Goran

Tenerife preko poklon vaučera

121 poruka u ovoj temi

Ja sam išla na slično putovanje pre nekoliko godina. Nisu bili Tenerifi u pitanju ali princip je isti.

Kad uračunaš ono što nije uključeno, znači let i hranu, dodje te otprilike isto kao neki aranžman gde imaš sve. Znači nisam prošla ni jeftinije ni skuplje.

Što se tiče tih njihovih marketinških mitinga gde pokušavaju da ti prodaju time sharing .. mi smo znali da je to u pitanju i nije nam padalo na pamet da trošimo naše vreme na to, kad već nismo zainteresovani da kupimo bilo šta. Svako jutro su nas budili u 7 sati da nas zovu na miting. Ako ne podigneš slušalicu on zove opet i opet i opet i opet, sve dok ne podigneš. Kažeš neću ali on zove sutra. :angry:

Znači, osim što smo imali budjenje svako jutro (a na odmoru si i nije ti do prisilnog budjenja u ranu zoru), sve ostalo je bilo sasvim OK.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da podignem ovu temu. Ja sam nedavno dobila ovo putovanje. Jasna mi je logika po kojoj daju i planiram da iskoristim to. Samo je stvar kako naci jeftine karte. Ako ima jos nekog ko je dobio, mozemo podeliti iskustva ovde.

Za sada, ja sam nasla kartu od 450E sto je neisplativo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a da probas bicikl do bara, a odatle kanu ili pedalina do tenerifa:)

Bice dzaba, sigurno, jos ces da smrsas, a mozda postanes i pametnija :)

Nisi ti dobila putovanje nego "besplatan" smestaj!

Ljudi, dzaba rucak ne postoji, sem za odredjene povlascene kategorije zenskog pola :) (odlikasice, 5+ i ostalo....)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li mozda znate neki sajt gde ima cena avionskih karata za tenerife?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene avio karata mogu da se nadju na ovom sajtu

Izmenjeno (miroslavg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li mozda znate neki sajt gde ima cena avionskih karata za tenerife?

to ti je sve ne sigurno ,tj sve zavisi ako si vest u toj online kupovini. onda mozes da nadjes i za 50 e do tenerifa iz zagreba .a do zagreba da odes autobusom,a ako odes u agenciju najjeftinije ti je preko milana i madrida i izadje te oko 420 e ....kad planiras da putujes?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako neko hoce 7 dana besplatnog smestaja na Tenerifima, neka se javi na email desederius.fabricius@yahoo.com dobicete sva potrebna objajsnjenja, nema veze sa CMC-om ili slicnim agencijama, direktan kontakt sa kompanijom na Tenerifima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako neko hoce 7 dana besplatnog smestaja na Tenerifima, neka se javi na email desederius.fabricius@yahoo.com dobicete sva potrebna objajsnjenja, nema veze sa CMC-om ili slicnim agencijama, direktan kontakt sa kompanijom na Tenerifima

najjeftinije preko budimpeste a moze i preko milana, minhena za gironu pa odatle na juzni aerodrom reina sofija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da podignem ovu temu. Ja sam nedavno dobila ovo putovanje. Jasna mi je logika po kojoj daju i planiram da iskoristim to. Samo je stvar kako naci jeftine karte. Ako ima jos nekog ko je dobio, mozemo podeliti iskustva ovde.

Za sada, ja sam nasla kartu od 450E sto je neisplativo.

jel si bila na putovanju? prenesi iskustva....

i ja sam danas "dobio" tenerife....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog čega neće niko u poslednje vreme da napiše o svojim iskustvima sa Tenerifa. Toliko besplatnih smeštaja podeliše, ne mogu da verujem da niko sa ovog foruma nije bio. Interesuje me let iz Budimpešte, smeštaj u regency resortu.

Ovaj resort ima 4 hotela, gde obično smeštaju goste sa besplatnim vaučerom od 7 dana.

Jedino je resort beach club u blizini plaže, ostala 3 su na dva km. od plaže.

Javite se, svaka informacija je od koristi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobro pitanje!

podržavam!!!

kad si planirala da putuješ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još ne znam, verovatno sledeće godine. Pokušaću da doplatimo smeštaj i povedemo decu. Biće neki školski raspust. Kako li je u januaru tamo? Ili u aprilu!

Ako nam ukinu vize posle nove godine biće jednostavnije. Mada ne verujem.

Raspitaću se i kada je povoljnija cena avio karata.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@koka

poslao sam ti PP.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li mozda znate neki sajt gde ima cena avionskih karata za tenerife?

www.skyscanner.net , mozda pomogne ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda ja jesam glupa, ali ajde ko ce da mi objasni sta je to time sharing. Trazila sam na Wikipediji i na italijanskom sam dobila odgovor koji je vezan za informatiku, ali me zanima kako se to odnosi na turizam?

Pisala sam na drugoj temi ali i nama je stigla ona famozna ponuda od CMC, bili smo prihvatili cak da odemo na taj sastanak, ali nismo, jer mi je kolega preneo iskustva sa istog i upozorio da je to nekvalitetno gubljenje vremena. Sa 1000 evra u dzepu moze se otputovati negde i bez tolikog cimanja, zar ne? A ko ima para za Tenerife imace i za avionsku kartu, a ne traziti jeftine varijante.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka