putomania_ns

Grand Plaza - Hotel & Resort Hurgada

856 poruka u ovoj temi

Ja sam pisala o ovim hotelima na nekoj temi,sad se vise i ne secam gde.Da se ne ponalvjam,basta je divna,ali ima i lepsih hotela za te pare

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jedan i drugi Grand su dobri hoteli. Planirala sam da uplatim preko Matico ovaj sta je na 1 liniji,dok Argus nije dao ponudu za Primasol. Onda nisam imala dileme.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li je neko bio u Grand Hotel Resortu?Kakava su iskustva i vasi utisci o hotelu? Svaka informacija je dobrodosla. :) Hvala unapred!:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malo citam komentare o Egiptu uopsteno, pa rekoh da se obratim, ja idem 6.jula u Grand Plaza Hotel, a drug u isto vreme u Grand Plaza Resort-ubacicu komentare kada se vratim!

Ali i sta sada-svi smo mi uplatili, kada vidimo znacemo!!!

pozzzzz

Izmenjeno (AlessandroTotti)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svim članovima foruma,

kao što se da primetiti ja sam nova ovde :)

pratim već duše vreme dešavanja na forumu, ali nisam našla nigde informacije vezane za hotel grand plaza u hurgadi. suprug i ja idemo tamo 19.7. pa bi mi značila neka informacija, preporuka i sl..

pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam koliko ce biti od pomoci jer sam ja bio pre 5 godina u Grand Plazi i tada tada je bilo zaista odlicno, all inclusive je funkcionisao 24h, hrana mozda ne toliko raznovrsna kao u boljim hotelima ali sasvim korektna, osoblje ljubazno, sobe ciste, italijanski restoran vrlo dobar jedino je bilo problematicno uhvatiti lezaljku na dobrom mestu jer su zauzete od ranog jutra a sada tu istu plazu deli i novosagradjeni Grand Plaza Resort koji se nalazi preko puta pa je koliko sam cuo ove godine to bas bio problem jer ljudi ustaju u zoru da samo bace peskir na lezaljku i zauzmu je :)

Do novog dela Hurghade sa radnjam je 15-20 minuta peske (pored Hiltona, Intera i Steigenbergera) ili lokalnim busom za neke smesno male pare.

Sve u svemu ako se nesto nije drasticno promenilo mislim da cete biti zadovoljni :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala, naravno da znače ove informacije. i mi smo all inclusiv.i nadam se da se nije mnogo toga promenilo, bar ne na gore :D

imam još jedno pitanje: jeli plaza ok, i da li sobe imaju balkon? na sajtu jolly-ija kažu da ima, a na nekim forumima sam naišla podatak da nema :/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo par informacija iz prve ruke o hotelu GRAND PLAZA RESORT.. Vratili smo se prije par dana i sve u svemu hotel uopce nije los.. Pa da krenem od pocetka!!

Prvi susret je sa recepcijom koja uopce ne obecava bog zna sto...Rasklimane stolice,losa klimatizacija.. Sa 10 eura u pasosu dobijamo sobu na super lokaciji uz sami rub bazena..(inace sve sobe gledaju na bazen),pristojno namjestena,identicno kao na slikama(bar je nasa takva bila).. odlican klima uredjaj jest da je malo bucan ali ne iritirajuce.. kupatilo solidno,cisto.. jedini problem predstavlja uvijek vrela voda iz cesme i tusa ali to je jedina zamjerka.. svaki dan se mijenja posteljina i peskiri.. jeste da smo mi sobaru uvijek ostavljali par egipatskih funti pa nam je priredjivao raznorazna cudesa od peskira i jastuka.. TV sa 30 tak razlicitih kanala.. Mini bar sa par sokova i uvijek 2 flase od 1,5l vode... sef koji se ne placa dodatno.. kuhalo za vodu i solje kao i instant kafa,cajevi,secer.. prostran balkon sa stolom i stolicama..

U nasoj sobi nije bilo komaraca ili bilo kakvih buba na sto su se zalili neki iz nase grupe u istom hotelu.. Bazen fantastican!!! higijena na nivou.. dubina na mjestima i do 1.60.. lezaljku morate zauzeti rano ujutro ako hocete biti pod suncobranom.. peskiri za lezaljke besplatni..iznajmljuju se na kartice koje dobijete na recepciji prilikom dolaska.. Plaza je u sklopu hotela grand plaza i do nje ima nekih 400 metara.. lezaljke na plazi takodje besplatne kao i peskiri samo i tu morate poraniti i zauzeti na vrijeme..

Eh sad all incl..

Dorucak..solidan..veliki izbor slanih i slatkih peciva.. jaja na sve nacine.. virsle(vrlo cudnog ukusa),salame (takodje vrlo cudnog ukusa)kojekakva variva od povrca(zamislite..vrlo cudnog ukusa) elem..ako niste ljubitelj stvari(vrlo cudnog ukusa)onda vam preostaje tost sa maslacem i sirom ili razorazne pahuljice sa mlijekom ili vocnim jogurtom... u svakom slucaju nakon prvog razocarenja uvijek cete naci nesto da prezalogajite..

Rucak..solidan..uvijek jedna vrste mesa(piletina ili govedina) a ponekad i riba.. prilozi od povrca(naravno vrlo cudnog ukusa)ali uvijek se tu nadje neka riza ili krumpir kao i tjestenina (spageti,makaroni,lazanje,kaneloni)da ne ostanete gladni.. solidan izbor salata i kolaca.. ali voca nigdje.. ponekad banane ili narandje ili dinje i to je to(tako je i na veceri).. Automati sa pepsi,mirindom i 7up kao i pivo a za alkoholna pica nemam pojma jer ih nismo konzumirali..

Oko podneva si mozete uzeti sladoled koliko zelite i nije uopce los..

Vecera.. eh ta vecera.. slicno kao i rucak samo mi se cini jos siromasnije.. ali ne dajte da vam to pokvari odmor.. jer u gradu imate zaista sjajnih restorana (indijski, talijanski, turski, argentinski..)

Inace hrana u Hurgadi u svim hotelima sa 4 zvjezdice je slicna... hoteli sa 5 zvjezdica imaju rostilje sa vise vrsta mesa sto je ljudima s nasg podneblja vrlo bitno ali u nasem hotelu toga nije bilo ni jednom u 11 dana..

Pice uvijek mozete uzeti u baru u bazenu ili na recepciji u bilo koje doba i koliko hocete..

Osoblje zaista prijateljski raspolozeno i na usluzi..

Eto nadam se da ce ovo nekome pomoci jer kad smo mi bukirali ovaj hotel nigdje nismo nasli informacije iz prve ruke o ovom hotelu.. tako da ako se neko dvoumi izmedju grand plaza hotela ili resorta ja ipak preporucam hotel jer je na samoj obali i hrana je puno bolja a bazene mozete koristiti u oba hotela kao i sve barove..

Ako nekoga jos nesto zanima pitajte tu sam.. :-P

poZz

Izmenjeno (deny)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao svima,

evo i mog utiska o Grand Plaza Resort. Bila sam u maju sa sestrom i vidim da su utisci vrlo slični.

Naša soba je bila odlična, sa terasom na koju su sletale neke male rode i pogledom na bazen, sve je bilo besprekorno čisto a najvažnije od svega je bio frižider pun pića koji su dopunjavali svaki dan. Posle celodnevnog boravka na plaži, najviše nam je prijala voda iako se piće služi na plaži i na bazenu u našem hotelu. Kad imaš narukvicu, sve je besplatno i na raspolaganju.

Peškiri se menjaju svaki dan a i posteljina je uvek bila čista i zategnuta.

Hrana jeste čudna jer nismo navikli na začine i način pripremanja ali isto tako mislim da su više orjentisani na Ruse koji su jeli sve što im je palo pod ruku a i neki nazivi jela su bili napisani na ruskom.

Uglavnom, mi smo se fantastično provele, svi u hotelu su jako ljubazni i predusretljivi i kao što deny kaže, to jeste hotel sa četiri zvezdice i hrana je čudna ali pa šta? Uvek ćete naći nešto po svom ukusu u gradu.

Želim vam svima lep provod. Nadam se da sam pomogla.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

plaza je bila OK, bilo je dubine da moze da se zapliva a malo dalje su bili korali i kamenje do kojih se lakse stizalo posle podne kad je oseka :)

balkon smo imali ali meni licno ne znaci puno sem za susenje vesa, jer su vrucine velike i upali se sve pa bije toplota sa svih strana :) vredelo bi da je odmah pored neke vode u koju moze da se uskoci :) nas je gledao na bastu koja je bila simpaticna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svim članovima foruma,

kao što se da primetiti ja sam nova ovde :)

pratim već duše vreme dešavanja na forumu, ali nisam našla nigde informacije vezane za hotel grand plaza u hurgadi. suprug i ja idemo tamo 19.7. pa bi mi značila neka informacija, preporuka i sl..

pozdrav

Mi idemo preko iste agencije u istom terminu u grand plaza resort. :)

Da li imate nekih svezih informacija o stanju na plazi? Uglavnom sam citala pozitivne komentare i za hotel i za resort, ali kazu da je na plazi (koja je zajednicka) guzva i da moras poraniti da bi nasao slobodnu lezaljku! :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja idem 30.08 u Grand Plaza hotel i stvarno se nadam da ce sve biti ok...mada sam nasla toliko negativnih komentara,da to nije normalno! Dvoumila sam se izmedju resorta i hotela i hotel je pobedio samo zato sto je na plazi! Stranci ostavljaju uzasne komentare i o jednom i o drugom hotelu,slikaju neke bubasvabe i strokave plocice...to izgleda jezivo!Svaki pametak komentar ili savet je dobrodosao...zahvaljujem se unapred!smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

the unbeliever, hvala još jednom na informacijama. ne bih ni ja bila tako zainteresovana za balkon, da ga sada u stanu imam :(, pa onda kontam bar tih 10 dana da uzivam na svežem vazduhu :) , pa makar to bili i kasni večernji i ranji jutranji časovi (dok pijem kafu npr :D )

ninana, nemam nikakvih dodatnih informacija o plaži i gužvi na istoj. po nekim drugim sajtovima i forumima sam našla isto ovo što je gore napisano, da je plaža ok, ali da je velika gužva, pa valja rano ustati i zauzeti mesto. ako nešto novo saznam, stavljam ovde, isto nek važi i za tebe :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko jos neku informaciju..recimo kakve su sobe i tako to? Mene su strasno zaplasili kad su hoteli u Egipyu u pitanju! Kao,uvek moras da dodas neki dinar jer te smeste u katastrofa sobu samo da bi ti posle uzeli pare. Nije problem dati pare,nego ne zelim ni sa kim da se cimam kad dodjem tamo! Inace,ja idem u Grand Plaza Hotel tek 30.08 preko wayout-a...nadam se da ce biti sve ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

betty, ništa ne brini, do tad mi dolayimo i imaš komentar iz prve ruke :D . Inače i mene su stranci sa svojim komentarima uplašili, ali su me ljudi ovde smirili, osim toga, kad bolje razmisli i u turskoj kad smo išli isto su stranci ispljuvali hotel, a on je zapravo bio i više nego odličan :D

tako da, nadajmo se da će nam i u grand hotelu biti odmor za pamćenje :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866031
    Ukupno poruka