Teana

Djerdapska klisura

143 poruke u ovoj temi

Raspitaj se i posto je prosecan rucak u tim pansionima-restoranima (npr. Pensionea Septembrie ili  Ancora, ima bas dosta takvih restorana sa lepim terasama, lezaljkama, bazenima i pogledima na Dunav, videla sam na google maps a pronasla sam ih i na fb). I ako neko zna da li moze da se koristi bazen ako se dodje na rucak ili mora da se bude smesten bas tamo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepenski vir - muzej.  Ulaznice su 450 din za odrasle i 250 din za decu. Mislim da je "mnogo para za malo muzike". Prilaz i okolina su zaista lepi i vredi stati zbog toga. Mi smo prosetali do ulaza i vratili se. Isto je uradila i grupa od 10-12 Poljaka. Da su cene ulaznica nize muzej bi zaradio nesto, ovako je ostao i bez mojih i bez poljskih para.

Put Pozarevac-Kladovo je iznenadjujuce dobar (ja ga pamtim od pre 5-6 godina). Kolovoz solidan, ispod Golubacke tvrdjave otvoren novi tunel, puno odmorista sa suncobranima u djerdapskoj klisuri.

Kladovo- lep gradic, uredjen, cist, zelenilo, plaza lepa, voda topla ali prljava, privatan smestaj se moze povoljno naci, puno kafica i restorana, puno stranaca (rumuna i nasih gastarbajtera).

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oooo bas mi je drago da se ipak radi na Tvrdjavi. Bice bas lepo!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, lidija22 je rekao/la:

Uskoro otvaranje dela kompleksa za posetioce. Tvrđava Golubački grad:)

E bas se radujem :klap:. Svake godine odvojimo bar 3 dana za ovaj kraj Srbije jer je po nama naj lepsi

Izmenjeno (lavovi)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8/15/2016 at 12:31, majana je rekao/la:

Lepenski vir - muzej.  Ulaznice su 450 din za odrasle i 250 din za decu. Mislim da je "mnogo para za malo muzike". Prilaz i okolina su zaista lepi i vredi stati zbog toga. Mi smo prosetali do ulaza i vratili se.

Mnogo toga je nakaradno uradjeno, kao prvo vecina ljudi kad udje u muzej zeli i zivu rec, nekog ko ce pojasniti, objasniti, odgovoriti na pitanje,

U Lepenskom viru kartu kupite na informacijama, pustaju filmove filmskih novosti (zaista odlican pocetak prezentacije Lepenskog vira) a onda tajac, nema zive reci, samo suvenirnica, i za ostalo citaj gledaj prodji, generalno fali malo da se udubi, prostor je lepo odradjen i zamisljen, a mogao bi i mnogo vise para da uzme samo kad bi neko osmislio jos nesto sto bi nekom prosecnom posetiocu priblizilo celokupnu pricu.

Nazalost, jedna od stvari u nasoj zemlji oko koje bi se neko mogalo i malo vise potruditi, posebno sto je na putanji koja obecava puno toga za videti i gomile prosecnih turista koji vole aktivniji odmor.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zdravo svima. Treba mi preporuka za smestaj, apartman, vikendica, za dve noci. Obilazili bi taj kraj, pa nam treba prenociste. Dakle, da je dobro a povoljno ? Hoteli nas ne interesuju. Hvala ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li iko nudi krstarenje Dunavom, a da se od prevoza koristi samo brod? Roditelji mog muza to zele, iako smo im rekli da nema i da su sva krstarenja kombimacija sa busom, a da se u njega ukrcavaju tek treceg dana popodne . Ne mora tri, moze i dva dana ili jedan ceo dan, bilo sta, samo da je na Dunavu. Ne racunam one plovidbe od 2 sata, na njima su bili vise puta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Aqua Star nudi krstarenje brodom od 3 dana sa 2 nocenja. Od Beograda do Kladova je ruta. Na sajtu se moze naci veci broj privatnih smestaja u Kladovu. Moze se ici do Tekije, Trajanovog mosta, do susedne Rumunije.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada sam dosla da pitam za to krstarenje, vredi li tih para :-)? Termini su svakog vikenda :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili su i muzevljevi roditelji, na krstarenju, tri dana i odusevljeni su!

Mi cemo u ovaj kraj uskoro ili u junu, razmisljam jos gde da uzmemo smestaj, za sada mislim da ce biti u Golupcu.

Ne razumem kako je Poljacima bilo skupo da daju 4 evra za ulaznicu, pa toliko kosta i karta za Pomorski muzej u Kotoru :wacko:, pa je prepun stranaca!

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo planirali Golubac i tvrdjavu, Djerdap sa voznjom brodom, Kapetan Misin breg, Lepenski vir, Donji Milanovac, Viminacijum, ponovo, ako stignemo.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karte za brod General su 1200 din po osobi i morate ranije da se javite da vam kazu ima li tog dana kada zelite da se vozite vec neka grupa, pa da im se pridruzite :), tako smo mi rezervisali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka