ljumi

Srebrno jezero

163 poruke u ovoj temi

U 5/29/2016 at 13:39, TeaL0L je rekao/la:

Zdravo :) Htela sam da odem na 5-6 dana sa sinom od 3 godine na Srebrno jezero. Isli bi autobusom nas dvoje. Pa me interesuje od nekog ko je bio, kad je najbolje vreme da odemo, jun, jul ili avgust? Koji je najbolji prevoz od VG do samog jezera? Mislila sam da odsedamo u Vili Stevic, ali ako neko ima i druge preporuke znacilo bih mi. I sta nam preporucujete da vidimo, meni je najbitnije da mi dete ode na svez vazduh i prirodu, to jest da pobegnemo od grada malo :) Hvala unapred :)

Mi smo za prvi maj bili smesteni u vili Brankovic pored pecenjara a svih predhodnih godina u vili In. Vila Brankovic je malo skucenije i skromnija mala soba sa friziderom , kupatilom i terasica ali za nas dvoje sasvim ok. Vila In ima malo lepse i vece sobe i na kraju hodnika zajednicku kuhinju sa svim potrbnim posudjem ako zelite sami da kuvate i lepo dvoriste. E sada sami odlucite kada da idete. U junu nije velika vrucina ako detetu smeta,a nema ni guzve. Ali zato u julu i avgustu  je lepse jer je tada pocela sezona sve je doterano sve radnje otvorene.... Imate i akva park bas pored samog jezera mislim da je namenjen manjoj deci vase bi svakako uzivalo,samo proverite kada se otvara. Kad kod da odete uzivacete sigurno. U vezi prevoza vam nikako nemozemo pomoci jer smo isli svojim autom. :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Da li je neko bio u Vili El Barco i kakvi su utisci? Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

TeaL0L, ja sam bila u vili Srebrno jezero. Glavni motivi za odabir ovog smeštaja su:

1. veliko dvorište sa sportskim terenima i rekvizitima-dva bazenčića, mini-golovi, ljuljaške (navela sam samo ono što bi malo dete moglo da  koristi);  2.blizina plaže-mislim da je ova kuća najbliža plaži. Na putiću do plaže je i prehr.radnja što je vrlo bitno, a na tom delu šetališta i pekarica.

Što se ostalog tiče, oduševio me je ogroman, natkriven prostor u prizemlju, letnjikovac s posudjem/kujnicom, i televizorom čak, gde se može jesti. A sjajni vlasnici/osoblje su za svaku pohvalu zbog svoje nenametljivosti i poslovnosti.

Inače oba puta smo bili u avgustu.

Izmenjeno (MarijaC)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, otisli bi smo muz i ja  u nedelju na Srebrno jezero na jednodnevni izlet ....da li se isplati ici na jedan dan? Sta da obidjemo, gde su pristojne cene hrane? Ako imate drugi predlog za izlet , slusamo. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E ja nešto pričao s nekim ljudima  ... kažu da se tamo u opšte stanovnici Vlikog gradišta ne kupaju jer je to stajaća voda nešto kao voda koja prodire iz zemlje iz Dunava  i da ta voda nigde ne otiče uvek ista voda i jako je zagadjena ... sad koliko je to tačno ne znam ... valjda se vrše neka ispitivanja ispravnosti vode za kupanje ??? Mi smo šli tamo nekoliko puta i nije nam falilo ništa ... ali sad kako sam ovo čuo ... ne znam više šta da mislim ... da li neko upšte ispituje te jezeske vode u kojima se ljudi kupaju i koja je to institucija ???

Izmenjeno (Milos Andjelic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srebrno jezero je deo Dunava, nastalo pregradnjom dunavskog rukavca. Isto kao Ada Ciganlija u Beogradu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne mogu da verujem. Od malena sam išla sa roditeljima na Srebrno jezero, u pitanju je bio smeštaj Kod Brke. Nisam išla 6 godina, ali planiram sutra da odem iako vreme neće biti baš lepo, ali nisam drugačije u mogućnosti. Znači šta ljudi pišu o ovom mestu... kao da je rupčaga najgora. Otvorila sam nalog da bi poslala ovu poruku. Znači molim vas šta vi ljudi očekujete? Upravo sam pročitala da je neko plivao pored izmeta.. Ako očekujete all inclusive Dubai hotel sa 10 zvezdica naravno da ćete da budete razočarani... Znači mestoa i Srebrno jezero i Veliko gradište su sasvim fina i pristojna. Restorani skroz OK, hrana Kod Brke fenomenalna ko jede roštilj i tako te srpske specijalitete, osoblje ljubazno... I generalno ne sećam se za 10 godina nikakve neprijatnosti ni u jednom objektu dal bila prodavnica ili kafić ili restoran... Naravno uvek i svuda možete naleteti na neku "budalu"... Voda je kako kad, nije uvek čista naravno to je jezero. Al izvinite molim vas, crnogorsko primorje je kao bolje? Ja sam npr. tamo bila jako nezadovoljna sva 3 puta i nikad više nisam otišla... al neću da pljujem kao što vi pljujete...Nema nekih sadržaja na Srebrnom jezeru tipa da ludujete, pijete i drogirate se. Ovo je mesto za jedan fin odmor i ako to želite idite, ako očekujete da ima haos, splavovi i ludnice.. NE. Što se tiče Ade Ciganlije da je bolja... Molim vas... Samo ima više kafića koji ni jedan apsolutno ne valja. Pre neki dan sam 2 sokića 0.2 i 2 kafe platila 800 din. A kafa 2 put da srkneš u Time out-u. Ako ste tako prefinjeni idite u Dubai platite 3000e i ispunite očekivanja... Nemojte pljuvati ovo mesto bez razloga, ako jednostavno niste za takav tip odmora. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/7/2017 at 23:44, psyche je rekao/la:

pišu o ovom mestu... kao da je rupčaga najgora.

Eeee, pa ne pisu svi ruzno o jezeru. Meni je Srebrno jezero i ceo taj kraj sve do Kladova naj lepsi deo Srbije :ljubav:nekako je to bila ljubav na prvi pogled :volim: .

 

SDC13995.JPG

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ustvari znaš kako.. Nek misle da je rupčaga... Dosta gledam šljama u ovom mom Beoradu neću da ih gledam i kad tamo odem :D Fino je bilo. Vreme bzv, al da odmoriš glavu od ove ludare ovde... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neka bude rupcaga i ne dokazuj da nije, necu ni ja vise :D. Plasim se ako ga budemo mnogo reklamirali ima raja da nagrne i to onda vise nije to. Znaci u tu rupcagu ja nikada vise necu doci. :nea: :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srebrno jezero ima zagadjenu vodu, nekada manje nekada vise. Ja sam se poslednji put kupao pre 10 godina i ako mi je veoma blizu. Kada zaronim voda mi nadrazi nos tako da dobijem nagon ka povracanju! To mi se u zivotu nije desilo. Bukvalno kasljem kao pred povracanje. Kupao sam se i u dunavu, i u moravi i to mi se nikada nije desilo.

Moj skolski radi u zavodu za javno zdravlje koji je nadlezan da konstrolise ispravnost vode. I ispred mene je pozvao koleginicu koja radi analize i ona mu kaze da je zvanicno ispravna, ali se ne preporucuje maloj deci.

 

Bas smo bili sa decom pre neki dan da prosetamo, nigde zive duse. Jedino brka radi i tamo je puno, lepo rucali bacali kamenje malo u vodu i kuci. Meni je veoma krivo sto deci nemam gde da pruzim kupanje osim na moru. Secam se kada sam ja bio u njihovim godinama vec znao da plivam super i ronim. A oni odu jednom 10 dana na more, taman se oslobode nauce nesto i zaborave do sledece godine.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prošle godine tri dana boravili kod Brke. Smeštaj je baš dobar. Hranu probali, ali bolju jeli kod Dinčića I po okolnim restoranima. Jedino smo pogodili vikend kad je bio moto susret, pa se baš I nismo naspavali...:ranjenik:

IMG_20160730_112734.jpg

IMG_20160730_112737.jpg

IMG_20160730_112803.jpg

IMG_20160730_113020.jpg

IMG_20160730_113044.jpg

IMG_20160730_113057.jpg

IMG_20160730_113107.jpg

IMG_20160730_113114.jpg

IMG_20160730_113127.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan svima.

Moze li neko da da neku svezu info o tome kako je na jezeru ovih dana. Da li je otvoren aqua park? Ima li guzve? Mi bi isli ovaj vikend sa dvoje klinaca 2 i 7, pa ako imate neki savet... hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cujem da su sredili plazu za ovu sezonu ... ima li meko neki svezji foto ???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka