sigi

Mobilni telefon u Grckoj

70 poruka u ovoj temi

Zna li neko posto su kartice nekog grckog operatera mobilne telefonije(sa koliko kredita) i kolike su cene razgovora i poruka ka srbiji, posto je roaming skup(70 din odlazni poziv, 30 dolazni poziv,17 dinara poruka). Molio bih vas za pomoc!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cosmote broj možeš lupiti za 5 evra. Od toga to je 1 evro kredita.

Nakon toga kupuješ kredit opreko kartice od 9 evra ili mislim 15 sledeca cena

Kad doplacuješ kredit pozovi 1314 i neka teta će početi da blebeće. Kad cuješ da teta laže "patiste tria" pritisni taster tri i ukucaj broj koji si igrebao sa kartice za jredit, kredit prodzužen za onoliko evra koliko si kupio.

Razgovor u lokalnoj mreži nije skup i imaćeš dosta razgovora, nisam nika platio koliko, ali se isplati ako imaš dva broja i komuniciraš sa društvom preko grčkih brojeva.

Ako sa lokalnog broja zoveš u Srbiju, jedan kraći razgovor košta oko 1.5 evro, ai nikad nisam nešto merio pa ne znam tačno.

Ako hoćeš da saznaš koliko još imaš kredita kucaj 1314 i kad teta kaže "patiste ena" kucaj 1 i slušaj na grčkom koliko još imaš kredita.

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na informaciji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas da kupis talk talk karticu za 5 eur. i pricas oko 90min. sa Srbijom.

Ja kupio prosle godine i nisam mogao da je potrosim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas da kupis talk talk karticu za 5 eur. i pricas oko 90min. sa Srbijom.

Ja kupio prosle godine i nisam mogao da je potrosim.

a jel to zoves sa neke govornice tj fiksnog telefona i neki mobilni u srbiji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

te kartice mozes koristiti samo iz govornice ili sa nekog fiksnog telefona. I zaista su jeftine. Možeš da zoveš i fiksne i mobilne u Srbiji. Kupuje se za svaku zemlju posebno.

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko posto su kartice nekog grckog operatera mobilne telefonije(sa koliko kredita) i kolike su cene razgovora i poruka ka srbiji, posto je roaming skup(70 din odlazni poziv, 30 dolazni poziv,17 dinara poruka). Molio bih vas za pomoc!

Možda je bolje kupiti FACE karticu za tel.govornicu..5 Evra koliko je i ova za mobilni ali

Omogućava 1h i 20 min razgovora sa fix.telefonom

  • korišćenje : pozovete free broj 807 2003 (misli da je taj, pise na kartici) pa 1 za ENG pa ukucate dugacki broj sa kartice 1234 3545 2354 24234 i # pa pozovete 00 381 pa grad bez 0...znaci 0038121broj
     

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko posto su kartice nekog grckog operatera mobilne telefonije(sa koliko kredita) i kolike su cene razgovora i poruka ka srbiji, posto je roaming skup(70 din odlazni poziv, 30 dolazni poziv,17 dinara poruka). Molio bih vas za pomoc!

Samo mala ispravka, poruke su 27 din.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko posto su kartice nekog grckog operatera mobilne telefonije(sa koliko kredita) i kolike su cene razgovora i poruka ka srbiji, posto je roaming skup(70 din odlazni poziv, 30 dolazni poziv,17 dinara poruka). Molio bih vas za pomoc!

ja sam kupio karticu Q-telekom-a,takodje je 5 eura sa eurom kredita

stvarno nemam pojma koliko se tarifiraju pozivi ali znam da poruke nisu bile toliko skupe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda je bolje kupiti FACE karticu za tel.govornicu..5 Evra koliko je i ova za mobilni ali

Omogućava 1h i 20 min razgovora sa fix.telefonom

  • korišćenje : pozovete free broj 807 2003 (misli da je taj, pise na kartici) pa 1 za ENG pa ukucate dugacki broj sa kartice 1234 3545 2354 24234 i # pa pozovete 00 381 pa grad bez 0...znaci 0038121broj

ides na more za 11 meseci!? :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Q-telekom je vrlo povoljan.Kupila sam karticu za 20 eura,s tim sto na njoj dobijes 120 min razgovora sa bilo kojom zemljom.Ne moze se koristiti van Grcke.Zatim dopuna od 3 eura dobijes bonus jos 3,ili 6 eura bonus je jos 6.Razgovaras i nikad da potrosis,poruke su isto nesto malo.Moras je dopuniti na 6 meseci jer tad istice ako se ne koristi.Cesto sam u GR i niko se jos nije pohvalio da ima povoljniju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Q-telekom je vrlo povoljan.Kupila sam karticu za 20 eura,s tim sto na njoj dobijes 120 min razgovora sa bilo kojom zemljom.Ne moze se koristiti van Grcke.Zatim dopuna od 3 eura dobijes bonus jos 3,ili 6 eura bonus je jos 6.Razgovaras i nikad da potrosis,poruke su isto nesto malo.Moras je dopuniti na 6 meseci jer tad istice ako se ne koristi.Cesto sam u GR i niko se jos nije pohvalio da ima povoljniju.

Q-telekom je preuzet i sad je u sastavu "WIND Hellas"

I ja veoma često boravim u Grčkoj i nigde nisam video Q-telekom prepaid brojeve ili dopune?

Gde si nabavljao te kartice ove godine na primer?

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Q-telekom je preuzet i sad je u sastavu "WIND Hellas"

I ja veoma često boravim u Grčkoj i nigde nisam video Q-telekom prepaid brojeve ili dopune?

Gde si nabavljao te kartice ove godine na primer?

Kupila sam je na Skijatosu prosle godine u junu mesecu.Od tada je koristim a zadnji put ove godine pre 10 dana.Sada ne znam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupila sam je na Skijatosu prosle godine u junu mesecu.Od tada je koristim a zadnji put ove godine pre 10 dana.Sada ne znam.

Ok, idem ponovo u septembru pa ću pokušati da nađem. Ako je to cena i ako je to minutaža, isplati se. Pokušaću u Katerini, Lamiji, Atini, Korintu i Sparti - pa gde ubodem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ides na more za 11 meseci!? :P

....mmmmm.....DA...svidelo mi se :D  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka