srdjan79

Suncev Breg

90 poruka u ovoj temi

Koje plaže u Sunčevom Bregu preporučujete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koga interesuje SAT patrola do Sunčevog brega, Nesebara i Sozopola u Bugarskoj može je pogledati u 13:15 h na RTS 1 :)

Izmenjeno (Ivanhoe)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram prizanti da u ovim opisima u sustini svega ima ali jedino cega nema ili skoro da ga nema su opisi mora..Prosto receno, da li je neko plivao, ronio, ili se samo brckao, kad ima meduza i kad nema, algi, boja vode, prozirnost i itd..SB je veliki i sto se tice ponude verujem da ima svega i svacega,ali je meni  neki utisak iz procitanih opisa da  da je mnogo skuplji nego sto mi zamisljamo da bi trebalo da bude u Bugarskoj..I na kraju cini mi da je SB skuplji od ostalih mesta u Bugarskoj..Istovremeno malo pitanje je li stavljaju mreze na prilazu zalivu da bi im more bilo cisto..Cini mi se da su nekad to radili...Nadam se da ce neko od forumasa koji imaju iskustva, znanja i vremena odgovoriti na ove teme ..Pozzz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fina patrola samo sto me to bugarsko more bas ni malo ne privlaci, ne znam mozda gresim ali ni gram volje nemam da idem tamo. Imam utisak da kad bi otisao rekao bi sebi zar pored onolikog mediterana ti dodje ovde. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dok su cene bile znatno ispod sadašnjih Bugarska je bila top destinacija za sve sa skromnijim budžetom. Ja sam još kao klinac letovao godinama na Crnom moru ali u Rumuniji, međutim oni su digli cene ko da izlaze na Azurnu obalu pa tamo više ni domaći turisti ne idu. Ni Bugarska nije imuna na povećanje cena tako da kad se sve izvaga stavio bih je možda u isti koš sa Crnom Gorom, a ispod Grčke i Turske...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koje plaže u Sunčevom Bregu preporučujete?

Jednu jedinu koja postoji...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moram prizanti da u ovim opisima u sustini svega ima ali jedino cega nema ili skoro da ga nema su opisi mora..Prosto receno, da li je neko plivao, ronio, ili se samo brckao, kad ima meduza i kad nema, algi, boja vode, prozirnost i itd..SB je veliki i sto se tice ponude verujem da ima svega i svacega,ali je meni  neki utisak iz procitanih opisa da  da je mnogo skuplji nego sto mi zamisljamo da bi trebalo da bude u Bugarskoj..I na kraju cini mi da je SB skuplji od ostalih mesta u Bugarskoj..Istovremeno malo pitanje je li stavljaju mreze na prilazu zalivu da bi im more bilo cisto..Cini mi se da su nekad to radili...Nadam se da ce neko od forumasa koji imaju iskustva, znanja i vremena odgovoriti na ove teme ..Pozzz

Javi mi se u privatnu poruku, poslaću ti link sa informacijama, pošto ovdje ne daju da se kače vanjski linkovi. Ne daj bože, opašće im ova prezavidna posjećenost. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kojem delu S.Brega je najbolje naci smestaj ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U centralnom delu pošto je tu more najčistije,nema velikih peščanih dina.Mi smo bili pre 6/7 godina,verujem da se dosta izmenilo,Bili smo U Bumerang hotelu i Žasminu.

suncev-7.png

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče smo se vratili iz Sunčevog brega, veoma zadovoljni. Zadržavanje na granici u odlasku 2h, u povratku 10 min. Odnos cena/kvalitet za smeštaj, hranu i sve ostalo je odličan. Hotel Sunny Beauty Palace čist i uredan,tiho je i mirno, osoblje ljubazno, bazen čist, hrana ukusna, raznolika, sveže pripremljena. More toplo, gužva na plaži poprilična, turisti iz Srbije retki. Sve u svemu odlično iskustvo, za preporuku.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

 Utisci su odlicni. Vreme nas je posluzilo sjajno. Voda je 7 dana bila potpuno cista, tri dana je bilo trave , ali samo jedan dan malo vise, ostala 2 zanemarlljivo. Bili smo smesteni u delu Čajka, koji preporučujem svima koji ne zele gužvu i haos koji je inače u centralnom delu. Nema guzve, nema buke nocu, nema tinejdžera zeljnih ludovanja. Apartman je bio u kompleksu Korzika, od plaze udaljen oko 10 min hoda. Apartmani su sto se tice cene i kvaliteta potpuno opravdali sebe, ali bih licno sledeci but birala kompleks koji ima malo veci bazen i vece dvoriste jer znaci ako vas zakace dani kada u moru ima dosta trave. Mi smo imali srece sto bazen skoro niko nije ni koristio ali da jeste 15ak ljudi bi na onom bazenu predstavljali ozbiljnu guzvu. Kupali smo se na plazi kod beach bara Alibi ili beach bara Guliver. Prednost dajem Guliveru jer je usluga bolja, i nije preglasna muzika. Lezaljke nismo uzimali jer smo ceo dan provodili u baru. Cene su vise nego pristojne. Kafa je od 3 do 5 leva, sok 3 - 3.5 leva, kokteli 12-15 leva ali za vecinu je aktuelan happy hour , 2 koktela po ceni jednog, toceno pivo veliko 4- 5.5 leva u zavisnosti da li je domace ili uvozno. U beach baru Alibi imaju i hranu, nista specijalno, ali moze da se prezalogaji ako ste na plazi ceo dan. Alibi mi se nije svideo jer je usluga prilicno spora, dok dozoves konobra prođe večnost, pa još jedna dok dobijes piće. Stekla sam utisak da bi mogao da provedeš ceo dan tamo a da popijes jedno ili ni jedno piće. Hrana u restoranima je jeftinija nego u Beogradu. Najpovoljnija hrana je u hotelu Lira, tamo dve osobe mogu da rucaju/veceraju i popiju piće za oko 20 leva, ali je uvek guzva, i na početku letovanja su primali rezervacije za sto , ali su pre par dana to ukinuli. Skroz korektna hrana. Preporucujem restorane Watermill ,Euphoria i Malina odlicni su. Euphoria je na plazi, a za Wtermill i Malina izguglajte. Tamo je malo skuplje, ali opet jeftinije nego u Beogradu. Razočaranje je bio restoran Corona koji ima preporuku Tripadvisora, mozda smo mi pogresna jela izabrali, ali cak je i pizza bila nista posebno.Autom ne pokusavajte da odete bilo gde, posebno ne u centar jer je nemoguce parkirati se, cak ni na parkinzima koji se plaćaju, svi čekaju nekog ko će ostati vise dana, pa i ako ima mesta nece vam dati parking na par sati. U centar idite obavezno da osetite sta je S. Breg u stvari, ali je guzva ogromna. Ne preporucujem smestaj u centru za porodice sa decom. Probajte kolace divni su. Nesebar i stari grad su takođe divni, ali je za parking bas problem. Ima neki koji se plaća odmah ispod starog grada, tu vas puste da uđete nebitno dali ima mesta ili ne, pa se ili vrtite dok se nesto ne oslobodi ili odustanete. Restorani u starom gradu su predivni, preporucujem restoran Vega koji je uz samo more i gomila galebova kruzi koje čak možete i hraniti ako smete naravno ? Ja nisam. Cena cigareta je za nijansu niza nego u Srbiji tako da nema potrebe nositi ih. Npr Marlboro koji je 340 kod nas tamo je 5.4 leva. Plaza je za decu odlicna, i sto se plicaka tice i zbog predivnog peska. Mi smo zbog dece isli u mini aqua park koji se nalazi u hotelu Kotva zove se Pirates of Caribbean ulaz je 14leva po osobi plaćaju i deca za ceo dan, ili 7 leva od 4 do 7. Za decu je sjajan, voda u bazenima je topla. Svi su ljubazni i na usluzi, posebno kada dobiju bakšiš ? Od mene sve preporuke za Bugarsku i S. Breg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za hotel "Planeta", nemam ni jednu primedbu.

Restoran "Djanny".

Plaža odlična.

Cene u granicama normale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka