presretach

ROMING

19 poruka u ovoj temi

lepo od tebe presretach samo bih na to jos i dodala neke informacije za postpaid

konkretno, ja sam korisnik mts mreze, pa evo mesta na njihovom sajtu gde su sve lepo objasnili, na toj strani postoji link sa tarifama i za postpaid i prepaid korisnike

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, manite se rominga u Grckoj. Kupite karticu Q-telecom. Za 5 evra imate 1 evro kredita. Poruka je 2 centa, tj. za 1 evro saljete 50 poruka u Srbiju, a ni razgovor nije skup.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, manite se rominga u Grckoj. Kupite karticu Q-telecom. Za 5 evra imate 1 evro kredita. Poruka je 2 centa, tj. za 1 evro saljete 50 poruka u Srbiju, a ni razgovor nije skup.

Dali ima neko sa iskustvom u Turskoj. Dali u Turskoj kupiti neku njihovu karticu ili koristiti domace (Srbske) provajdere, koji se sto se tice rominga takmice ko ce nas vise opljackati ovog leta. Hvala Vam na informacijama.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, manite se rominga u Grckoj. Kupite karticu Q-telecom. Za 5 evra imate 1 evro kredita. Poruka je 2 centa, tj. za 1 evro saljete 50 poruka u Srbiju, a ni razgovor nije skup.

SLAZEM SE!!!!!

Dopunis 6 E dobijes +6E.Razgovaras i nikad da potrosis!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali ima neko sa iskustvom u Turskoj. Dali u Turskoj kupiti neku njihovu karticu ili koristiti domace (Srbske) provajdere, koji se sto se tice rominga takmice ko ce nas vise opljackati ovog leta. Hvala Vam na informacijama.

Pozdrav.

Ja na odmoru ne koristim baš mnogo telefon,a nisam ni željan telefoniranja,jer se totalno isključim... Ja imam Telenor postpaid i nisam baš primetio da sam dobio neki veliki račun prošlog meseca,baš ću pogledati cene sa listinga ujutro! U Turskoj imaš raznih kartica,za 5 i 10lira,ali ne znam koliko razgovora pružaju jer nisam kupio!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce mi je stigao racun i stvari izgledaju ovako. Inace bio sam u Grckoj u junu mesecu. Poruka je 17 dinara, odlazni poziv je 70 a dolazni je 25 dinara....naravno ove cene su bez PDV,posto mi se na racunu sabira celokupan PDV za sve ostvarene minute. A da, koristim Telenor,naravno postpaid

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i cena sms-a sa listinga:

iz Bugarske : 16,90din +pdv

iz Turske : 19,90din +pdv

pozivi mi nisu ušli u prethodni obračunski period! Inače cene su za Telenor postpaid!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, manite se rominga u Grckoj. Kupite karticu Q-telecom. Za 5 evra imate 1 evro kredita. Poruka je 2 centa, tj. za 1 evro saljete 50 poruka u Srbiju, a ni razgovor nije skup.

Gde se to kupuje, uopšte ne mogu da razumem već pola sata gledam kako se uopšte to koristi za mobilni telefon? To novi broj onda ili ..?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se to kupuje, uopšte ne mogu da razumem već pola sata gledam kako se uopšte to koristi za mobilni telefon? To novi broj onda ili ..?

U bilo kom mestu gde vidis natpise Vodafon, Cosmote ili Wind, ili vidis da se prodaju kartice za mobilni ili fiksni pitas za karticu Q-telecom. Mora da je imaju. Nije to nikakva specijalna kartica, obicna je sim kartica, kao i ovde. Zaboravih, naravno da je novi broj - grcki. Uzmi, veruj mi da se isplati mnogo, tj. mnogo se ustedi.

Izmenjeno (Djikela)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U bilo kom mestu gde vidis natpise Vodafon, Cosmote ili Wind, ili vidis da se prodaju kartice za mobilni ili fiksni pitas za karticu Q-telecom. Mora da je imaju. Nije to nikakva specijalna kartica, obicna je sim kartica, kao i ovde. Zaboravih, naravno da je novi broj - grcki. Uzmi, veruj mi da se isplati mnogo, tj. mnogo se ustedi.

Ali oprezno sa novim brojevima,jer ako imate telefon iz Vip-a,Telekom-a ili Telenora,koji su zaključani na njihovu mrežu karticu vam neće prepoznati aparat!

Ljudi,na odmoru uživajte,a javite se svremena na vreme dragim osobama! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali oprezno sa novim brojevima,jer ako imate telefon iz Vip-a,Telekom-a ili Telenora,koji su zaključani na njihovu mrežu karticu vam neće prepoznati aparat!

Ljudi,na odmoru uživajte,a javite se svremena na vreme dragim osobama! :)

bravo!!!ja idem da se ODMORIM od telefona i ostalih skalamerija

obicno uzmem onu halo karticu kojom mozes i fiksni i mob da zoves stvatno nije skup...a posto smo svi razbacani po hotelima, neko stize pre neko kasnije, zbog dogovaranja samo sms!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji letuju u Grckoj raspitajte se o i njihovim halo karticama,ko to zeli. Telefonske govornice govornice su im na svakom cosku. Ja sam se ipak opredelio za mobitel tako da nisam zapamtio cenu halo kartice al mislim je bila 5 evra i da sa njom imas ,mislim, najmanje 5 minuta razgovora sa fixnom telefonijom u Srbiji..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovorima!

Ne volim da telefoniram, mrsko mi je, samo šibnem poruku u toku dana i to je to. Zato i pitam za tu karticu od 5-6 eura, jel' se šalju poruke onda uobičajeno na naše +381 bla bla bla. I 90 centi su? Jel' to bre sigurno, nešto mi to malo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skinuo sam danas Telenor aplikaciju 111 Meni i pregled preostalih minuta, SMSova i svega ostalog je nikada lakši. Prikaz je grafički, preko barova, a vidi se i koliko ih je tačno preneto iz prethodnih meseci. Ja sam je skinuo sa marketa za svoj HTC Desire a mislim da postoji i stranica na Telenorovom WAP-u, valjda wap.telenor.rs/111meni.

Nisam ni znao da na svom paketu mogu da aktiviram omiljeni broj dok nisam instalirao aplikaciju icon_biggrin.gif

Ja sam tek kroz aplikaciju video da Telenor nudi specijalni dodatak za niže cene pozivanja inostranstva, pa da znate, ako neko planira da putuje u inostranstvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka