putomania_ns

Grand Plaza - Hotel & Resort Hurgada

856 poruka u ovoj temi

evo i mene sa odgovorima o hotelubiggrin.jpg .. Kao što sam na početnom postu napisala išli smo preko Jollyija u gore navedenom terminu.

Ti me uplasi malo...plezko.jpg Ako se icega plasim to je da ne dobijemo slucajno neke krs sobe! Ali izgleda da je u svim hotelima ista politika,prvo te istraumiraju,pa ti platis,pa onda kao bude sve ok.

Reci mi molim te,jesu li bar te sobe koje ste posle dobili priblizno slicne onima koje su na slikama?

I da,zvali su me juce,pomeren nam je let sa 30.08 na 1.09...ne mogu da popune avion za taj dan.

Imas li neku slicicu hotela? I reci mi,da li je hotel u memsi ili ima da se ide do tamo? (ovo je malo glupo pitanje jer ja apsolutno nemam nikakvu predstavu kako to sve tamo izgleda)

Hvala unapred.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

betty, nemaš frke oko soba, to što smo mi dobili takve u startu, kriva je jedino agencija, uzmu ti pare za prvu klasu a hotelu uplate za drugu, trećuljutko.jpg ..Sa nama su bili dvoje preko wayout-a i lepo je došao njihov vodič sa njima na recepciji, i dobili su vrh sobu bez doplate ili bilo čega drugog.

I prva soba je bila super, čak je imala i dve terase, ali je kupatilo bilo očaj...a eto sutra smo dobili mnogo bližu recepciji i sređeniju bez ikakve doplatebez-zuba.jpg ... pusti mi mail na pp pa ću ti poslati slike sobe i hotela... Hotel se nalazi na kraju novog dela tj.u Memši, pored njega su Hilton, Continental itd..i td... Do Sakale, tj.starog dela ideš taksijem ili njihovim busomsmajl.jpg . Ako te zanima još nešto pitaj, znam kako je meni bilo kad sam odlazilasmajl.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja takodje putujem u Grand Plaza Hotel, 01.09, dajte neke informacije iz prve ruke! :smajl:))

Nemojte da nas drzite u neizvesnosti! :P

Nasu grupu za 30.08 su spojili sa grupom za 1.09 uz izvinjenje da je avion popunjen do pola...ali su nam zato dali 1 dan gratis,tako da je to sasvim korektno sa njihove strane.

E sad,sta nas tamo ceka to je vec druga prica.

Idem u grand plaza hotel,bio je jako povoljan u wayout-u,jedva smo dobili mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šta sve obuhvata All inclusive usluga u hotelu Grand plaza ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel i u ovom hotelu plićak do beskonačnosti ili može iole normalno da se pliva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo ispada kao da sam pr hotelabiggrin.jpg ... sledeće godine morali bi mi dati bar u pola cene aranžmanbiggrin.jpg .

Plaža je super, peskovita i nema tih čuvenih plićaka po 500m , nego odmah postepeno ulaziš u dubinu..

AL mislim da obuhvata : doručak, ručak, večeru i kasnu večeru, neograničene količine svih alkoholnih i bezalkoholnih pića (koje oni imaju) i toče se u više barova u hotelu, sladoled, koji se dobija jednom dnevno, mogućnost besplatnog korišćenja ležaljki i suncobrana i peškira (dobija se kartica za te peškire za plažu), kao i svih bazena kako u plazi hotelu, tako i plazi resortu, koji je preko puta i koji ima neke tobogane i druge zavrzlamebiggrin.jpg ... mislim da je to to...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jeli hostmark u sakali ili memši? Kada bih išla ponovo u Hurgadu, mislim da bih opet birala grand plazu, pre sveka zbog lepe i čiste plaže, koralnog grebena i lepe atmosfere i sl. Naša soba nije imala te dve klime i ostalo kao u hostmarku, ali jeste bila prostrana i imala lep i velik balkon, ok kupatilo, sef...

Hostmark je mozda 3-4 kilometra juzno od Grand Plaza Hotela...ali posto smo mi prosle godine vec bili u Hurgadi( na Memsi u Royal Palacy) sve nam je poznato.Taksijem smo isli do centa Memse -deo oko Simbada , Griftun hotela i Royal Palaca za 15Le-225din. (Isli smo par puta-sad vec imamo prijatelja od prosle godine u Roayal Palacu-prodaje korale i srebro po povoljnim cenama-prepozancete ga ima jedini istaknute fiksne cene u izlogu)...

Nekako mi se cini da je daleko Grand Palaza u odnosu na centar Memse.Ipak je on poslednji hotel ka pustinji na jugu? Da li ste pesacili do Simbada?

Savet ljudima je da instaliraju Google earth program i samo ukucaju ime hotela, tu se jasno vidi polozaj hotela i fotke koje su razni ljudi poslali.Zaista pomaze.Tj.uz koriscenje Google Earth i ovog sajta u kombinaciji ne mozete pogresiti u izboru hotela...

Izmenjeno (Cvrča)
Popravljen citat.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li se pesaka stici od Grand Plaze do centra Memse? Ili mora taksijem? I koliko je to daleko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa pazi Grand plaza ti je na samom kraju setalista,a Memsa je duga oko 5-6km tako da mozes u duzu setnju ili jednostavno da skratis muke i uzmes taxi za 1,5-2eur

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel moze neko da mi kaze razliku izmedju ovog hotela i resorta mislim na grand plaza hotel i grand plaza resort?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

[razlika je sto je hotel na plazi,a resort preko puta ! Resort je mnogo bolje resenje jer ima lepse bazene i ljubaznije shankere,a do plaze ti treba 3min.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor n apost
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tako sam i ja nekao skapirao, samo me buni veca cena hotela od resorta ako je resort bolji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa samo je fora u polozaju,hotel je na samoj plazi pa je zato i skuplji. veruj mi neces pogresiti ako odes u resort,mi nismo imali zamerki,a hotel ima samo tu jednu bazencinu i tu se kupaju svi iz hotela + iz resorta !!!!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor n apost
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jos jedan bazen, koji je prelep, nalazi se blizu recepcije, na kojem se niko ne kupa, bude 5-6 njih u toku dana. Bazen kod onog italijanskog restorana. Ja sam se prekljuce vratio iz ovog hotela, sve je bilo na vrhunskom nivou, odlican je hotel. Resort je isto super, bazeni su extra, ali ovde je plaza, tako da je mnogo bolje.

Ako nekog nesto zanima neka pita slobodno!

pozz

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Volela bih da mogu bilo sta da napisem o hotelu Grand Plaza,ali iako smo uplatili pomenuti hotel,agencija wayout nas je smestila u Hilton Resort! biggrin.jpg I plus smo dobili dan vise jer nam je let bio pomeren za 1.09. (trebali smo da putujemo 30.08).

Hilton je divan hotel i imam samo reci hvale i za hotel i za agenciju!

Sto se Grand plaza hotela tice,obisla sam hotel i on zaista lepo izgleda,sa Hiltonom deli plazu koja je fenomenalna (mada,po meni,najlepsu plazu ima hotel Continental na kojoj se mozete kupati bez problema).

Posto je dok sam bila tamo u toku bilo svetsko prvenstvo u kosarci,ljudi iz grand plaze su dolazili u nas hotel da gledaju utakmice. po njihovim recima hotel je super i zasluzuje 4+ zvezdice,bazeni su im super,hrana je kao i u svim dobrim hotelima,sobe su ok (osim onih sto gledaju na gradiliste hotela koji se gradi do Grand plaza hotela.) Ovaj hotel je poslednji na setalistu memsa i tu je zaista sve cisto i lepo uredjeno. uglavnom,ljudi su bili zadivoljni i uslugom i smestajem.

Po nekom mom skromnom misljenju,najbolje je uzeti hotel u novom delu Hurgade,Memsi,i necete imati vecih problema sa bukom,prljavstinom,ludim vozacima,itd.Meni se sakala nije dopala i nisu mi se dopali ni hoteli koji se tamo nalaze. Hoteli Grand plaza,Hilton resort,Continental,Steingerberger imaju najbolju poziciju...mada je dosta ljudi iz nase grupe hvalilo Sunrise Mamluk Palace,bili su zaista prezadovoljni hotelom i uslugom.

Ako neko ima bilo koje pitanje,rado cu odgovoriti.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka