sigi

Mobilni telefon u Grckoj

70 poruka u ovoj temi

Samo mala ispravka, poruke su 27 din.

27? Meni bile prošlo leto 15 dindži

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

27, ja proveravala. Izgleda da zavisi od operatera. :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

27, ja proveravala. Izgleda da zavisi od operatera. :ljutko:

Imali su letnji popust 30-tak% i Telenor i MTS.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemam pojma, prosle godine mi je stigao nevidjen racun za telefon. Ove sam zvala moje i sad mi je stigao nesto smesno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upozorenje za one koji vole,kao ja,da koriste internet preko mob.telefona-u romingu to je mnoooooogo skupa usluga(prosle godine sam se nagrdila na Ohridu)Sada sam se raspitala kod mts-a ta usluga je u romingu 25x skuplja nego kad se koristi lokalno!

I jos ovo...za 064,u Grckoj je najpovoljnije koristiti Q-telekom,a zatim Vodafone.

Izmenjeno (Vesna Ks)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ništa kao tarifa u Španiji(treća zona) , haha. Cimneš nekoga, mreže se takmiče i ode ti 90 dinara za dve i po sekunde.

Tak da, četvorka u Španiji mislim da je jeftinija bila od Telenora u Grčkoj prošle godine. Najjača sam bila ja koja sam kupila VIP karticu kao da imam tu kredita za svaki slučaj a oni tad nisu ni razvili roaming. :angry: :angry: :angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ništa kao tarifa u Španiji(treća zona) , haha. Cimneš nekoga, mreže se takmiče i ode ti 90 dinara za dve i po sekunde.

Tak da, četvorka u Španiji mislim da je jeftinija bila od Telenora u Grčkoj prošle godine. Najjača sam bila ja koja sam kupila VIP karticu kao da imam tu kredita za svaki slučaj a oni tad nisu ni razvili roaming. :angry::angry::angry:

VIP nema ni sada za pripejd mogucnost rominga,samo za postpejd.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auh. Dobro pa nisam "obnovila" karticu. Ma samo ujutru švićnem poruku da sam preživela noć i da su mi noge u moru i to je to. Ostalo preko telefonskih tamošnjih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima nova fora :) Kupiš jednu karticu i imaš besplatne dolazne pozive u romingu u 50-tak zemalja. Cijena? Sitnica :) 120€

Skytel Srbija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo dobih juce racune za mobilni pa da podelim sa vama........ne bojte se ne troskove.....vec da vam kazem cene.

Ja sam post paid u Telenor mrezi i napravio sam 8 minuta razgovora (moj poziv) sto je kostalo 559,20..........sto odgovara ceni od 69,90 po minuti.

imao sam 15 sms poruka i to je izaslo 253,50.......sto odgovara ceni od 16,90 po poruci

GPRS sam imao 100kb i to je izaslo 59 dinara.

tako da se sve ove cene poklapaju sa Telenorovog sajta.......toliko od mene, tek da vam predocim trenutne cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupite karticu Q-telekom 5e od toga 1e kredita, cena sms-a 0,02 centa sto znaci 50 poruka….sledeca dopuna je 3e jos 150 poruka…kartica vazi do 2010g.

Jedino sto kazu da ne radi u svim delovima Gr ali za prvi prst - radi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupite karticu Q-telekom 5e od toga 1e kredita, cena sms-a 0,02 centa sto znaci 50 poruka….sledeca dopuna je 3e jos 150 poruka…kartica vazi do 2010g.

Jedino sto kazu da ne radi u svim delovima Gr ali za prvi prst - radi!

Radi u svim delovima,ja je koristim 2 godine.Ne radi van GR.Dopuna od 3 EURa dobijes +3

dopuna od 6+6.Moras je dopuniti posle 6 meseci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li su jos aktuelne Talk-Talk kartice, jer sam cuo da ce ih zbog neekonomicnosti (za izdavaca) ukinuti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma za tih 10-tak dana telefon mi uopste nije potreban. Krenuo sam brate na domor, hocu da se odmorim od svega, pa i od telefona. Ja nosim nasu Telenor karticu koja mi sluzi da se javimo da smo stigli i za ''ne daj Boze''. Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka