ljumi

Srebrno jezero

163 poruke u ovoj temi

Pa, da , lepo sam napisala, bolje sto smo odustali, zbog vrucine i guzve, tog vikenda :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo ovog vikenda razmisljali o Srebrnom jezeru ili Divcibarama, sad posle Pefkarinog opisa, vidim da je bolje sto smo odustali.

Ma uživaj :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle pefkarinog opisa bilo mi je drago sto smo odustali tog vikenda,zbog celokupnog pefkarinog utiska, koji bi i ja imala da sam tog vikenda bila tamo. Guzva i vrucina. Ko razume-razume :bez-zuba: Bitno da smo se ja i pefkari razumele :D Uostalom, i misljenja i utisci su razliciti i svako ima pravo na svoj subjektivni osecaj. :)

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja cu da idem na jezero prvom prilikom. Pecaljke obavezno i uzivancija. Na Dunavu i blizini ne moze da bude lose ;) :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ama, ljudi, cemu tenzija?! Suki, naravno da se razumemo. Samim tim sto rekoh da smo vise puta bili potvrdjujem da vredi otici na izlet, mozda i iznajmiti one nove vile, samo TOG dana nista nije stimalo- prevelika temperatura, previse ljudi, slaba organizacija...verovatno i moje raspolozenje drugacije nego obicno iz svih tih razloga. Buduci da volim da putujem, da volim seoski turizam i ne trazim nista extra, ne shvatam STA je kolegu forumasa toliko iziritiralo. Iznela sam SVOJ dozivljaj TOG dana. Naravno da ne treba zbog mene da se odustane od obilaska istog, ali dozvoli da imam pravo da kazem kako sam se osecala zbog lose usluge, vrucincine i guzve ( guzvu ne volim i tamo je nikad za nekoliko odlazaka nisam dozivela). Mozda je trebalo ustati i promeniti restoran i sve bi bilo drugacije, ali, sta cu, bilo je kako je bilo- vrlo iritantno! :wacko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u haciendi Madera, valjda se tako zove, ispravite ako gresim. Bilo je super, a ima tome i vise godina. :D

Izmenjeno (INFOPUTNIK)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkari,

te nove vile koje spominjes, kako to izgleda?

Ja sam na sajmu dobila neki prospekt i to je bio kao neki mali kompleks, bas je lepo izgledalo. Ali kada sam pitala za to, rekli su mi da je to tek u izgradnji. Ne znam da li je to mozda to?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na samom ulasku u jezerski kompleks, da ga tako nazovem, sa leve strane ima ih nekoliko. Moj muz je primetio kako su lepo uredjene baste istih sve sa onim patuljcima- svetiljkama. Na zalost u povratku ih nisam slikala ( a to mnogo volim da radim!) ,jer sam bila besna kao furija. Ali cu ti pokazati par slicica, koje, da ih vidim a ne znam odakle su, rekla bih odmah- idemo to da vidimo!

p9070042qw2.th.jpg p9070057yb2.th.jpg p9070059ob1.th.jpg p9070060uy9.th.jpg

p9070061ec8.th.jpg p9070062xw2.th.jpg p9070067sh7.th.jpg p9070073kb8.th.jpg

p9070080ky8.th.jpg

Onako brzinski gledano nama je izgledalo da u njima, vilama, ima gostiju, ali nemoj da me drzis za rec!

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesto mi se cini da nam se smesi vikend na Srebrnom jezeru, pa imam neka pitanja:

-vidim da svi uglavnom preporucuju klopu kod tog Brke i Dincica, pa me zanima kakve su cene?

Da li je bolje da uplacujem neki pp ili da sami biramo restoran? Neke preporuke jos?

-drugarica mi kaze da je bolje da rezervisem neku vilu, nego hotel, jer kaze da on nije renoviran 100 godina. Nije mi frka za tako kratak period da to bude bas neki luksuz, samo ne bih ni bas nesto staro, prljavo, da ima buba i sl. Da li je hotel stvarno za izbegavanje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suki,

ja nisam odsedala na jezeru, ali mi se čini da sada već nema potrebe da unapred rezervišeš, naročito što je sezona na kraju. Možeš da se uputiš tamo i na licu mesta prošetaš od smeštaja do smeštaja i odabereš prenoćište. Hotel deluje oronulo i restoran, ali ne mora da znači i da su sobe loše. Ipak, te kućice, vile na ulasku u naselje su baš simpatične.

Slažem se sa tobom, Pefkari, ona sa patuljcima je najviše privukla i moju pažnju, preslatka je! :)

Tako da..

Suki, slobodno se upusti u avanturu jezera. To mestašce je maleno i sve ćeš obići za 30ak minuta, pa ćeš se sama odlučiti. Takođe ima nekoliko restorana, pa možeš da klopaš na raznim mestima, ali nije to neka mega ponuda. Svega nekoliko ugostiteljskih objekata.. Ma videćeš, malo je i simpatično! Nema potrebe za uplaćivanjem polupansiona, pa to je samo nekoliko obroka! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, cmoko80!

I meni se cini da nema potrebe da se nesto ranije rezervise, jer koga god sam nazvala, u principu su imali mesta. Jedino bas vila Stevic (koja je i meni zapala za oko) nije, imaju od nedelje, a od cetvrtka do nedelje, imaju neki seminar (stvarno je sezona tih seminara) :D

I hotel ima mesta, ako bas nista ne nadjem :P

Gledala sam tvoju MFT, izgleda simpaticno. Na jezeru nisam bila jos od osnovne skole, a ima tome...

P.S.Bas cu da pogledam koja vam je ta vila sa patuljcima :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu :)

Videćeš, na ulazu u naselje, sa leve strane, u nizu vila, ova se baš ističe sređenim dvorištem.

I, naravno, kada se vratiš sa vikenda, donesi nam neku fotku i izveštaj.

Srećno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve preporuke za vilu Stević. Možda najbolji odnos cena-kvalitet na Srebrnom jezeru !!!

Mada može da prođe smeštaj u pansionu "Dunavski cvet", pristojne su sobe i čisto je, a hrana svugde po malo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jezero k"o jezero, još i dunavsko, nije nešto posebno. Skočim svake godine (ove baš nisam) nekoliko puta do jezera, i pomalo se razočaram zato što su pomaci mali. Znate, platiti krevet 1200 dinara u vilama blizu jezera i 800 za malo udaljenije je, ipak previše za tako malo sadržaja koji se nude. Isto tako cene u kafićima i restoranima su prilično velike. Kako mi je prijatelj javio kolektor za kanalizaciju je još uvek najbliži najskupljim vilama, a to se izliva u jezero. Za prostor jezera, poseta turista je prevelika, tako da razumem ljude koji se žale na to. Na 15 km odatle se nalazi Golubac koji mi je mnogo lepši, sa nižim cenama i mirniji. Na periferiji e nalazi veoma veliko vikend naselje u kome se može naći jeftin smeštaj i druženja sa ostalim vikendašima su veoma prijatna. Pre 20-tak godina Srebrno jezero je imalo samo kamping i 10 kuća, obala je bila neuređena, bez prodavnica i gužvi, ali je to bilo, po mnogima, u 5-6 najlepših mesta u Jugoslaviji. Jezero je taba stvarno bilo - SREBRNO !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka