Vanjicaaa

Egipat U januaru

33 poruke u ovoj temi

Otprilike znam kakvo je vreme, i tak daljse...nego me zanima, dali u tom periodu ima aranzmana , tipa samo kairo...i dali se neko seca cena kakve su bile ove godine....

A ako ne, onda dali ja mogu ikako otici, i kako...samo u kairo... :unsure:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da ima aranzmana i jeftiniji su nego za Novu Godinu. Cini mi se da je prosle godine 600-800 eur kostalo 10 dana u Sharm El Sheikhu za Novu Godinu u hotelu od 5* (naravno zavisi od hotela). Dnevni maksimumi su izmedju 20-25 C, nocu oko 10 C... ako nisi zimogrozljiva mozes i da se okupas u moru, a da se suncas mozes u svakom slucaju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

S BG, da se kojim slucajem ne secas cene aranzmana doceka Nove Godine u Egiptu, bilo samo Kairo ili Hurgada, bilo kombinacija Kairo-Hurgada. JBG ovo leto sam prebukiran pa nemam vremena da skoknem tamo ovog leta pa razmisljam vec pomalo o NG....unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove gore su bile cene preko Jolly-a za 5* hotele.

Ali je Argus imao najpovoljniju varijantu Hurgada i Kairo, s'tim da je docek Nove Godine u Kairu, sto je po meni glupo.

Aranzmani su za 5* hotele bili od 540 eur za Meliu i Hilton resort do 720 eur za Marriot.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,tako sam i mislio...pretpostavljam da su u pitanju bili 10-dnevni aranzmani,ispravi me ako gresim...pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

aham...a el postoji sansa ja kupim avionsku kartu, nadjem hotel i budem u KAIRU dok mi ne dosadi??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa sto ne bi postojala? Imas www.booking.com rezervisi hotel na koliko hoces i onda dodji do Egipta... neces moci carter letom ali ces moci verovatno preko Tunisa, Rima ili Atine vidi sta ti je povoljnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e vrh, hvala puno biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

aham...a el postoji sansa ja kupim avionsku kartu, nadjem hotel i budem u KAIRU dok mi ne dosadi??

nemas redovne linije iz BG-a, mislim da ima akcija preko Milana i da karta (slagacu te da li je povratna ili ne) kosta oko 430 evra.

U sustini, skuplja dara nego mera osim ako ostajes mesec dana.

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukoliko se ne varam, Egypt Air leti iz Budimpeste. Ne znam za cenu, ali pretpostavljam da je povoljnije od tih 400€. A takodje mislim da sa njihovom kartom imas pravo i na neki ogromantan popust na lokalni let u Egiptu. Sve sam to svojevremno procitala na ovom forumu bez-zuba.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mislim da kad saberes put do budimpeste i kartu d kaira opet isadje dosta skuplje nego charter...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

heheeee karta od madjarske do egipta je tricavih 387evra...zanimljivo...

znaci ovo otpada koliko ja vidim :(....ostaje mi da se nadam, da ce neka agencija dati SAMO KAIRO, jer mi se stvarno ne ide u hurgadu u januaru, a i volela bi da vidim samo kairo i budem malo duze od 2-3 dana...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a mozda da probas da dogovoris sa agencijom da ostanes u kairu? pa da dodjes u hurgadu za polazak ili tako nesto? ili ako se vraca avionom preko kaira da te "pokupe" ??? ne znam da li je ovo izvodljivo, ali eto pitaj

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možda agencija Travel house koja se nalazi u Nušićevoj ulici može da napravi povoljan aranžman samo u Kairu. Imaju zaista veliki izbor hotela u svim gradovima. Doduše problem je što ne postoji redovna linija iz Beograda pa to bitno povećava cenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa to bi bilo lepo onda...al avion mnogo j**e cenu :(

doro, nacicu neki nacin, idem 100%...

ej zar nije neka riba sa foruma isla na nedelju dana tamo :S el zna neko mozda ko i kako...?

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901427
    Ukupno poruka