijen u mojim terminima u odnosu na Kontiki?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da, spremaju cene koje će kao sniziti za sajam. Uvek su nekako bezvezni. A još nisu izbacili cenovnik za leto.... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka