sigi

Mobilni telefon u Grckoj

70 poruka u ovoj temi

1223-za ukucavanje kredita

1225- za proveru stanja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel može neko malo bolje i jasnije da mi objasni celu tu stvar oko telefoniranja? Prvenstveno mislim na to koja je mreža u pitanju, gde ima da se kupi, kredit, pozivanje na mboilni, uplata kredita i tako to...

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine je mts definitivno zakon za roaming iz Grčke. Ja već duže vreme razmišljam da pređem na vip zbog jako povoljnih tarifa ka svim domaćim mrežama, ali posle onoga u šta sam se lično uverio kako su mojoj supruzi skidali po 200 i kusur dinara za minut razgovora i po 60-70 dinara za poruku (kako im kad dođe, a čak su i dolazne poruke tarifirali), rekoh, nema mobilne bez državne. 

Konkretno, za minut razgovora sa Srbijom (bilo koja mreža) sam plaćao nešto ispod 90 din, a razgovor od 6,5 minuta mts-mts je bio oko 350 dinara. 

Samo da napomenem da mislim da je bitno (nisam siguran, ali ne može da škodi), da ako koristite mts, izaberete cosmote kao default mrežu. To ponekad može biti nedostatak, ako ta mreža nema dostupnost u određenoj oblasti, ali to se retko dešava jer je to najrašrenija mreža u Grčkoj.

Za telenor je cosmote, takođe, prva partnerska mreža, dok je za vip prva partnerska mreža vodafone.

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li neko zna kako se proverava kredit na vodafone kartici

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1252 - taster 1 - provera kredita, taster 2 - dopuna kredita.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji je izlaz kada zoves iz Srbije mob.u Grckoj? Nadjoh grc.mob. na nekoma sjtu, ali ''cist grcki broj'' trebaju mi neki izlazi :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izlaz iz Srbije (mislim da je 99) pa vrtiš broj bez prvog broja, ali najbolje da pozoveš korisnički servis...

VIP ima mogućnost da aktiviraš roaming na 20-ak dana za fiksnu cenu... proverite

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i telenor ima putne pakete

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji je izlaz kada zoves iz Srbije mob.u Grckoj? Nadjoh grc.mob. na nekoma sjtu, ali ''cist grcki broj'' trebaju mi neki izlazi :rolleyes:

Ivanjuska , Bata ti je pogrešno odgovorio.....Prvo ide 0030....a zatim broj sa kartice ! Ovo ti je provereno!

Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve,sve, ali jednu stvar ne mogu da razumem. Ove godine i mi ispucasmo kredite, ko je imao pripejd, a ko je imao postpejd ugasio je tel da ga ne bi svrbele usi kad dodje kuci. I grkinja mi lepo objasni kupi Q karticu, uplati 10 e da imas ovako za trosak, a inace imas besplatne minute i pricas do besvesti. Kad odem u Vodafone, imas minute za sve i svja,al za Servia nema! Nije posteno. Pa onda malo, malo, eto mene do kioska da uplatim po 10-20 evrica. Jeftino, nema sta!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25910
    Ukupno tema
    863061
    Ukupno poruka