Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

333 poruke u ovoj temi

@Galadriela bila sam zauzeta u proteklom periodu pa sam retko svraćala na ovaj forum...ali evo odgovora :rolleyes:

Ispred Topouzisa je ulaz postepen, prvo ima sitni kamenčići, pa nešto kao odvaljeni beton pa se nastavlja sa kamenčićima. Taj beton je malo klizav ali sa patikicama je super. 100m levo ili desno nema betona.

Pešaka do centra Limenarije ima oko 1km. Vreme provedeno u šetnji je individualno, ali sve je ravno i jednostavno.

Mislim da je najbliži market iznad magistrale, odlično je snabdeven.

U Potosu i Limenasu ima većih prodavnica i negde pored puta izmedju Limenasa i Limenarija ima veći market ali nisam svraćala, nije mi trebalo ništa.

Mi smo nabavku, uglavnom, završavali kad idemo u šetnju ili kad idemo u neko drugo mesto kolima.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan svima,

 

Da i neko ima iskustva sa Sea View Studios u Limenariji? Da li je bucno, kakva je plaza ispred, kakve su sobe?

 

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Sada sam tek videla odgovor, hvala puno!

Imam jos pitanja, ako nije problem.

Da li je ulaz u vodu postepen ili odmah dubok ispred Topouzisa? Pitam zbog mladjeg deteta.

Koliko peske ima do Limenarije? Da li u blizini ima prodavnica za osnovne potrebe, hleb, mleko...

Da li na Tasosu ima neka veca prodavnica za snabdevanje, tipa Masutisa?

Hvala

Kasnim sa odgovorom ali možda će nekome poslužiti.

Ulaz u vodu je postepen i nakon nekoliko metara je pesak. Starije dete bez problema može stati. Ispred hotela koji se nalazi pored apartmana je malo sređen ulaz u vodu tako da se ispred možete kupati.

Odlično snabdeven market ima iznad smeštaja na magistrali.

2018. i 2019. sam boravila u ovom smeštaju, apartman bliži plaži. Skromno ali dovoljno prostrano. Na terasu se izlazi iz obe sobe a imate i deo terase iz dvorišta kod ulaza u apartman. 

Što se tiče smeštaja u dvorištu, nisu nešto prostrani ali se uredno čisti. 

Dvorište je veliko i velikim delom sređeno. Milina za decu.

Sve preporuke od mene. Vlasnica  je divna žena i uvek vam je na raspolaganju.

Masutis imate u Pefkariju na glavnom putu.

P.S. tamo se mora poštovati dnevni red jer imaju stalne grčke goste koji su izuzetno zahtevni i spremni svaki put da se žale na galamu dece u vreme odmora.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka