Roli

Ah taj Kušadasi -opšta tema

2755 poruka u ovoj temi

Rolli reci mi neku cenu iz Soke autleta mozda trenerke,semko kosulja,majica...Jel znas mozda kako izgleda hotel Atinc kazu da je pored Dericia?Koliko su EFES BURENCA A KOLIKO LIMENKE u marketima

Jos sutra i 11 JULA KUSADASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rolli reci mi neku cenu iz Soke autleta mozda trenerke,semko kosulja,majica...Jel znas mozda kako izgleda hotel Atinc kazu da je pored Dericia?Koliko su EFES BURENCA A KOLIKO LIMENKE u marketima

Majice oko 5evra u proseku! Možeš kupiti i za 3.ali i za 10! To je neki prosek!

Efes burence nisam gledao,ali limenka u marketima je oko 2,25lire!

Baš te briga tek sada ideš!

Srećan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa Roli sve si nam ispričao, samo nam još nisi rekao kako ti se čine Turci kao narod, a naravno i Turkinje. I naravno stranci, strankinje. Mislim ako si smeo da gledaš, pored svoje lepše polovine. Da li ti se svidja njihov stil oblačenja ili ne?

I šta je bilo zastupljeno od muzike, jako me zanima, da li imaš neki njihov kupljeni CD, sa letnjim hitovima. Koja je turska pesma hit ovog leta?

Naravno pošto vidim da je dosta bio ambiciozan odmor u pogledu ekskurzija, a manje u obilasku plaža, da li si nabacio neku boju? :bez-zuba: Osim što si bio kupoholičar, šta ti je još bilo interesantno, pošto si prvi put bio tamo? :bez-zuba: I planiraš li ponovo da ideš, pošto retko ko da ode, a da ne poželi da se vrati.

Naravno sa nestrpljenjem očekujemo ft...

Izmenjeno (majja_majja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HVALA ROLI.Mari u kom si hotelu?Roli za Atinc si zaboravio ili...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Roli za Atinc si zaboravio ili...

Nemam pojma ni gde je Derici! Nisam se trudio da zagledam hotele!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa Roli sve si nam ispričao, samo nam još nisi rekao kako ti se čine Turci kao narod, a naravno i Turkinje. I naravno stranci, strankinje. Mislim ako si smeo da gledaš, pored svoje lepše polovine. Da li ti se svidja njihov stil oblačenja ili ne?

I šta je bilo zastupljeno od muzike, jako me zanima, da li imaš neki njihov kupljeni CD, sa letnjim hitovima. Koja je turska pesma hit ovog leta?

Naravno pošto vidim da je dosta bio ambiciozan odmor u pogledu ekskurzija, a manje u obilasku plaža, da li si nabacio neku boju? :bez-zuba: Osim što si bio kupoholičar, šta ti je još bilo interesantno, pošto si prvi put bio tamo? :bez-zuba: I planiraš li ponovo da ideš, pošto retko ko da ode, a da ne poželi da se vrati.

Naravno sa nestrpljenjem očekujemo ft...

Boju sam dobio,ali posle dve godine alergiju nisam! :) Maksimalno sam koristio vreme provedeno na suncu! Verovatno je tome doprineo nedostatak alergije,pa sam se izlagao direktnom suncu,dok prošle i pretprošle nisam! :)

Što se tiče turskog naroda,oduševio me! Znaju svoj posao! Mnogo su ljubazniji i neposredniji od grka! Neko to ne voli,ali stvarno ne mogu da se požalim! Prvenstveno su jako čisti,i ako sam imao do sada predrasuda! Turkinje su prosečne,ali se može naći i koji izuzetan primerak! :)

I dopada mi se kada jednom posetiš neki lokal ili restoran,svaki sledeći put kada prođeš pored pozdraviće se sa tobom,sreli te na ulici, ispred lokala ili u noćnom provodu! Svaka čast!

Što se gledanja tiče,mogao sam umereno,dok jedno veče nisam malko više gledao,pa me devojke iz hotela još više pokopale,i potvrdile mojoj lepšoj polovini da sam blenuo! :bez-zuba: Hvala Vam! :P Posle toga diskretno,ali sasvim dovoljno! :bez-zuba:

Turci su užasno obučeni za moj i devojcin ukus! Jednom prilikom smo baš prokomentarisali,da nam nije jasno kako pored sve te lepe i moderne garderobe,uspevaju tako loše obučeni da budu! Nije nam jasno!

Što se muzike tiče očekivao sam više turske muzike po lokalima! U većini lokala ćeš čuti Plesae dont stop the music, Summer Jam, Rise Up, 4 minutes... Ništa posebno! Ja sam od turskih stvari jedino prepoznao jednu pesmu od Sandala i jednu od Tarkana! A u Kalemegdanu Gaćice,Beograd,Dodirni me uz ove nabrojane strane... Nisu nabavili nove hitove! :bez-zuba:

CD-nisam kupovao jer sam dosta poskidao sa neta! Ima jedna dobra turkish summer 2008 i nije loš! Ako hoćeš pustiću ti link na pp!

Nadam se da sam na sve odgovorio! :)

Šta je to ft....? :bez-zuba:

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Roli, objasni mi gde su ti restorani za pizze. I gde je jos dobra klopa?

Vidim da bi se dobro složili u hrani! :)

Pasaport pica je u ulici desno pre Ambara. a Pizza Pizza u ulice desno posle Ambara! E šta bi mi bez Ambara!

Ja sam jako lepo ručao u restoranu na Silver Sand Beach-u, kao i u restoranu na Long beachu! Nemam pojma kako se zovu! Doner u Kellys-u je takođe jako ukusan! U alo 24 je takođe vrlo ukusna hrana... ma šta se brineš! Svuda je dobra! :)

Evo i sajtaa da vidiš šta ima: Pasaport Pizza, inače imaš ga i u Scala Novi!

Burger King ima u samom centru i takođe u Scala Novi!

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se muzike tiče očekivao sam više turske muzike po lokalima! U većini lokala ćeš čuti Plesae dont stop the music, Summer Jam, Rise Up, 4 minutes... Ništa posebno! Ja sam od turskih stvari jedino prepoznao jednu pesmu od Sandala i jednu od Tarkana! A u Kalemegdanu Gaćice,Beograd,Dodirni me uz ove nabrojane strane... Nisu nabavili nove hitove! :bez-zuba:

CD-nisam kupovao jer sam dosta poskidao sa neta! Ima jedna dobra turkish summer 2008 i nije loš! Ako hoćeš pustiću ti link na pp! Nadam se da sam na sve odgovorio! :)

Šta je to ft....? :bez-zuba:

hocu ja taj turkish summer pliiiiiz ili je to onaj sto sam ti ja dala :bez-zuba:

ja se drogiram istanbul fm-om po ceo dan sad mi zanimljivo pa nema sanse da ne prepoznam!!!

a u kom se najvise pusta ta turska, gacice imam i ovde :bez-zuba:

ovo mi je full turski narodnjak za tezak lumperaj

ft je kad se roli nakani da baci neke slicice na net, ali posto je izgleda perfekcionista, sto se da videti po potankom izvestaju po danima i satima boravka u kusadasiju :D , mi koji tek treba da idemo za par dana cemo biti strpljivi i cekati

HVALA ROLI.Mari u kom si hotelu?Roli za Atinc si zaboravio ili...

pelikan, u centru

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moraću da pronađem onu mapu koju mi je turčin nacrtao! Mislim da je u prvoj ulici Albertos,a u drugoj Another i Green bar,ili obrnuto! :D

Da,da uz najbolju Apple tea! :) Možda je Cool jedino malko bolji! :D

E Roli kad kazem NEKI,MI,NAS,NAma...mislim na nas sestoro posto smo kako ti volis da kazes,bili 10 dana u simbiozi :)

Inace Roli i moj verenik su se divno slozili oko hrane,pa sam ih i nazvala braca po hrani.

Pa da Roli ispada najgori,a nije ni kožnu jaknu kupio! :bez-zuba: Problem tu nastaje,jer su sve žene odlepile kada sam se vratio iz Soke-a(gde nisu htele da idu samnom) i čule koje su cene i šta sve ima,pa me sada provociraju i prozivaju! :D Ali stvarno nisam kupio mnogo stvari! :bez-zuba:

Objasni ovo please! :besan:

Ipak si bio najgori-zaboravio si da kazes da i si na Dzumli kupio par stvari :bez-zuba: Nasa kesa sa jaknom ne moze da se poredi sa tvojim iz Soke.A onda obilazenje butika po Kusadasiju... :D Jedino je snajka mogla da ti parira :D

Pa zar ti stvarno mislis da smo mi bili normalni?Da smo vodili dnevnik trebalo bi nam bar 2-3 sveske da bismo ispisali sve ludorije,trosenje para za sve i svasta.Zaboravio si da smo ludovali na sve moguce nacine(cak i nasa voznja u soljicama,pa masaza u stolicama,a gde su sva popijena piva,....)Ko normalan radi ono sto smo mi radili tamo?

...

Što se tiče turskog naroda,oduševio me! Znaju svoj posao! Mnogo su ljubazniji i neposredniji od grka! Neko to ne voli,ali stvarno ne mogu da se požalim! Prvenstveno su jako čisti,i ako sam imao do sada predrasuda! Turkinje su prosečne,ali se može naći i koji izuzetan primerak! :)

I dopada mi se kada jednom posetiš neki lokal ili restoran,svaki sledeći put kada prođeš pored pozdraviće se sa tobom,sreli te na ulici, ispred lokala ili u noćnom provodu! Svaka čast!

Što se gledanja tiče,mogao sam umereno,dok jedno veče nisam malko više gledao,pa me devojke iz hotela još više pokopale,i potvrdile mojoj lepšoj polovini da sam blenuo! :bez-zuba: Hvala Vam! :P Posle toga diskretno,ali sasvim dovoljno! :bez-zuba:

...

Nema na cemu:A i nisi bas ni gledao u neke.Ako mislis na onu dr..u iz Kalemegdana i na onu sto je obukla majicu umesto haljine,i nije ti neki izbor.

Uh samo da vidim moju drugaricu... :bez-zuba:

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko vam je bio vodič u busu, a ko od vozača, pošto većinu poznajem? :P

A taj Veljko koga ste pominjali, jer malo niži, a nosi naočare? Ako jeste znam ga. :bez-zuba:

Na tamo je bio Nesa ali ne onaj celavi nego stariji,a naovamo Marko.

Jeste to je taj Veljko.Ostali su bili-Bojan,Marko,Ivan ( u lokalu)

ja sam pitala za taj restoran puno ti hvala, i hvala za opis krstarenja, meni je to primamljivije malo od pamukkala, jooooj lomim se....

a sta bi sa famoznim turskim kupatilom o kome ste toliko pricali...jel neko bio

ja planiram kaleici hamam cim izadjem iz busa :D

odlucili smo da ne idemo posto smo dobili detaljan opis tretmana od nasih vodica.Prvo dodjes tamo,skines se u kupaci(ranije su svi bili golaci),onda te kesadzija masira i vrsi piling tako da ti odere svu kozu(ako ne planiras da goris tokom celog letovanja ne idi),onda te sapundzija nasapunja i napravi lopticu od tebe,onda te malo bacakaju medjusobno,a onda sauna,uljana masaza(po zelji i koja se dodatno placa).

Hvala lepo!

Rolli reci mi neku cenu iz Soke autleta mozda trenerke,semko kosulja,majica...Jel znas mozda kako izgleda hotel Atinc kazu da je pored Dericia?Koliko su EFES BURENCA A KOLIKO LIMENKE u marketima

Ako se ne varam to je odmah pored setalista u centru i na prvi pogled mi je delovao sjajno.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlucili smo da ne idemo posto smo dobili detaljan opis tretmana od nasih vodica.Prvo dodjes tamo,skines se u kupaci(ranije su svi bili golaci),onda te kesadzija masira i vrsi piling tako da ti odere svu kozu(ako ne planiras da goris tokom celog letovanja ne idi),onda te sapundzija nasapunja i napravi lopticu od tebe,onda te malo bacakaju medjusobno,a onda sauna,uljana masaza(po zelji i koja se dodatno placa).

Hvala lepo!

ovi moji napali na to kupatilo ko nezdravi...kazu da se relaksiraju posle puta, ne verujem da je neka higijena, bile su vec price na forumu o "univerzalnim" sundjercicima kojim se svi trljkaju. pa kako onda odrzavaju sve ostalo ako ne mogu sundjercic da kupe

iskreno ja imam traumu iz belorusije, isla sam u nekoj soc varijanti u neki njihov lager, nazovi tus kabine nisu imale vrata a sve sanitarije su bile zuckaste od te njihove vode, bljaks

od tada se tusiram u gumenim japankama, neka hvala

a i sto da skidam ovu bojicu iz solarijuma

Izmenjeno (mariyuca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mariyuca

Ni ja nism htela da skidam solarijumsku boju.

Sto se tice higijene,ne brini.Kazu da je na zavidnom nivou.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E Roli, Roli, vidim ja da si ti bio tamo pod opasnom kontrolom. :bez-zuba:

Pošalji mi link na pp, da malo oslušnem o čemu se tu radi.

FT je foto tura, zar si zaboravio da to željno iščekujemo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@majja_majja

Ja cu ti reci o cemu se radi-te klinke cak i nisu bile Turkinje.Jedna nasa tipicna splavarka a druga neka Britanka.pih. :smorilo:

Ma nista strasno,nego smo morali malo da ga dovedemo u red posto je svu mogucu paznju i srecu ovog svete upravo zasluzila njegova lepsa polovina.

Hi Hi Hi mislim da ce Roli da me zadavi kad se vidimo.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni ja nism htela da skidam solarijumsku boju.

Sto se tice higijene,ne brini.Kazu da je na zavidnom nivou.

hvala jos jednom, videcu jos, ako vecina odluci moram i ja :P

Ja cu ti reci o cemu se radi-te klinke cak i nisu bile Turkinje.Jedna nasa tipicna splavarka a druga neka Britanka.pih. :smorilo:

Ma nista strasno,nego smo morali malo da ga dovedemo u red posto je svu mogucu paznju i srecu ovog svete upravo zasluzila njegova lepsa polovina.

Hi Hi Hi mislim da ce Roli da me zadavi kad se vidimo.

ja ne smem mnogo da pljujem rolija....trebaju mi slike :bez-zuba:

ali sam uvek na zenskoj strani :bez-zuba:

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka