Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

333 poruke u ovoj temi

Na samoj Tripiti plaži se nalazi hotel Blue Dream Palace.

Hotel Tripiti se nalazi u brdu iznad magistrale sa predivnim pogledom.

Hotel je odličan i za svaku preporuku.

Pogled na zalazak sunca sa terase ovog hotela ostavlja bez daha.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,sada mi je lakse za donosenje odluka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao narode,

interesuje me da li je neko bio u vili LIA... pa da podeli svoja iskustva?

Pozdrav svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani Iskusni forumashi, da li bi neko od vas mogao da mi kaze kakva je vila Vana ove godine? Devojka i ja smo uplatili aranzhman preko jedne agencije, a tamo su nam dali prilichno shturi opis vile.. I gde se tachno nalazi? Na Tasosu sam bio 2007 godine i nesto se ne secam da je od te lokacije, gde u toj agenciji kazhu da se nalazi vila, gradska plazha na 100m?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Da li neko zna nesto o vili CHRISTOS u Limenariji, kakav je smestaj, sobe, kuhinja, kakve su gazde. Mi smo uzeli neku centralnu zgradu. Vidim da imaju i neki svoj kafic i plazu

poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e ovako, Tasos je prelepo ostrvo to nema sta,Limenarija onako, ali nikad NIKAD NIKAD preko agencije LUITRAVEL!!!! Ljudi najdobronamernije vam kazem,,da znate ako neko odluci preko njih! Autobus je bio horor ya 16 sati puto, toliko je brujao motor da se mi medjusobno nismo culi, kad izadjemo iz autobusa na pauzu bruji u usima, klima je horor, voyac je napravio frizider od autobusa, pa nam je sve vreme kapljalo na glavu,manje vise to! Dosli tamo, vec ne cujemo 50 posto, a vila, hororor MINI house, na magistari, soba hooooorororoor, spaiz, sa vrata se ulazi u krevet, dvoje ne moze da se mimoidje, vec jedan mora da se vraca ili popne na krevet, terasa sa pogledom na magistralu, na kojoj, ako se sgura stane dve osobe. Kuhinja na terasi,preko frizidera pers sudove. Kupatio, horor, dok se tusiras drma stuja, dobro zive glave izvukosmo, ajde i to.Inace nocu nismo oka sklopili, jer je vila, ako se tako moze nazvati,iznad magistale,dok spavas mislis da ti onaj sa kamionom, ili motorom ulazi u sobu, BUKA KATASTROFA!bILO JE TU JOS SVEGA! Onda smo saznali da su svi platili last minute ponudu, kao i mi 4 dana pred putovanje, ali po 40 evra manje nego mi, sto znaci 80 evra za dve osobe . Odmah smo ih zvali, navodno greska u obracunu bice vraceno kad dodjemo u Beograd.... i mi smo danas bili, takav neprofesionalizam u zivotu nisam videla. Pokusali su da nas naprave budalama, vikali na nas, vredjali nas, promenili deset prica,navodno je grsku napravila neka koleginica, kod ostalih, pa ce da ih zove da doplate....da li ste to culi u zivotu, pa su rekli da je taj dan izasao last minute, pa nije,pa su promenili pricu jos deset puta, da bi na kraju kad smo trazili da razgovaramo sa direktorom, ona na mog muza vikao preko telefona i pretio!NEOPISANA NEPROFESIONALNOST! Odoh da trazim broj turisticke inspekcije, sad mi vise nije do para,nego necu da dozvolim da se neko tako ponasa i pravi budallom!

ps: izvinjavam se za slovne i gramaticke greske, kucala sam veoma iznervirana!

Tripiti, plaza je lepa ali u vodi posle ulaza su neke ploce koje su jako klizave, dobar je mali deo skoz desno uz stenu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bio krajem jula u villi Vanna u limenariji pa da napišem koji redak

Vila je totalno ok, čisto je, svaki dan se čisti,jednom se menja posteljina/peškiri ali ako vide da ste jako uprljali neki peškir zameniće vam i ranije. Gazde su totalno ok, ako nešto smeta,fali odete i požalite se i odmah sređuju.

Klima se doplaćuje 45e a sef 14e za 10 dana.

Zamerka - jako mali prostor za tuširanje :) ja imam 115kg i imao sam muke da stanem u predviđeni deo za tuš :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošli put u Limenariji sam bila u vili Altebaran 1, 5 dana u dvokrevetnom studiju i 5 dana u četvorokrevetnom apartmanu na prvom spratu. Neko je već okačio slike iz dvokrevetnog studija, a ja vam dajem slike iz apartmana koji je super prostran. Možda nekom zatreba dogodine :)

 

 

Altebaran 1 - dnevna soba sa dva ležaja na razvlačenje...u desnom uglu se vidi malo stolica, u ovom apartmanu i unutra ima lep drveni trpezarijski sto ...

 

Altebaran 1

Deo kuhinje...mala je ali ima sve potrebno čak i tiganj za palačinke i toster za tople sendviče što je mene prijatno iznenadilo :)

Spavaća soba je odvojena od DB i nema izlaz na terasu...

 

Altebaran 1

 

Kako u većini vila u kojima sam bila klima radi tek kada se zatvori terasa, pa je malo bezveze kad sediš napolju ne možeš da rashladiš sobu ali smo našli način i za to :) Klima radi na senzor koji je na desnim vratima terase, tako da leva malo otvoriš da ne ulazi toplota, a desna normalno zatvoriš...

Izmenjeno (JovankaSM)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I još jedna koju uglavnom i agencije predstavljaju, sunčani deo dvorišta... apartman koji je na slikama je na prvom spratu, skroz levo na slici ( malo se vidi :rolleyes: ) a terase su lepe i prostrane i veliki su stolovi na terasi...

E da, gazdarica aprtmane izdaje i bez agencije...kad smo mi bili neki grci su gledali slobodne apartmane iznad nas...

p8150468.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine planiramo da "zabodemo" Tasos, a na preporuku prijatelja, sa kojima idemo na odmor, hocemo u vilu Jota, iznad Tripiti plaže. Ima nje u ponudi ovde i onde, ali znamo da postoji izvestaj broj studija koji se izdaju direktno, bez posrednika. Elem, moje pitanje je da li neko ima e-mail adresu vlasnika vile Jota, tj Augustos? Bilo bi nam drago da spojimo studije do bazena, pa da klinci uzivaju u njemu, a mi pored :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko boravio u kompleksu CHRISTOS Limenaria, kakav je i koliko treba do centra? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravili smo u Christos vili od 27.09 do 06.10.2012. i smeštaj nije baš sjajan,ali za te pare što smo dali bilo je ok. Išli smo preko Argusa i cena put+smeštaj u tom terminu za dve osobe je bila baš baš povoljna. A vreme nas je poslužilo super,kupali smo se svaki dan,bilo je preko 30 stepeni,extra,da čovek ne poveruje za kraj septembra.

Christos vila je podeljena na dva objekta,centralni i bočni,neki studiji su manje a neki malo veće kvadrature.Bočna zgrada je odvojena od glavne zidom i ulicom koja vodi do same plaže. Mi smo bili u studiu br.1 u bočnoj zgradi,koji je jako mali.Od prvog dana vodokotlić je bio neispravan,dušek na jednom od kreveta je bio skroz propao,u toku dana nije skoro nikada bilo tople vode,žalili smo se ali...ništa.

Ostalo je bilo ok,menjali su posteljinu i peškire jednom u toku smene,sudova je bilo dovoljno za dve osobe,u sobi ima tv i klima,sto i dve stolice su na terasici...

Limenarija je prelep mali gradić u kome je sve blizu,od vile do centra treba 10tak minuta,ali baš laganim hodom.

post-34846-0-60649300-1361840824_thumb.j

post-34846-0-99245400-1361840907_thumb.j

post-34846-0-10554400-1361841179_thumb.j

post-34846-0-48460400-1361841843_thumb.j

post-34846-0-19996900-1361841982_thumb.j

Izmenjeno (majamire)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neka slika iz sobe od bocnog objekta,ako imate,hvala vam i na ovim informacijama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u vili Kiparisou u Limenariji, da li gazde zive u kuci ili je opustena atmosfera i kakva je plaza ispred kuce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta znaci "opustena atmosfera"? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka