Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

333 poruke u ovoj temi

Ako dolazite iz pravca Prinosa, hotel Antonios se nalazi na ulasku u Limenariju (oko 1 km od centra), sa desne strane magistrale, na uzvišenju iznad plaže Grand bič. Ovu plažu zovu i Stelakis bič, po istoimenoj kući koja se nalazi na plaži. Prilikom gradnje hotela prosečeno je brdo, tako da hotel nije lako videti sa magistrale. Postoji tabla sa nazivom hotela. Iz automobila to izgleda ovako: https://goo.gl/maps/GnvpD

Do plaže postoji pešačka staza. Na plaži ima kamenja i peska, mada ima delova plaže koji su uglavnom peščani. Duž plaže možete prošetati do samog centra Limenarije.

Malo napred od hotela ka centru sa leve strane, nalazi se benzinska pumpa Revoil, samouslužna perionica automobila i prehrambena prodavnica koja je odlično snadbevena i u kojoj većina artikala ima najnižu cenu u Limenariji.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na plazu helikopterom.  Barem mislim tako , jer ako me secanje sluzi, mislim da se on nalazi sa leve strane magistrale, iz pravca prinosa. Sve mislim da je on u nivou ravni sa zlatarom, ako se ne varam. A ako je tako , onda obavezno uz kupaci i peskire da ponesu i alpinisticku opremu, trebace im zasigurno vise od ostalih rekvizita.

Šone, nije kod zlatare. Hotel Antonios se nalazi bliže centru sa desne strane magistrale (ako dolaziš iz pravca Prinosa), malo pre skretanja za izvikanu kuću Diskovery (koju čak nazivaju hotelom).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i TA kućica pomenuta je kućica na kraju grada ... bajni kao hotel ... ma idi ... ja ne bih tamo ni da oni meni plate, a ne ja njima ... ostavljamo tu baš goste svake godine kada idemo u Potos .. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Važno je da ima bazen i to kakav.   :smorilo:  :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo rezervisali studio Halkias, jos pocetkom godine, u Limenariji, na sajtu se navodi da je 1,5 km od centra udaljen, 100m od plaze (mada nam nije bitna ta plaza, icicemo na druge jer smo kolima). Ima i tavernu u prizmelju. Interesuje me da li je neko bio, vidim da jeste blizu plaze, iznad magistrale, ali ne vidim kuda do nje ili do grada, nije valjda da mora magistralom uvece do grada? Hvala unapred ako neko ima info. :)

Izmenjeno (makisa92)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Mislim da znam sad gde se nalazi.. Pomesao sam nesto. U svakom slucaju, njima i do centra Limenarije je potreban auto , zar ne? 

Bas je to daleko, nema ni super marketa, (najblizi je onaj na pumpi) a i plaza je na tom drlu sljunkovita i nije uredjena,

Ali, ako se njima svidja , onda je to ok, zar ne? Pozdrav Srecko! :hello:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih da pametujem i da ispadne da ti protivrečim.

Ko voli da šeta, udaljenost od hotela Antonios do centra nije velika, oko 1 km, a to je oko 15, maksimum 20 minuta lagane šetnje. Ne mora da se hoda magistralom. Pored mora postoji letnji put, kojim se može doći do centra.

Market i pumpa su blizu hotela Antonios.

Što se tiče plaže, svake godine "niču" novi suncobrani, oko kojih vlasnici istih doteruju plažu. Nije ova plaža toliko loša koliko se na našem forumu kudi. Činjenica je da u bližoj okolini ima lepših plaža, tako da Grand bič nije baš popularan.

Pozdrav svima i uživajte!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav :) drugarica i ja putujemo 7.7. u smestaj Nikos (preko Argusa). Ima li neko iskustva sa ovim smestajem?

Idemo bez auta tako da ako je neko zainteresovan da podelimo rent-a-car na par dana ili ako ima zainteresovanih za bajs ture, nek mi se javi. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Ne mora da se hoda magistralom. Pored mora postoji letnji put, kojim se može doći do centra.

 

Secko , mora da se hoda magistralom ako se zeli stici do centra. Jer ako nisi zaboravio, plazom se stize do Zobijevog Navagio bara, i ulazi se u Makijevu kucu , Kiprasion , ako sam se setio tacnog naziva, i dalje nema gde.. Osim da se izgubi jos jedno par stotina metara u krug, pa da se izadje na plazu ponovo, oko Bugarinovog marketa. Jedina realna opcija ostaje , magistrala. Pozdrav.:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari dobar dan, molim Vas za hitnu pomoc ako moze ... Ponudjena nam je vila Teodora u Limenariji , nema mesta nigde drugde :( E sad, juce su nam rekli u agenciji  da vila nema internet a danas nam kazu da ima, u istoj toj agenciji. Nama je to jako bitno zbog posla, internet na telefonu mi ne vredi moram da ga imam na kompjuteru .Molim Vas ako je neko bio u toj vili da mi samo kaze da li ima ili nema interneta .Hvalaaaaaaaaaaaaaaa puno unapred  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupiš njihovu karticu i cepaš internet svuda. Ja imam Q karticu. Nadji neki android telefon da ti radi kao hot-spot. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima nekoga ko je bio u vili Delfini pored Limenarije ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih da pametujem i da ispadne da ti protivrečim.

Ko voli da šeta, udaljenost od hotela Antonios do centra nije velika, oko 1 km, a to je oko 15, maksimum 20 minuta lagane šetnje. Ne mora da se hoda magistralom. Pored mora postoji letnji put, kojim se može doći do centra.

Market i pumpa su blizu hotela Antonios.

Što se tiče plaže, svake godine "niču" novi suncobrani, oko kojih vlasnici istih doteruju plažu. Nije ova plaža toliko loša koliko se na našem forumu kudi. Činjenica je da u bližoj okolini ima lepših plaža, tako da Grand bič nije baš popularan.

Pozdrav svima i uživajte!

Vidim ja da ćemo nabiti kondiciju za tih 10 dana!:wacko:Nije ni to tako loše...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li može da se pije voda sa česme u Limenariji ili mora da se kupuje flaširana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka