putomania_ns

Grand Plaza - Hotel & Resort Hurgada

856 poruka u ovoj temi

the unbeliever, hvala još jednom na informacijama. ne bih ni ja bila tako zainteresovana za balkon, da ga sada u stanu imam :(, pa onda kontam bar tih 10 dana da uzivam na svežem vazduhu smajl.jpg , pa makar to bili i kasni večernji i ranji jutranji časovi (dok pijem kafu npr biggrin.jpg )

ja cu ove godine peti put u egipat i ne secam se da sam ikada pozeleo da sedim na terasi wink.gif mnogo je prijatnije da jutarnju kafu popijes negde gde je klimatizovano, recimo u holu jer tu ima obicno dosta mesta da se fino uvalis wink.gif

bilo bi super da kad se vratis ovde napises utiske i ako mozes da okacis par slika, zanima me da uporedim sa situacijom od pre 5 godina smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ledeni! biggrin.jpg Jedno je sigurno: kada ti neko kaze da je u Grckoj smestaj ocajan,veruj da jeste ....i vise od toga! biggrin.jpg Samo se ti lepo provedi i obavesti nas o svemu sto detaljnije!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

S obzirom da sam imala neka losa iskustva prosle godine, dobro sam se raspitala pre nego sto sam otisla da uplatim Grand Plaza Resort. Vecinom su komentari na koje sam naisla bili je pozitivni, a juce sam cula komentare prijatelja koji su se vratili i kako su rekli, bili su prezadovoljni! Da budem iskrena, mene interesuje cistoca kako hotela tako i restorana. Na to nije bilo zamerki. :) Nadam se da cete se lepo proveti i bilo bi lepo da nam prenesete utiske.smajl.jpg E da, ono sto mi se posebno dopalo jeste da sam naisla na nekom stranom forumu zvanican odgovor hotela na komentar gospodje koja je ocenila hotel. Ako nista, znaci da ih zanima kako ih ljudi vide, za razliku od nekih drugih. Naravno, ako ima i onih losih, volela bih i te da cujem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se vratio 25.6. i bio sam u Resort-u.Prezadovoljan sam.Higijena je za desetku,hrana odlicna,a sto se tice plaze,jeste problem za lezaljku.Devojka i ja smo imali problem i za lezaljku na bazenu jer sam otisao da se odmaram pa mi je bilo malo glupo da navijam telefon da me budi svako jutro u sedam(ali bukvalno tada)da bi ostavio peskir. U devet,kada smo se mi budili,nema sile da nadjes slobodno mesto ali sto najvise nervira,od sto pedeset lazaljki,na trideset ima ljudi a na svim ostalim samo peskiri.Onda ja lepo uzmem pa pomerim lezaljku par metara i nikom nista.Ko ce jos da zapamti gde je stajala lezaljka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam sa zenomi detetom dva puta u Hurgadi i oba puta u istom hotelu.

I ove godine idemo ali u ovom hotelu do sada nismo bili pa me zanima da li sve sobe imaju sef i da li bez problema mogu da se ostavljaju stvari na ovoj plazi ( torbe, mobilni , aparati itd..)

Da li mogu da se koriste bazeni u resortu ako si odseo u grand plazi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li svezih informacija o ovom hotelu? Kakva je usluga, kako funkcionise All-Inclusive...jel' guzva na plazi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stvarno ljudi,ima li bilo kakvih informacija o ovom hotelu???

Ja putujem tamo za 20-tak dana i stvarno sam se malo smorila,ljudi svasta pisu o drugim hotelim (kao da su bili na Marsu a ne u Hurgadi),dodje mi nekad da povucem uplatu,najozbiljnije!plezko.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Valjda ce se javiti ovi sto su isli devetnaestog.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja takodje putujem u Grand Plaza Hotel, 01.09, dajte neke informacije iz prve ruke! :)))

Nemojte da nas drzite u neizvesnosti! :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa vidimo se tamo onda! :biggrin: Ja iz inata necu da prenesem svoja iskustva kad se vratim! Salim se,naravno! :bez-zuba::bez-zuba: :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa onda, nemojte da se ustrucavate da pridjete ljudima koji pricaju srpski jezik! Ja necu! :)

Vidimo se u Hurgadi!! :)

Izmenjeno (Cvrča)
Obrisan nepotrebni citat.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo i mene sa odgovorima o hotelubiggrin.jpg .. Kao što sam na početnom postu napisala išli smo preko Jollyija u gore navedenom terminu.

Da vas ne bih davila previše, preskočiću komentare o gužvi i o jedva čekiranim kartama na aerodromu.plezko.jpg

Elem, sletimo mi u Hurgadu oko 22 i 30, sačeka nas gđa Vesna, ubaci nas u buseve i reče : "vidimo se sutra na obaveznom sastanku..." Tako se mi u hotel pojavismo sami, dok smo dobili ključeve i dok smo se smestili po sobama prođe i kasna večera i tako prvi dan AL prođe a mi ni piće ne dobismo gratisbez-zuba.jpg ...E tad je nastalo drugi deo iznenađenja na startu, svi mi smo dobili sobe,hmm...sa pogledom na gradilište, daleko po 400m od recepcije, ruiniranih kupatila..itd, itd..Krenemo mi da se bunimo na recepciji i objasnimo da smo mi u katalogu i prospektu gledali nešto sasvim drugo, oni samo slegnu ramenima i kažu..to je sve što imamo večerasbez-zuba.jpg , osim toga vaša agencija je platila za ovoljutko.jpg .

Sutra su neki od nas uspeli da zamene sobe, sa pristojnijm pogledom(onaj za pogled na more se nešto puno doplaćivao, čini mi se), bliže recepciji..i onda je uživanje krenulobiggrin.jpg .

Hotel je bar meni, bio sasvim, sasvim solidan. Higijena je bila na vrlo zavidnom nivou, sobe su svaki dan čišćene uz menjanje posteljine i peškira...Plaža je fantastična, ima čak i koralni greben, pa su čak i ljudi iz Hiltona, sa kojima se plaža deli, dolazili na naš deo da gledaju rubice i drugi podvodni svet. :))

Što se gužve tiče, mi jesmo ustajali oko 8 da zauzmemo ležaljke na lokaciji koja je nama odgovarala, ali je bilo i dosta onih koji su dolazili oko 12h i nalazili free mesta. Osim toga hotel ima dva bazena, a i preko puta je resort koji ima jako mnogo bazena, tobogane, pa i tamo možete otići i zabaviti sesmajl.jpg

Kada je hrana u pitanju i tu su pohvale na mestu. jeste jednolična, ali ima za svakog po nešto. Večere su najlepše jer se obično služe na bazenu, uz more uz neku divnu uživo muziku, čak vrlo često raspljuju roštilj biggrin.jpg (ovo je više komentar za muški svet)...

Inače svi oni su tamo jako prijateljski raspolženi, svo osoblje radi jako puno, videćete već, a uvek su nasmejani i rapoloženi za konverzaciju smajl.jpg ..a njihove plate ..to će te tek da čujete i vidite tamo..

mi smo na Giftun išli preko lokalaca i bilo je izvrsno...

U Kairu smo bili preko agencije, vodila nas je isto Vesna, ali meni se njeno angažovanje nije dopalo. Žena jeste puna znanja, ali je ipak u godinama, kada ni glasne žice ni njen oragnizam više nisu u punoj snazi..Inače nju smo samo videli još na aerodromu pri povratku, tako da ne daj Bože, da je nekom nešto trebalo, ne znam kako bi se snašli... Kada smo bili u Turskoj preko argusa, njihova organizacija i vodiči su bili neverovatno ažurniji.

Eto to je to od mene..ako neko ima nešto da pita..tu sam biggrin.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo hteli ove godine da letujemo u Grand Plaza Hotelu i to preko argusa( bio je oko 150-200evra) jeftiniji...ali jos u aprilu je KAO SVE bilo prodato.Na kraju smo letovali u Hostmarku koji je fenomenalan...U sobi sa dnevnim boravkom i spavacom sobom, 2 terase, 2 klime.....

Imam pitanje za tebe...Koliko ste morali da doplatite za te bolje sobe?

Izgleda da je to fora, jer oni znaju da ce se turisti buniti i dati kes za bolju sobu.Mi smo nasu dobili za svega 10$! Za 10 divnih dana.Ne znam da li da jurim Grand Plazu sledece godine? Nisam pametna, a Hostmark je kao san....

Izmenjeno (ljerka)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo i mene sa odgovorima o hotelu...

hvala na vrlo korisnim informacijama :-) , nego mene malo interesuje to cimanje na aerodromima,jel bas strasno ?

Izmenjeno (Cvrča)
Skraćen citat.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A jeli hostmark u sakali ili memši? Kada bih išla ponovo u Hurgadu, mislim da bih opet birala grand plazu, pre sveka zbog lepe i čiste plaže, koralnog grebena i lepe atmosfere i sl. Naša soba nije imala te dve klime i ostalo kao u hostmarku, ali jeste bila prostrana i imala lep i velik balkon, ok kupatilo, sef...

Mi zapravo za te bolje sobe nismo ništa doplatili, nudili smo im oko 10e za sobu sa francuski, ali je sve bilo full, tako da su momci na recepciji bili prilično ok, saslušali su naše primedbe i na kraju nas ispoštovali i dali nam bolje sobe. mislim da je samo jeadn par doplatio oko 50e za sobu sa pogledom na more,lcd tv itd..to su tzv superior sobe i prava je retkost da se nađe neka slobodna, bar u terminu u kom smo mi bili.

Kada je u pitanju gužva na aerodromu, opet napominjem, to je sredina jula, udarni termin za letovanje,mnogo je čartera, mnogo agencija, i onda bude gužve. U našoj se grupi dešavalo da nekih uopšte nema na spisku, pa su tako nastajale dodatne komplikacije, ali na kraju se sve ipak sredilobez-zuba.jpg ..

u povratku nije bilo nikakvog cimanja na aerodromu..e da mali savet...mi smo poslednjeg dana u hotelu dobili samo ručak, ceo dan se brčkali, oko 8 pošli na aerodrom, nešto malo smo jeli, tek da zamaskiramo glad. računali smo na free shopu će mo. kad ono cena mars čokoladice je bila 2,50 e..užas, tek zamislite cene sendviča, pica i td. Celo bogatstvo smo tu dalibez-zuba.jpg da se najedom ko ljudi. Dakle, naoružajte se hranom još dok ste u hotelu, prošetajte ulicama, ima dosta drakstora (u kojima se cenkate i za cigare), ili odite do abu ašara i lepo kupite sve po fiksnim cenamasmajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866031
    Ukupno poruka