Vanjicaaa

Egipat U januaru

33 poruke u ovoj temi

pa to bi bilo lepo onda...al avion mnogo j**e cenu :(

doro, nacicu neki nacin, idem 100%...

ej zar nije neka riba sa foruma isla na nedelju dana tamo :S el zna neko mozda ko i kako...?

Evo nasla sam nesto sto je Jelica napisala u okviru druge teme:

"meni je kairo bio super,bila sam 7 dana i verovatno sam videla vise nego svi koji su bili 2 dana..zavlacila se svuda,imala i negativne dozivljaje,bila na partiju u hotelu,pricali za al dzaziru(slucajno)..mislili da smo manekenke,pa nas pustili tamo..hahah..isli u zamalek,,alo ekskluzivniji deo kaira,joj mecka do mecke,armani itd.vozili se busom,onim sto ne staje nego kad ga vidis `vatas zalet da uskocis u njega..metroom nisam,doduse..opasno!!isla 5 puta na piramide,suncala se tamo na kamenu i hvatala energiju..isla i u 4 ujutru taksijem do tamo i jahali kamile i cekali zoru...moj utisak kaira je nesto drugo,zaista.."

Mozda mozes da je kontaktiras na PP ako ce ti pomoci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jao straaava....hocu i ja to :D

hvala ti do nebaaaaaaa

videcu da je navatam negde na forumu :P hehe

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

heheeee karta od madjarske do egipta je tricavih 387evra...zanimljivo...

znaci ovo otpada koliko ja vidim :(....ostaje mi da se nadam, da ce neka agencija dati SAMO KAIRO, jer mi se stvarno ne ide u hurgadu u januaru, a i volela bi da vidim samo kairo i budem malo duze od 2-3 dana...

Sto? Mi ovu novu godinu planirali provesti u Hurgadi. Dali je neko probao?

Kakva je atmosfera, kakvo more - moze li se kupati ...???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja kuma je jedne godine bila u Egiptu bas za Novu godinu, u onoj turi Kairo-Hurgada. I super se provela.

Sam docek je bio organizovan u restoranu u Kairu, tako da im je bilo sasvim ok.

Tu i tamo su oblacili duge rukave, tanju jaknicu, ali opet, dole na moru su se kupali, mada je komentarisala da voda nije najtoplija. Isli su i na ronjenje i na onaj izlet dzipom..

Tako da izgleda da je i tada moguce uzivati u Egiptu, samo u Hurgadi malo ranije zalazi sunce.

Eto toliko ja znam..

Najbolje da pitas ljude iz agencije, sve ce ti reci tacno.

Srecno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ne znam...bilo bi lepo kad bi kairo i hurgada zamenili mesta....hurgada 2-3 dana a kairo ostatak :D

i znam da je ono treba nekad i jaknica, al bolje to nego na -2 i vise :P

poslala sam jelici PP videcu kad mi odgovori...hvala svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kolika je otprilike cena aranzmana Kairo-Hurgada za Novu Godinu? Jel isto kao sad u sezoni ili nesto povoljnije? I mi se ozbiljno razmisljamo da idemo tamo za Novu? Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako pikiras 4 ili 5* (sto preporucujem u svakom slucaju kada je Egipat u pitanju), neces naci veliku razliku u ceni.

Kazem, moja kuma je isla krajem decembra, zakacila Novu godinu i ostalo u januaru, a ja naredne godine u isti hotel u oktobru i cene su bile jednake. Malte ne je ona vise platila, zbog organizovane vecere za Novu, koja je bila 80evra po osobi?!!

Prosvrljaj malo po sajtovima agencija i idi npr. na arhivu, pa uporedi sa proslogodisnjim cenama..

Sad, druga je stvar, ako npr. nemas fiksni datum, pa mozes da sacekas last minute.. Onda ce ti se sigurno posreciti :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a koje agencije imaju arhivu?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

auuuu bajo cene su skoro iste kao i za letovanje....awww ide mi se sad, al osecam da em nema mesta, a i moram da radim :(

ebem mu ove jelice jos nema...

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

niko ne zna vise nista ? :S

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa vanjice, kud ces vise? :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hehe pa npr ko je bio i kako u kairu??

do sad nema nikog niti ista o kairu...

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mene zanima ide li tko u januaru u Egipat, pošto ja namjeravam ići s tatom, a sve me zanima kakve su cijene tada, rade li agencije i tad ponude...cijene avio karata i tako :)

lijep pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanimljivo pitanje...mene takodje interesuje da li je neko bio na Doceku Nove godine u Egiptu i kakva su iskustva? smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka