ljumi

Srebrno jezero

163 poruke u ovoj temi

Za danas je planirano zaprasivanje protiv komarac, tako da ce ih u narednom preiodu biti jos manje (eto informacija iz prve ruke) :D

To je bilo najvaznije kada smo bili na Srebrnom jezeru. Komarci.

Ljudi se briju u kupatilu kampa i igraju, da ih se otresu. Ako komaraca nema, mnogo bolje mesto nego sto ga se secam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plan nam je da sa detetom posetimo Akva park i naravno jezero u julu? Kakve su vase preporuke? Bili bi preko radnih dana...
Da li je neko bio u akva parku? kakva je voda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili pre 4 godine, ali samo na tri dana. Dva dana se kupali u akva-parku i jedan dan na jezeru. Bilo je i kise tog avgusta. 

Najvise nam de dopao bazencic na vrhu/na spratu, najdublji je ali je tu kao djakuzi sa strane i nije bilo uvek guzve. U tom dubokom bazencicu mi je dete "proplivalo" tako da su to neki posebni momenti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Srebrnom jezeru smo bili za 1. maj. Bili smo smesteni u Vili Dincic. Rezervaciju smo odradili preko njihovog sajta, predracun i sve smo zavrsili za par minuta. App koji smo dobili je ogroman,moderan,ima bracni krevet+ugaona garnitura koja se razmesta za dete, TV, klimu, 2 terase. Kupatilo čisto. Tople vode je bilo konstantno. Velik broj peškira. Na recepciji ljubazni i predusretljivi. Imali smo PP u njihovom restoranu. Porcije su obilne, a hrana odlicna. Mislim da je lokacija vile odlicna jer nije u samom centru, na obali gde je bila velika buka za 1. maj zbog Uranka, a i dobro dodje malo šetnje. Nama je bila tisina, taman da se dobro naspavate i odmorite. Parking ima i ispred i iza vile.

VILA i RESTORAN DINČIĆ za svaku preporuku!!!

Srebrno jezero je po meni destinacija za produzeni vikend (kada nije sezona kupanja). Mi smo malo šetali po obali, jedan dan otišli do Djerdapa pa u povratku stajali na vidikovcima, kod kazana, Golubacke tvrdjave, obisli Lepenski Vir....

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li neko moze da mi kaze kako se krecu cene hrane i pica na Srebrnom jezeru ove sezone?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je bre ovo ? Niko nista nepise jos od jula :angry:! Ide li neko za praznike? Mi idemo sutra i jedva cekamo :dance:. Jeste da ce biti :kisa:al smo spremni za sve vremenske uslove,nosim od garderobe sve sto imam i kisobran i suncobran :D . Cujemo bice lepo na jezeru ima i muzicki festival a nastupace colonija,beogradski sindikat... :muzika: bice dobro. I jedva cekam opet da vidim jezero,Ram,V.Gradiste,Golubac,D.Milanovac,Kladovo.... ah i lepi plavi DUNAV

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem sutra , ali samo na jednu noc .Vracam se prekosutra kuci .Planiram da posetimo Prirodnjacki muzeju u Svilajncu I Viminacijum. Nocenje na Srebrnom jezeru , zatim ergela Ljubicevo , obilazak Smederevske tvrdjave, pa nazad za Nis u subotu . Dosta za dva dana...:rolleyes:. Bilo bi I duze da nemam zakazana rostiljanja za 1. I 2. maj.

Izmenjeno (liliputanac)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj al pada! Al mi ne odustajemo :D uskoro krecemo.. Posetili bi sutra muzej Lepenski Vir ali neznamo da li radi :neznam:. A i nema veze prolazicemo pored njega na putu do Kladova pa cemo videti. Svima koji putujete srecan put. A mozda se i sretnemo tamo :D:D. Lepo se provedite i pisite kako je bilo a moze i neka slicica :rolleyes:.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno je oblacno , all kisa ne pada. MI SMO NA PUTU ZA Srebrno jezero.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte neku preporuku za neki restoran, sutra idem pa bi valjalo negde rucati. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo :) Htela sam da odem na 5-6 dana sa sinom od 3 godine na Srebrno jezero. Isli bi autobusom nas dvoje. Pa me interesuje od nekog ko je bio, kad je najbolje vreme da odemo, jun, jul ili avgust? Koji je najbolji prevoz od VG do samog jezera? Mislila sam da odsedamo u Vili Stevic, ali ako neko ima i druge preporuke znacilo bih mi. I sta nam preporucujete da vidimo, meni je najbitnije da mi dete ode na svez vazduh i prirodu, to jest da pobegnemo od grada malo :) Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 5/28/2016 at 17:20, srdjan82 je rekao/la:

Dajte neku preporuku za neki restoran, sutra idem pa bi valjalo negde rucati. :)

Na jezeru restoran Dinčić, tu nema greške, a ne može ni da se promaši. A inače moja preporuka je "Knez", to je u Vel.Gradištu na ulazu, na samoj raskrsnici iz grada ka Srebrnom jezeru ( kod Eko pumpe). Inače ima i pečenjara u glavnoj ulici u Belom Bagremu (sa leve strane, odmah posle onih velelepnih vila), naravno ako voliš takav ambijent. Danas su pekli jagnje i bilo je odlično. 

PS. Vidim da kasnim sa odgovorom, ali možda će nekom da bude od koristi :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rucao sam smuđa Kod brke. Ne bih ponovo isao tamo.

Pretpostavljam da je bolje kod Dinčića. image-0.02.01.610edcf3d6f56ab42d89db1262

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka