Goran

Tenerife preko poklon vaučera

121 poruka u ovoj temi

Na nekoj prezentaciji dobio sam besplatan boravak na Tenerifima, placen hotel bez hrane i puta. Da li neko ima iskustva sa takvim putovanjima? <_< :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gorane, dali si dobio neke pozitivne info?! Imam istu pricu koju trebam sada da odradim do maja ....

David

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tenerife su raj na zemlji.Najbolje je da ideš iz Budimpešte.Imaš direktan let a i opciju preko Madrida ali je znatno skuplje.Cijene vanpansionskih usluga nisu pretjerano visoke.Posebno je povoljna tehnička roba jer su Tenerife bescarinska zona.Moj prijedlog je da na ostrvu uzmeš renta car jer tako najlakše možeš obići sve.Obavezno posjeti Loro park! Tanja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago tebi za Tenerife. Aj' daj malo više detalja. Kako iz Budimpešte? Preko koje agencije? Od kad do kad je sezona? Kolko košta avio karta? Kolko košta smeštaj?...javi se na omlattigan@myself.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A od koga si dobio to putovanje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja bih isto zelela da znam nesto o putovanju na Tenerife jer smo dobili isto putovanje da iskoristimo od 1.10.-15.12.06. od R.C.I. Holiday primera marketinga.Prvenstveno nas zanimaju cene avio karata

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A zar vam svima nije malo čudno da neko tek tako deli putovanja i evo čak vas troje je dobilo a ko zna kome su još ponudili. Ja sam prošle godine od njih dobila da kao biram izmedju neke četiri destinacija ali nije mi padalo na pamet da ih zvrcnem.

Najbolje je da vi koji bas zelite da idete proverite dobro o kome je to reč jer niko bas nepoklanja tek tako putovanja.

Pozdrav svima i širom otvorene oči!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam i ja pre dve godine isto i od iste agencije. To je promocija time sharinga, dodjes, odsedis tamo 4 sata i onda dobijes to nagradno putovanje. Prvo o cemu se radi...Oni tamo imaju prava naselja tih apartmana i kad ti ponude besplatan smestaj van sezone, njima to nije nista, kao da ti nisu ni dali, ne osete. Troskovi puta, ishrane, viziranje pasosa...sve je to na tebi. Kad sam ja trazila kartu, prvo se morala rezervisati bar mesec dana unapred, jer je uzasna guzva, drugo ispod 400 evra po osobi karta se nije mogla naci. Jeste za put iz Peste, ali kad uracunas odlazak do Peste i nazad, dodje ti otprilike isto. Zatim, kad sletis na aerodrom na Tenerifima treba ti prevoz do hotelskog kompleksa sto izadje koliko se secam oko 35 evra po osobi u jednom pravcu. Znaci samo da bi dve osobe do tamo otisle treba prosecno 1000 evra. Plus sto se moras hraniti, zar ne? Ne znam, kad sam sve sabrala nije mi padalo na pamet da nasedam na te trikove, vec sam lepo uplatila Grcku 12 dana i uzivala kao covek! Ako vam je bas do Spanije, zar nije bolje da recimo sami uplatite Ljoret i slicno, moze se naci vec za 400 evra po osobi ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Guest je napisao:
A zar vam svima nije malo čudno da neko tek tako deli putovanja i evo čak vas troje je dobilo a ko zna kome su još ponudili. 

Oni pozivaju gomilu ljudi, svesni da se nece svi odazvati, ali ako dodje sve ukupno 100 ljudi na promociju, oni ce bar deset ubediti da uzmu time sharing po promotivnoj ceni od 6000 evra i sta im je onda da poklone besplatna putovanja cak i onima koji nisu prihvatili ponudu?! Znaci, nije prevara u pitanju, jer sam ja svojim kanalima i proveravala agenciju,hehe...ali nije zlatno sve sto je dzabe, sto u ovom slucaju bas i nije dzabe...;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam dobila te famozne tenerife ali mi je to malo sumljivo,neznam oni cak nemaju ni svoj sajt

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovi su imali svoj sajt R.C.I. , ali ne mogu da se setim koji je tacno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa to smo svi dobili...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ja sam pre tri godine dobila to i kazem ti koja su mi iskustva...Znaci ja bih rekla: ne, nikako!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam na Tenerifama.Nema nikakve prevare.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije prevara u smislu date zeznu za putovanje, vec da zapravo za iste pare mozes sam da organizujes svoj put...tako da to ni ne dodje kao nagrada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka