ljumi

Srebrno jezero

163 poruke u ovoj temi

bio ja sad za vasar. i kupao se u Dunavu (iako mi nije bilo svejedno).

usao sam u baru jednom i ne verujem da cu vise ikada...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikako za odmor duži od tri dana. Na jezero dolaze penzioneri, parovi sa malom decom, i eventualno sportisti koji veslaju na jezeru. I penzioneri. Jezero je mutno, plaža je relativno uređena, pored jezera ima par sređenih kafića i to je to. Zaista ništa posebno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ulaznice u akva parku su odrasli 400 dinara,deca 300 dinara,lezaljka 100 dinara,palacinka 120 dinara. Na samom jezeru pedalina sat vremena 500 dinara,veslanje u kajaku 300 dinara sat. Bicikl nema da se iznajmi ali ko ponese svoj staza ima do Velikog Gradista uz Dunav,lepo i prijatno za voznju. Krstarenje do Golubacke tvrdjave traje tri i po sata,cena karte je 900 dinara,deca do 7 godina ne placaju. To je ukratko to od aktivnosti koje su dostupne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je dozvojen ribolov na jezeru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rekao bih da jeste jer sam svakodnevno vidjao pecarose na pocetku jezera.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neki solidan smestaj tamo gde bi moglo da se ode i bude petak vece, subota, nedelja.

I koji preporucujete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apartmani Vila In,Vila Stevic...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj smeštaj na sajtu Turističke organizacije Veliko Gradište- www.tovg.org

Ja preporučujem apartmane Krajić, vila Živanović, u principu izbor je ogroman.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na predlozima. malo sam danas vec surfao po tim smestajima i ima fantasticnih. bas cu da se bacim u potragu odgovarajuceg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksic vila je odlicna!

Samo je pitanje da li ima slobodnih soba

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije problem naci smestaj sada u postsezoni bilo gde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze li da se na Srebrnom jezeru uplati klopa u nekom restoranu, a da se boravi u privatnom smestaju...Moj sin od 16 godina nece vise sa nama na more, vec sa drugarima na jezero (ne mogu da verujem)...pa me interesuje...10 dana na jezeru!? uzas, sto se mene tice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo supruga i ja smo drugi dan na Srebrnom jezeru. Smesteni smo u Deskom apartmanima i mogu vam reci da ono sto sam ovde procitao za ove apartmane apsolutno ne stoji. Apartmani su cisti, sredjeni, sve funkcionise perfektno. Pun signal na wifi, lokacija odlicna. Sto se tice jezera sve je jako lepo uredjeno ali ja se ne mogu kupati u jezeru jer ne volim takav tip vode. Srecom tu su bazeni sa toboganima za koje se ne moze reci da je Aqua park ali je cisto i lepo dizajnirano. Ima komaraca ali nista dramaticno. Ima puno mesta i desavanja tako da se vreme jako lepo ispuni. Inace sam drugi put ovde a prvi put sam bio sa ekskurzijom kao djak drugog ili treceg razreda osnovne skole :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za danas je planirano zaprasivanje protiv komarac, tako da ce ih u narednom preiodu biti jos manje (eto informacija iz prve ruke) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Pre nedelju dana vratili smo se sa Srebrnog Jezera. Po vasim diskusijama ovde, ocekivala sam prljavstinu i mizeriju , a provela se neocekivano lepo.

Ovo je malo turisticko mesto najpre predvidjeno za odmor. Dosta prirode,zelenila, setnih staza...

Sto se tice smestaja, bili smo smesteni u Vili DINCIC koju toplo preporucujemo,sobe su velike, moderne, nove, svi su jako ljubazni, peskiri i posteljina su nam menjani svaki dan...Nemamo nijednu zamerku. Sto se hrane tice ,mi smo uplatili polupansion takodje u restoranu Dincic, i hrana im je vrhunska,takodje osoblje jako ljubazno. Imate jos par dobrih restorana i kafica na samoj obali. Cene su pristojne... Sve u svemu jako lep utisak, i velika preporuka za gore navedenu Vilu Dincic, veliki profesionalci, osecali smo se kao da smo u najluksuznijem mogucem hotelu :wub:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka