Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Vijje napisi i ti nesto o nekom restoranu, kaficu i sl. ako si bio ove godine, imas li ti nesto da preporucis? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila:)

Od restorana Falfela, kao sto napisah, od fastfood restorana -Hardee's jer je osoblje najljubaznije a obroci odlicni..za 50Le rucaju dvoje.. ko voli fastfood.. a moj muskarac voli :D

Hard Rock Cafe- ako volite rock nemojte ici sredom i vikendima jer se pretvara u disco, mi smo dosli, seli, muzika super...i onda, posle 15 min- gruvanje..nismo se snasli a ni popili dovoljno da bi to podneli :D

Sredom i petkom..mislim..je besplatno pice za devojke od 11.00h do 01.00h

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini za >bio< :bolje-da-cutim: , samo mi jos reci da li je taj Hardee's fast food blizu Merriott hotela, i imas li preporuku za neki obrok?

Hvala ti unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za italijanski restoran La Luna ( nalazi se na putu od S&S ka centru ) i riblji restoran Fish House.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za italijanski restoran La Luna ( nalazi se na putu od S&S ka centru ) i riblji restoran Fish House.

Dobro ti nama dosla Ninochka..kako si se provela? Jeste li prezivele one silne planirane koktele? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fastfood je... ja sam isla u Hardee's koji se nalazi u starom delu Hurgade.

Bilo sta... meni je ljuta piletina je ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro je da volim fish, vidim da svi preporucujete...... :cool: , ali ima li neka fish koju bas treba probati a pliva samo u crvenom morencetu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

fish house je super, isla sam tamo cesto posto je odmah preko puta mog hotela. corbe su im extra!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro ti nama dosla Ninochka..kako si se provela? Jeste li prezivele one silne planirane koktele? :)

Eeee... Kako sam se provela? Ne može se rečima opisati... Što se koktela tiče, ja ih prva preskočila!!! Gazirana bezalkoholna pića bila su moja jedina meta svih 11 dana!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se prijavim da sa nestrpljenjem ocekujem informacije o Magawishu. Zahvaljujuci ovom forumu odlucila sam se upravo za taj hotel jer kazete da ima najlepsu plazu. :kez: Citala sam dosta tema ovde i ako sam dobro sve zapamtila Magawish tek od ove godine u ponudi ima AI, koji sam i uplatila. Inace, putujem 01.09. i sve informacije su dobro dosle, jer mi je ovo prvi put da idem u Hurgadu. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila se ja naprimer :blush:

I bila sam sa drugaricom, ZNACI dve zene same, sto za setnju, sto za cenjkanje, sto za izlaske :shokiran:

Ovde su najveci problem Ruskinje koje su mislim njima tamo potpuno promenile pogled na zene i zato su tako napadni (evo i sad se nerviram kad pisem :besan: ), mada vidim da ih i sve vise Egipcana gleda onako s gadjenjem. E kad ljutito kazete ma nisam bre iz Rusije! onda sve ide ok :hehe:

I mogu vam reci da smo se sjajno provele!! Prva 2-3 dana su bili malo vise napadni, al kad smo pocrnele prosto smo se uklopile u sredinu, pa jos par reci na arapskom, odmah te drugacije gledaju.

Elem, meni je bilo mnogo dobro i zanimljivo :D :D

Izmenjeno (angelinaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E,super dok si još sveža i crna baci i neki detalj o tvom boravku tamo.Hotel,restorani,kafici ,cene ...Hrabre ste ako ste se same uputile tamo prema svim tim komentarima.U čemu je fazon?Postali su nabedjeni ....?Hrabri?ili jednostavno misle zbog Ruskinja da su sve zene lake?i čudi me tolika sloboda? Cuo sam komentar da je DAHAR mnogo jeftiniji za sve ?Da li se neko upuštao u avanturu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u hotelu Sun&Sea, blizu starog centra Hurgade.

Taj je jedan od jeftinijih (velika voda 3f, kokakola oko 4 f, kafa 4,5f). Sve ostalo sto nam je trebalo smo kupovale u Abu Ashari marketu (voce, vocne sokove, cigare itd).

Izlasci,

Hed Kendi bar (pored Buda Bara i hotela Ramoza) je super varijanta, na plazi i skroz opusteno, zatim Papa's Beach tkdj na plazi (iliti Ministry of Sound) - blizu hotela Regina, ovde su non stop neke zurke. Pivo je dvadesetak f, domace belo vino oko 100f (flasa) i probati ga pod obavezno, odlicno je. Onda, u novom delu grada je klub Little Buda, koji je fenomenalno sredjen i verovatno najskuplji u H. Ulaz je 100-150f, zavisi sta se desava unutra, uz to neki soft drink po izboru, al imala sam osecaj da sam u nekoj metropoli.

Restorani,

cene stvarno ne znam jer nisam stigla da jedem u gradu posto smo svaki dan imali neke izlete sto po brodovima, pustinjama (i tu mi je bila najbolja klopa onako izmucenoj i gladnoj). Inace, El Mina vazi za jedan od boljih ribljih (stari centar, drugi kruzni tok, pa pravo na desno), Felfela (izmedju S&Sea i Safira, La Luna (pored Hed Kendija), ma videcete, to je sve tu.

ne znam sta jos, ne mogu da se setim, pitajte...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suncice, sve sto te zanima slobodno pitaj... :) Naoruzana sam iskustvom i pozitivnom energijom :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sve me zanima, recimo posto ja idem na polupansion zanima me da li u blizini hotela Merriott ima neki restoran u kome moze bezbedno da se nesto glocne za neke pristojne pare i konkretno sta od hrane uzeti a ne sekirati se.Vidim da se nasi uglavnom odlucuju na riblje obroke (sto i meni odgovara, jer volim morsku hranu).Zanima me isto pamuk...neke haljinice, peskiri i tako to, ako si nesto pazarila mozes nesto da napises o cenama i lokacijama.......(ako moja snaznija polovina vidi sta mene zanima u drevnoj civilizaciji ...poludece.... :P ).....ali sta cu kada volim da znam..... :cvetic: :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka