ljumi

Srebrno jezero

163 poruke u ovoj temi

...uskoro cu postaviti foto turu tog dela srbije , viminacium,ram,srebrno jezero,golubac,i lepenski vir ,...

Ja jedva cekam!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 14.7.2010. at 9:35, jecika48 je rekao/la:

Bila sam pre dve nedelje na Srebrnom jezeru i to u vili Tamaris.

a koliko vas je kostao smestaj u vili tamaris?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako neko zeli najiskrenije informacije neka pita,ja zivim 20tak km od jezera i zadnjih 2,3 godine se nisam usudio da zaplivam od prljavstine,ima mnogo lepsih mesta od srebrnog jezera u okolini pocevsi od vikend naselja ram pa do vikend naselja vinci gde je voda koliko toliko cistija,vinci i djene djene ,ali ram sa malom dunavskom plazicom i turskom tvrdjavom i rimskim logorom i jos dosta interesantnih stvari...uskoro cu postaviti foto turu tog dela srbije , viminacium,ram,srebrno jezero,golubac,i lepenski vir ,...

Ja planiram za ovaj vikend (13., 14. i 15. avgust) da negdje odem na Dunav. Interesuje me gdje je tacno ta plaza u Ram-u ? Da li je pogodno za kupanje i za djecu od 6 i 8 godina? Pretpostavljam da je na Srebrnom jezeru guzva (jesam li u pravu?).

Hvala za svaku informaciju ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa sad u sezoni da,trebao si na pm da mi saljes sad kasno odgovaram,pa u samom ramu ti je plaza ne mozes je promasiti jako je malo mesto,vinci su ti takodje blizu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zahvaljujem na odgovoru ... za vikend sam bio u Staroj Palanci (smjestaj), a kupali smo se na jezeru Sljunkara (nasuprot Vracevgajskog jezera). Uzivali smo ... kad se ulazi kolima u Ram, i ide direktno na skelu: jeli plaza lijevo ili desno, u odnosu na skelu? ... da li negdje na Internet-u mogu da se vide slike te plaze ?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

desno od skele,plaza je jako mala mozda 20tak metara,nekad je sredjena nekad ne ,ali je voda neverovatno prijatna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine sam bio na kupanju, i voda sama po sebi odlična, ali prljavo do zla boga. One alge kad osetiš na nogama, baš se zgroziš. Šteta, ima potencijala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U subotu 25.6.2011 g. bio sam na predivnom Srebrnom jezeru. Setaliste, plaze, restorani i samo jezero izgledaju prelepo. Topla preporuka za svakog ko zeli da napravi jedan prijatan izlet na samo 120km (otprilike), od Beograda. Dobronamerna preporuka je da zaobidjete restoran "Sidro", koji će vas sigurno privući svojom prelepom baštom koja je na samoj obali jezera. Usluga podrazumeva: prljav stolnjak-konobar nije očistio ni prosut šećer sa njega od prethodnih gostiju; spora usluga-gosti iza nas su se zalili menadzeru na sporu uslugu a zatim i na kvalitet jela; konobar je sebi dozvolio da se raspravlja sa gostima zbog primedbi.

Loš kvalitet se nazalost potvrdio i u našem slučaju jer smo pojeli obrok koji zbog svezine namirnica, pripreme i serviranja mogu da podvedem pod
najgori
koji sam pojeo u zivotu (sluzio sam vojsku 92-93 god.).
Hvala bogu-stomak mi je danas (27.6) proradio.

Jedini plus dajem menadzeru-šefu, koji je revoltiranoj grupi gostiju koji su sedeli iza nas na vrlo ljubazan način dao za pravo i dug stavio na račun kuće (momci su na kraju ipak platili iako nisu morali).

Srebrno jezero +

Restoran "Sidro"- procenite sami

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Topla preporuka svima koji planiraju odmor na Srebrnom jezeru je Vila "Stevic". Moja porodica i ja smo tamo letovali 2009. godine i nosimo prelepe utiske sa tog letovanja. Moderno opremljen hotel, cisto, uredno, veoma ljubazni domacini, a u sobi tv, klima, sef, frizider, mini bar, mala terasica sa garniturom za sedenje... i veoma povoljne cene, a za dete do 4 godine gratis :)

Hrana u restoranu "Dincic" je bila sjajna. Uplatili smo kod njih dorucak i veceru koji su bili vise nego dobri, usluga odlicna (pozdrav sjajnom, ljubaznom, konobaru Ivi), porcije obilne, jelo ukusno, ambijent svetski i sto je najvaznije, cene veoma pristupacne.

Na izlete smo isli do Golupca, Donjeg Milanovca, Lepenskog vira, obisli Kapetan Misin vidikovac, Viminacijum, tvrdjavu Ram, manastir Tumane... sve u svemu jedan od nasih najlepsih odmora.

Veliki pozdrav porodicama Stevic i Dincic i zahvalnost za izuzetno gostoprimstvo.

Izmenjeno (lanana)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cini mi se kao fino mesto za vikend... ako nije tajna - pitanje za lanana - kolika je cena smestaja u pomenutoj vili i da li je u tu cenu ukljucen i neki obrok

da li je voda cista

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Danas sam sa porodicom bio na Srebrnom jezeru i žao mi je što sam protraćio lep dan i novac na tu grozotu. Naime, jezero kao takvo je prljavo, a ja sam licno video i "braon komade" kako plutaju u neposrednoj blizini kupača, na 2m od obale, koji su pretpostavljam izasli iz cevi fi 150 koja viri loše kamuflirana ispod trave na plaži (200m od restorana Sidro) i ulazi u jezero.

Plaža je zemljana, pod velikim nagibom (dete smo morali da držimo da se ne skotrlja), a kada hodate za noge vam se lepi blato, lisce, raznorazni zatvaraci i dr. koji su tu od ko zna kada.

Kompletan utisak vezan za ulične prodavce načičkane iznad plaže, ne treba komentarisati...Hurgada je "malo dete" za to.

Ručali smo u restoranu Sidro...za 3 osobe 40 evra, kompletan obrok...korektna cena. Usluga užasna, konobar zaboravlja da donese sve što je poručeno...salata NEOČIŠĆENA (paradajz bukvalno samo isečen, sa svim petaljkama, zelenilom i dr.), koju su na moj prigovor odneli da srede, tako što su izbacili najupadljivije parče, a ostalo sam ja morao da čistim i odsecam tokom ručka. Glavno jelo smo čekali oko 25-30 minuta i još gomila detalja, zbog kojih sam se osećao kao u Paklenoj kuhinji...pri čemu to nije moj stil, ali neki nivo mora da postoji. Sve u svemu, ko god razmišlja o takvom izletu, toplo ga ne preporučujem i savetujem da ne gubi vreme. Ada je isto to, samo 5-10x uređenija i organizovanija, sa doduše 70% jačim cenama po kafićima.

Pozdrav i nadam se da će nekom pomoći moje iskustvo.

Izmenjeno (Pecazemun)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a kako je u akva parku...jel ko bio?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa Pecazemun. Ja sam bila u subotu i takodje sam se jako razocarala. Prosto mi je bilo tuzno koliko bi se sa malo truda, para i ukusa moglo napraviti divno mesto od Srebrnog jezera, a ovako je utisak bas jadan. Jezero kao jezero, tako sam nesto i ocekivala, ali onaj nesredjeni prilaz jezeru, vasarska atmosfera, birtije zaglavljene u 60-im (mi smo rucali u restoranu "Kod Brke" gde je hrana bila prilicno ukusna, ali usluga i izgled svega toga grozni), pljeskavice i prilozi izlozeni napolju na vrelom suncu...bas nekako mucan utisak, sve u svemu.

lazakamikaza Aquapark je u Jagodini, nema to veze sa Srebrnim jezerom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aha, bazeni, nisam znala da je to Aquapark, zapravo. Nisam ulazila unutra, ali, onako sa strane gledano, delovali su vrlo lepo i nije bila guzva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka