Goran

Tenerife preko poklon vaučera

121 poruka u ovoj temi

Ovakve agencije od mene više neće dobiti ni dinara dok ne nauče da se poslovno ponašaju, poštuju moje vreme i ne tretirju me kao malig Đokicu. Dotle ću rezervisati smeštaj direktno, putem interneta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo neki dan proveli 3 sata u agenciji Savana u razmeni misljenja da li ili ne da se uclanimo u famozni "klub"... i na kraju dobismo poklon vaucer, za naravno, tenerife...Poklon smestaj nije prevara, ali kada se na kraju sve sabere, plasim se da ce ispasti skuplja dara nego mera.

Obzirom da Spainair pocinje da leti iz Beograda od 30 marta, najverovarnije da nece biti skupo prebaciti se i do Tenerifa.

Cena avio karte od Barselone do Tenerifa je trenutno u ponudi 8 eur :

http://www.spanair.com/web/en-gb/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je najbolja varijanta avio prevoza do Tenerifa, ako se sada vec rezervise za septembar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako zuris sa rezervacijim, rolleyes.gif koristi low cost : mozes Wizzairom iz Budimpeste do Madrida ili Barselone, a onda Spainairom do Tenerifa / vodi racuna da postoje 2 aerodroma, na severnom i juznom delu Tenerifa/.

Daleko je septembar, pa je mozda bolje pricekati 30 mart da stigne Spainair u Beograd koji ce leteti do Barselone, i onda nema cimanja do Budimpeste. wink.gif

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko kosta taksi ako neko zna od severnog aerodroma na tenerifama do puerto de la kruza, odnosno koji je najjeftiniji prevoz na toj relaciji i koliko cest, cena? Molim za pomoc ako neko zna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na nekoj prezentaciji dobio sam besplatan boravak na Tenerifima, placen hotel bez hrane i puta. Da li neko ima iskustva sa takvim putovanjima? dry.gifbiggrin.jpg

Evo upravo sam se vratio prosle subote sa Tenerife-a. Ostrvo je predivno vredi ga videti, naravno ko moze sebi da priusti cenu avio karata. Za obilazak ostrva najbolje je uzeti rent a car od agencije ORCAR jer se moze dobiti najam za 100-110evra za sedam dana. Od severnog aerodroma do Playa de las Americas, gde obicno turisticke agencije daju poklon putovanja, ima 80km a od severnog je 15km. Na Tenerife sezona traje 365 dana jer je godisnja prosecna temperatura 26 stepeni. Kompleks apartmana Regency Resorts se sastoji od pet objekata koji su blizu jedan drugome i svi su prelepi. Prodavnica i supermarketa ima na svakom koraku a najbolji je supermaket MERCADONA koji se nalazi na 200m od Regency Club-a. Treba videti Los Cristianos plazu koja je nasuta zutim peskom iz Sahare a i plaze don Juan, Fanabe i Digue koje su nasute crnim vulkanskim peskom. Ako ne uzmete rent a car nije nikakav problem da se stigne od aerodroma do hotela jer autobusi saobracaju od juznog aerodroma do Los Cristianosa a odatle taxi do hotela za 5 evra. Moj sveukupni utisak je vrlo pozitivan i mogu reci da sam proveo sedam lepih dana na Tenerife zahvaljujuci agenciji CMC. Ovim putem im se zahvaljujem. Vredi otici i doziveti nesto novo. pozdrav jovanb

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Amanda: Jesi li se vratila?

Gde su utisci?

@jovanb: Mozes li mi reci ima li neka caka ili je sve kao sto je obecano? Jel istina da se ostavlja neki depozit u hotelu i jesu li ti ga vratili? Daj jos utisaka o organizaciji i kvalitetu usluge...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OK, drago mi je da si se super proveo! ja sam pre neki dan kupio avio kare, i sada jurcam hotele i sve ostalo na tenerifima, juzni deo. imas li kakve preporuke za plaze na jugu, posto gledam an sajtovima uglavnm su stene i kamenje, negde nasut pesak, ali treba potrafiti mesto sa dobrom plazom!?

ovo za rent a car sam i ja razmisljao, ali kakvi su uslovi, mozes li malo detaljnije o tome, ide li depozit, moze liu keshu da se plati i slicno?

pozz :)

Izmenjeno (diplomata)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li malo vise info o kartama, koliko kostaju, da li su u pitanju direktni letovi i odakle? Da li su ti trazili preko CMC agencije da ostavis neki depozit ili da platis neku taksu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Depozit se ostavlja na tom "sastanku' koji se dobije. U stvari to je kao neki oblik "clanarine" vise stotina eura po osobi, pa je u opticaju vise putovanja. U svakom slucaju nije bas besplatno. to je i uslov da se dobije to "besplatno' putovanje.

Ovo niko nece reci i da pitas...odgovor je: "Dodjite pa cemo vam sve objasniti"

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam juče posle provedenih 3,5 sata uzeo "nagradu", smeštaj na Tenerifama, 7 noćenja, za period od 01.septembra do 15.decembra 2010.....

Ne znam tačno koji i gde i sad kao i vi tražim prevoz....

...a i još sam u dilemi da li se isplati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Ja sam kao i neki od vas, od CMC agencije dobio poklon vaucer - smestaj na Tenerifima. To sam preuzeo u septembru prosle godine i otad sam razmisljao o tom putovanju. Konacno sam se, ove godine, resio za odlazak u oktobru (proveravao sam cene avio prevoza i pronasao za mene optimalnu varijantuBudapest-Madrid-Tenerife, oktobar). Pozvao sam agenciju i pitao da li je u redu da mi produze vazenje vaucera za mesec dana i pristali su.

Nadalje prica ide ovako: otisli smo u agenciju gde sam ostavio depozit od 20.000 din. Depozit se daje prilikom rezervacije smestaja, a podize se onog dana kada im dostavite dokaz o kupljenim avio kartama. Sutradan me je devojka iz agencije obavestila da je rezervacija prihvacena. Tog dana sam rezervisao avio karte, agenciji sam prosledio e-mail sa potvrdom rezervacije karata, i otisao i podigao depozit.

U medjuvremenu sam rezervisao i rent-a-car..

Sve u svemu, zasad je sve ok, nikakve dodatne troskove nisam imao.

Nastavak price - kad se vratim sa putovanja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo dobili Tenerife: prve je moj muž izvukao na nekom poslovnom ručku, a drugi put na promociji time shering-a. To jeste dobra caka, poklone ti nešto što 2/3 ljudi ionako ne može iskoristiti.Mi već 2 godine gledamo jeftine avionske karte, radovali smo se dolasku low cost kompanija,ali ispod 500 evra ništa nismo uspeli da nađemo...:smorilo: za nas četvoro 2000 evrića samo za put..:).Nekome to i nije veliki novac, ali to je samo put...Osim toga, ako sam dobro zapamtila plaća se boravak, odnosno ,neka taksa tamo, sitno ali se plaća,renta-a car, pa hrana...Pošto je to misaona imenica za nas, mi idemo svojim putem, deca svojim,potrošimo isto toliko para, ali u različito vreme i različite destinacije...posle preporučujemo jedni drugima šta treba, a šta ne obići...:srce: Oni su mladi i stići će i do Tenerifa, a i za nas dvoje nikad nije kasno...:D

Izmenjeno (annica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se avio karata tice, mi smo uspeli preko Expedia.com da rezervisemo 2 povratne karte Budimpesta-Madrid-Tenerife za ukupno 650EUR, 3 meseca unapred. Pre dva meseca je bilo i jeftinije. A preko standardnog sistema za rezervisanje karata koje razne agencije ovde nude, cena bi bila oko 820EUR na relaciji Beograd-Nemacka-Madrid-Tenerife. Ipak smo se odlucili za prvu varijantu, pa da usput svratimo malo i do Budimpeste. A da, deca ovog puta ostaju kod kuce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi divno kada biste napisali Vaše iskustvo kada se vratite...Ko zna, možda i mi decu ostavimo kod kuće:) Ali svakako bi nam značilo da saznamo nešto pobliže...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka