sigi

Mobilni telefon u Grckoj

70 poruka u ovoj temi

Jel koristio neko internet sa nekom grckom prepaid karticom? Gledam Vodafone ima neki Mobile Internet plan Surf & Email 30, 30MB samo 3.5e u 30 dana, to mu dodje bas povoljno. Jel ima neko pametniji predlog?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam za talk talk. Pretprošle godine se napričasmo sa Srbijom do besvesti, a prošlog leta nijednom ne dobismo vezu i kartica propade.

I ja sam probao to prosle godine ali vise necu ;) Cekas na red pred govornicom, kuckas milion cifara, drzis slusalicu sa najnovijim virusima, posle 15 minuta kuckanja dobijes vezu navodno ali ili ti ne cujes ili tvoj sagovornik ne cuje, dotle si vec u goloj vodi. Ne hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma idem da se odmorim. Telefon mi uopste nije potreban. Samo ''ZLU NE TREBALO" i da se javimo da smo dobro stigli. Ocu ljudi da se odmorim ko covek, bez cimanja. Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma idem da se odmorim. Telefon mi uopste nije potreban. Samo ''ZLU NE TREBALO" i da se javimo da smo dobro stigli. Ocu ljudi da se odmorim ko covek, bez cimanja. Pozzz

isto mislimo, ali ipak je ovo namenska tema.......nekome ce biti od koristi......treba pustiti da razmene iskustva

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam probao to prosle godine ali vise necu ;) Cekas na red pred govornicom, kuckas milion cifara, drzis slusalicu sa najnovijim virusima, posle 15 minuta kuckanja dobijes vezu navodno ali ili ti ne cujes ili tvoj sagovornik ne cuje, dotle si vec u goloj vodi. Ne hvala!

:bez-zuba: Odlican opis...narocito mi se dopalo "podvuceno crvenim"!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoću i ja da se odmorim, ali, roditelji su mi stariji i bolešljivi, te ne mogu potpuno da se opustim ako svakog dana ne čujem da su dobro :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje iskustvo sa talk talk katicom su suprotna. Dobijao u 95% slucajeva iz prve, cak sam i mobini zvao i nije bilo toliko skupo (nista posebno u odnosu na naruceni poziv mbilni mobilni), pored toga istu karticu javio i prijateljima na krfu pa smo je bas maksimalno iskoristili.

Za mobilni ipak je najpovoljniji SMS i naruceni poziv mobilni - mobilni. Bar je bilo prosle godine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko se krece cena pre-paid kartica i da li ima razlika u ceni od operatera do operatera i koji je najpovoljniji? Pozzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nista, tu sam sto mogu da pomognem. :D

Imate i talk kartice koje kupite u radnjama, 5 ili 10 eura...ukucate u fiksni (sledite uputstva sa nje) i razgovor cini mi se i do 120 min. Imam uzorak i nje, mogu i to da postavim ako nekoga zanima.

kakve su te talk kartice?vidim da su ljudi podeljenji u misljenju o istima.pitanje jel to radi ili ne? :huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peco, daj pročitaj malo prethodne stranice ove teme. Sažvakah dosta toga, postavih linkove...

Sansajn, mi smo 2007. koristili talk-talk karticu, dobijali vezu iz prve, ma nismo mogli da potrošimo tolike minute. 2008. godine opet kupili i nijednom nismo dobili vezu. Tako da sada više nisam pametna dati 5 evra za to i rizikovati ili ne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peco, daj pročitaj malo prethodne stranice ove teme. Sažvakah dosta toga, postavih linkove...

Sansajn, mi smo 2007. koristili talk-talk karticu, dobijali vezu iz prve, ma nismo mogli da potrošimo tolike minute. 2008. godine opet kupili i nijednom nismo dobili vezu. Tako da sada više nisam pametna dati 5 evra za to i rizikovati ili ne.

pa dobro ako ie to 5evra onda...nije neka cifra ;) a koliko vazi ta kartica 6meseci ,godinu.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

6 meseci i naravno samo u Grčkoj može da se iskoristi.

Naravno, nije 5 evra neka cifra. Nije u tome poenta. Problem je bio što sam gde god vidim govornicu pokušavala da dobijem vezu, želeći da se ispričam ko čovek i svaki put se nervirala kad u tom naumu ne bih uspela, a ne uspeh nijednom. Plus sam potrošila nekoliko hiljada dinara kredita na mobilnom, pričajuči i šaljući poruke u roamingu.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

6 meseci i naravno samo u Grčkoj može da se iskoristi.

Naravno, nije 5 evra neka cifra. Nije u tome poenta. Problem je bio što sam gde god vidim govornicu pokušavala da dobijem vezu, želeći da se ispričam ko čovek i svaki put se nervirala kad u tom naumu ne bih uspela, a ne uspeh nijednom. Plus sam potrošila nekoliko hiljada dinara kredita na mobilnom, pričajuči i šaljući poruke u roamingu.

:smorilo: KUKU odma sam odustao!!sto se kaze ubedi me iz prve :D nije losa ni grcka kartica,koce da se smara.znas ko u onom starom crtacu, mikijeva radionica kad paja patak gleda neku masinu a ona se okrece i pusi,pisti a paja kaze ,,a cemu ovo sluzi a usput i neradi :blink: !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ovako, mi smo ove godine kupili takozvani broj za mobilni telefon koji kosta 5e.

U tih 5e imate 1 e za poruke i Grcki broj koji moze da se dopuni za 18 meseci.Ukucali smo dopunu 9e i svih 13 dana koliko smo bili u Grckoj sam zvala majku da proverim kako je jer je bolesna, tako da se sigurno isplati a i ne moram da jurim govornice itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako se proverava kredit na q kartici?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25912
    Ukupno tema
    863262
    Ukupno poruka