Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

333 poruke u ovoj temi

Nisam znala da je obavezno pisati.

Ukoliko mogu da dobijem odgovor na moje pitanje, bila bih zahvalna.

Ukoliko ne mogu, ne bih trošila, dragi Žućo, Vaše vreme na prevaspitavanje mene kao forumaša.

BTW o vili u kojoj sam bila 2017. godine nisam pisala iz razloga što je celu vili otkupila rumunska agencija od prošle godine, i nema je u ponudi kod naših agenata, nema je u ponudi kod Nikane, a vzit kartu od vlasnika sam izgubila. 

Mogu samo da preporučim hrabrima da odu na bum, i istima da poželim da nađu slobodan apartman. Među njima nisam, zato sam se i obratila za mišljenje i savet.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bili smo smesteni u vili Sofi Lux u Pefkriju.

Da li je to ova kuća?

vila-sofi-lux-pefkari-gal01.jpg.4971d509

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je to ova kuća?

vila-sofi-lux-pefkari-gal01.jpg.4971d509

Da

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovanje u toj kući 2019. god. radi desetak domaćih agencija, a organizator putovanja je verovatno Kompas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Letovanje u toj kući 2019. god. radi desetak domaćih agencija, a organizator putovanja je verovatno Kompas.

Preko Kompasa sam letovala 2017.

Mog agenta sam zamolila iste godine da mi javi cim izadju aranzmani za 2018.godinu, ali ta vila nije bila u ponudi.

Stariji deo vile su 2017.zakupile agencije iz Makedonije i Rumunije, a noviji deo je radio Kompas.

Na sajtovima nasih agencija moze da se nadje vila, ali kada se pogleda cenovnik, isti nije azuriran od 2017.

Takodje kada se kontaktira agencija, sazna se da tu vilu nemaju u ponudi.

Ukoliko neko ima kontakt, ili zna agenciju koja radi i dalje Sofi Lux, neka javi.

A dok se ne pojavi konkretna informacija, molim odgovor za Rodolfo Inn.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovalo u vili Ralitsa, ne u hotelu? 

Ili ima neke zna nesto vise  o samoj vili?

HVALA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdravsvima.Dali je neko bio u app hotel discovery u Limenariji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Ralitsa smestena iza manjeg hotela Ralitsa.Svaki app ima sopstveni ulaz,app imaju bočni pogled na more,pravo gledaju u ledja hotela.

Oni koji borave u vili pod istim uslovima kao oni u hotelu koriste lezajke na plazi i manji bazen.

Na slikama namestaj deluje malo noviji nego sto jeste.Ali je funkcionalan,kuhinja je snabdevena.

Cisto je,naravno uvek moze biti i bolje.Posteljina,peskiri su korektni.Gazdarica ljubazna. Internet zadovoljavajuci.

Kise nije bilo pa nismo videli to famozno granje koje pliva kanalom.

Vila je da dobrom mestu, gotovo pa na plazi, marketi,restorani sve je blizu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo cisto da podelim utiske o vilii Chrissa. Fino mesto, lepo pozicionirano, ali ali uvek ali, ima 3 apartmana u prizemlju, tako da uvek neko zavrsi nesrecan. 2 imaju pogled na more kada se sedi ispred, i fini su prostrani (3 krevetni i 4 krevetni) a 2 krevetni u prizemlju, pa po meni bi trebao da bude duplo jeftiniji od drugih 2 krevetnih u vili. Da toliko je losiji. Tako da povedite racuna kada rezervisete ovu vilu, jer to je najmanji, najgori i jedini bez pogleda na more apartman jer stepeniste blokira pogled. Inace Oktopod je smestio tu ljude koji su prilikom rezervacije izabrali 2 sprtat. Takodje meni su rekli da osim tog drugog 3krevetnog u prizemlju nije ostalo nista, medjutim ljudi posle mene su dobijali bolje apartmane na spratu. Tako da se ne razocarate kada odete i skontate da nista od terase i pogleda na more.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

To je najmanji, najgori i jedini bez pogleda na more apartman jer stepeniste blokira pogled. Inace Oktopod je smestio tu ljude koji su prilikom rezervacije izabrali 2 sprtat. Takodje meni su rekli da osim tog drugog 3krevetnog u prizemlju nije ostalo nista, medjutim ljudi posle mene su dobijali bolje apartmane na spratu. Tako da se ne razocarate kada odete i skontate da nista od terase i pogleda na more.

Oktopod je, nažalost, postao poznat po tome da njihovi klijenti često ne dobiju ono što je rečeno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi ljubitelji Tasosa, molim Vas za Vaša iskustva i savete u vezi smeštaja na samoj obali, u fazonu klinci mi iz mora dotrče na ručak, 3 god i 11 godina deca.

Gledam  Topouzis Studios , da li je neko bio, iskustva, preporuke, upozorenja?

Vila je stara i skromna po opisu na Nikani, ali ne treba nam ništa posebno, čist smeštaj i more.

Hvala unapred.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovanje, da li je neko boravio u Elsa Apartments u Limenariji , pa da nam napise o samom smestaju , plazi koja se nalazi u okolini. hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dragi ljubitelji Tasosa, molim Vas za Vaša iskustva i savete u vezi smeštaja na samoj obali, u fazonu klinci mi iz mora dotrče na ručak, 3 god i 11 godina deca.

Gledam  Topouzis Studios , da li je neko bio, iskustva, preporuke, upozorenja?

Vila je stara i skromna po opisu na Nikani, ali ne treba nam ništa posebno, čist smeštaj i more.

Hvala unapred.

Možda malo kasnim sa odgovorom ali može nekom da znači.

Topouzis ima dve kuće. Prva je pored puta a druga malo uvučena u dvorište. U prvoj imate 3 smeštajne jedinice a u drugoj 5.

Smeštaj jeste skroman, sve je kao na slikama kod Nikane. Ništa posebno ali sasvim dovoljno. Možda je najveća zamerka što izmedju smeštajnih jedinica nema neki paravan već samo ograda pa su svi gosti kao na zajedničkoj terasi.

Plaža ispred je kamenita, ulaz u vodu takodje ali meni upotrebljiv. Moram priznati da mi je bilo divno zato što su ljudi jurili za peskom pa sam na tom delu imala mir - najbliže "komšije" na plaži su na 30 metara.

Što se tiče parkinga - u dvorištu ima puuuuno mesta. Pošto ima crevo za vodu, ljudi su prali i kola.

Dvorište je ogromno, ima dovoljno mesta i za igru i za automobile.

Gazdarica je super. Uglavnom je tu, ona sama pere veš i vrlo često sama čisti smeštaj. 

Ako neko ima pitanja, tu sam da odgovorim.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Možda malo kasnim sa odgovorom ali može nekom da znači.

Topouzis ima dve kuće. Prva je pored puta a druga malo uvučena u dvorište. U prvoj imate 3 smeštajne jedinice a u drugoj 5.

Smeštaj jeste skroman, sve je kao na slikama kod Nikane. Ništa posebno ali sasvim dovoljno. Možda je najveća zamerka što izmedju smeštajnih jedinica nema neki paravan već samo ograda pa su svi gosti kao na zajedničkoj terasi.

Plaža ispred je kamenita, ulaz u vodu takodje ali meni upotrebljiv. Moram priznati da mi je bilo divno zato što su ljudi jurili za peskom pa sam na tom delu imala mir - najbliže "komšije" na plaži su na 30 metara.

Što se tiče parkinga - u dvorištu ima puuuuno mesta. Pošto ima crevo za vodu, ljudi su prali i kola.

Dvorište je ogromno, ima dovoljno mesta i za igru i za automobile.

Gazdarica je super. Uglavnom je tu, ona sama pere veš i vrlo često sama čisti smeštaj. 

Ako neko ima pitanja, tu sam da odgovorim.

 

Sada sam tek videla odgovor, hvala puno!

Imam jos pitanja, ako nije problem.

Da li je ulaz u vodu postepen ili odmah dubok ispred Topouzisa? Pitam zbog mladjeg deteta.

Koliko peske ima do Limenarije? Da li u blizini ima prodavnica za osnovne potrebe, hleb, mleko...

Da li na Tasosu ima neka veca prodavnica za snabdevanje, tipa Masutisa?

Hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa vilom Sotiria?

Na tripadviseru ima samo 2 ocene, i to ne baš sjajne. Najviše se žale zbog velike buke sa magistrale. Nikada nismo bili u Limenariji, ni na Tasosu tako da nemamo predstavu kolika je gužva početkom jula.

Hvala

Za Galadrielu i smeštaj u Topouzis, ima komentara na nikani, verovatno ste videli. I nama je taj smeštaj u opciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka