putomania_ns

Grand Plaza - Hotel & Resort Hurgada

856 poruka u ovoj temi

Procitah negde da u sobama ima Internet, pa me zanima koliko se placa? 59.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hahahahah mi dolazi u vas hotel da gledamo sv prvenstvo! ko to kaze!? :) Mi smo organizovali svetsko prvenstvo u hotelu, u vaterpolu, u dogovoru sa ljudima iz hotela, bile su reprenzetacije Srbije, Rusije, Nemacke, Francuske, Egipta i Tunisa. Nas 5 SRBA osvetlalo je obraz u hotelskom vaterpolu uzevsi to prvo mesto! Pitajte vi koji idete u grand plazu za 5oricu srba, mislim da ce vecno da nas pamte! hahahahah

Ja sam se vrhunski proveo u plazi, bio sam i u hiltonu (ne da gledam sv prvenstvo jer smo imali i mi televizor! :p) vec da slusam one sto se mole uvece kod kapije! :)

Salim se....svi hoteli u memsi su vrhunski zaista...necete pogresiti za bilo koji da se odlucite! Samo nemojte Steiger Club hotel jer ce vas zaboravljati kad idete na izlete hahahaha

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok,ja stvarno ne znam za vase prvenstvo u vaterpolu,ali znam za ljude koji su bili u nasem hotelu kada je bila utakmica srbija-turska...svi smo gledali zajedno. od njih i znam da je hotel grand plaza dobar i da su zadovoljni.

Zaista ne znam ko se to molio kod kapije (ti izgleda mislis na dzamiju koja se nalazi kod hotela Continental)...

U svakom slucaju,oba hotela su za svaku preporuku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitah negde da u sobama ima Internet, pa me zanima koliko se placa? 59.gif

Ima wireless. Kupuju se kartice na recepciji. Imas i internet caffe. pola sata kartica je 30 funti, 50 funti je sat vremena.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala strah. Nesto mi to mnogo, ali bitno je da ima ako se zazelim.:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treci put u Hurgadi i mislim da Grand plaza ima losu plazu posto je voda mutna i puno je sitnih kamencica (ostaci od maltera) i velikih kamenja u plicaku. Tek kada se otpliva na pocetak uvale mozete videti nesto od podvodnog sveta. Plaza je vestacka. Plaze u Royal palace, Sindbad, Charm life (ove godine hotel nije radio, renovira se),Siwa su plaze koje imaju uz obalu sitan, divan pesak, mnogo raznobojnih ribica a ako poranite oko 7, pola 8 mozete videti i male racice koci ce ispred vas bezati i skrivati se zakopavanjem u pesak.

Hotel Grand plaza je dobar i cist hotel, hrana je dobra, pivo na tocenje skoro nema alkohola, viski i rum su dobri, narocito u kombinaciji sa pepsijem koji je na tocenje, kafa koja je ukljucena u all je neka vrsta nes kafe i imate je i u sobama kao i kuvalo a esspreso se placa 12 le. Mini bar ima dve flase gaziranog soka (pepsi i seven up) i dve flase vode i svaki dan se dopunjuje sa jednom flasom vode. Ako treba jos nesto, pitajte.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dakle, vratih se i ja iz Egipta.

Bili smo smešteni u Grand Plaza Resort-u. Sobe su velike i lepe, ali bi održavanje moglo biti malo bolje.

Hrana u restoranu je dobra, ali preovlađuju kuvana jela, kako od mesa tako i od povrća.

Osoblje je veoma uslužno i uvek nasmejano.

Što se eksterijera tiče, sve je kao pod konac. Bazeni, travnjaci, staze...sve je veoma čisto.

Interneta ima, po gore navedenim cenama, odnosno:

dscf6783.jpg

Na šetalištu, kada se krene ka hotelu Continental i Steigenberger, postoji kafić Elmessa gde ima besplatan WiFi. Sok je oko 8 funti i mislim da je to dosta isplativije rešenje. Jedina je mana što kafić radi samo uveče tako da će onaj kome je net potreban preko dana ipak morati da koristi ovaj u hotelu.

Ako idete u ovom periodu znajte da ima dosta komaraca uveče, pa se opremite nekim aparatom ili preparatom protiv njih.

Sve u svemu, iako imamo neke male zamerke, mi smo prezadovoljni.

Ako nekog još nešto zanima tu sam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od skoro sam clan foruma i slucajno sam videla diskusiju o ova dva hotela..pa cu podeliti svoje iskustvo sa ostalima kako bi se mozda neko odlucio upravo za ovaj hotel.

Ja sam odabrala Grand Plaza Resort...i prosto ne znam odakle da krenem sto se tice ovog hotela. Bila sam u periodu od 6og do 16og avgusta 2010. Sto se tice samog izgleda hotela isti je kao na slikama,ma jos i bolji. Imajte u vidu takodje da je hotel sagradjen 2008 godine. Sobe su fenomenalne,svaka ima terasu i u koju god god sobu da vas smeste bicete blizu hotelskog bazena jer je on napravljen tako da se prostire duzinom celog hotela. Bazen ima dva bara,i fenomenalan je osecaj sedeti u vodi i pijuckati pice :) Bazen je mnogo lep i sto je jako bitni cist je,svako vece se cisti. Osoblje je jako ljubazno,a ukoliko momke koje ciste sobe castite nki euro gledace u vas kao u Boga i praviti vam one "figure" od peskira.

Hrana je...pa dovoljno je reci FENOMENALNA. Svi mi volimo da krkamo,pa cete se u ovom hotelu i vise nego najesti,a hrana uopste zacinjena previse kako svi misle. Preporucujem da probate ribu,fantastivno je spremljena ,a moram da napomenem i slatkise :) Vec sam rekla da je osoblje jako ljubazno,cak su me za rodjendan iznenadili rodjendanskom tortom i cestitkom.

Hotel ima spa centar,masaze su odlicne. Ima internet,bar,klub..a sto se tice plaze, ona je preko puta u okviru Grand Plaza Hotela..nije daleko,svega 50 m treba da prepesacite do hotela...lepa je i plaza i naravno tu koristite sve pogodnosti narukvice :) jer je to isti lanac hotela.

Eto toliko od mene...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje fotografije Hotela i Resorta možete pogledati ovde i ovde.

Izmenjeno (Cvrča)
Obrisan neispravan link.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sto se tice Grand Plaza Resort - uglavnom su sve sobe dobre i usluga, hrana, sve je sasvim u skladu sa cenom i opisom. Grand Plaza Beach dosta je bitno da se uzme soba koja je na prvom spratu ili vise a ne na prizemlju jer su losije sobe. Sobe su jos bolje i vece ako vam odgovara da ste dalje od glavne zgrade. Grand Plaza resort ima i manje tobogane koji rade pola dana tako da je za decu zanimljivo. Lokacija im je izvanredna jer su na novom setalistu. Hrana je zaista strava u oba hotela. Mana je nesto malo veca kolicina Rusa i umeju da zakinu na higijeni pa ih treba opominjati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Grand Plaza Beach

Misliš Grand Plaza Hotel?

Izmenjeno (Cvrča)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem 14 juna u Grand Plaza Resort.I prosle godine sam bio tamo i prezadovoljan sam. Inace,u potpunosti se slazem da kad se putuje u Hurgadu ili Sharm nije pod obavezno razgledanje piramida.Jeste prelepo ali je previse zamorno.Ipak je mnogo bolja opcija,safari,Rajsko ostrvo i izleti koji ti zaokupe jedan dan cisto da malo razbiju svakodnevne aktivnosti.Naravno,samo moje misljenje.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mrshavko,

Ove godine planiram da idem u Grand Plazu ili Grand Plaza Resort, ali ne mogu da odlucim koji da uplatim. :) Ako si bio prosle godine u tom hotelu, napisi koju rec da bih znala sta mi je bolje da uplatim. Razlika u ceni nije velika, nekih 40ak e, mene zanima koji je bolji. :)

Prosle godine sam bila u Hilton Long Beach-u i bilo je fenomenalno, pa se nadam da ni ove godine necu pogresiti prilikom izbora hotela! :)

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neces pogresiti sta god izaberes.Meni se najvise svidja polozaj ova dva hotela.Nalaze se na kraju Village Road-a,tako da smo se mi uvek setali do centra tog novog dela do kog ima mozda 1,5-2km a nisi bas u centru svega,nema guzve sto meni bar odgovara.Hotel je malo veci od Resorta ali meni se svidja Resort jer ima samo jedan sprat i deluje ususkano.Svakog dana se menja posteljina,peskiri,cisti se soba,sve u svemu dosta je cisto.Ostavi par funti decku koji ti sredjuje sobu i neces imati problema ali verovatno to vec i znas.Hrana je dobra,doduse uvek spremaju jako slicne stvari ali je izbor veliki pa od deset jela uvek mozes da izaberes nesto.Jedina zamerka,sto se tice hrane je desert.Ja slatkise obozavam a oni uvek prave neke kolace sa korama od patispanja u deset razlicitih boja i svi su kao da jedes hleb.Mozda sam dva-tri puta pronasao nesto ukusno,ostalo je bilo bas lose ali sve u svemu hrana je sasvim ok.

Jos jedna stvar,koja mi se svidja kod Resorta je to sto nigde nije prevelika guzva.Ni na bazenu ni za vreme obroka ni na plazi.Ima ljudi,ali nije da moras da ih preskaces sto ja volim,ne volim,bre,guzvu pa to ti je.

Za mesto za peskir na bazenima nema problema ali za plazu ces morati da poranis ali po to je problem u svim hotelima tako i to verovatno vec znas.

Sa narukvicom resorta mozes da koristis sve u hotelu samo nisam siguran da li mozes i tamo da klopas,vidjao sam da goste iz hotela jedu u resortu a ne znam da li moze i obrnuto,iskreno nisam ni imao potrebu da pitam.

Ako te jos nesto zanima,samo izvoli.Pozz.

Izmenjeno (Cvrča)
Obrisan nepotrebni citat.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874054
    Ukupno poruka