Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

333 poruke u ovoj temi

treba mi nesto vise o smestaju Natassa u Limenariji,pa ko je bio na tom mestu neka kaze i da neke informacije :lud: kuca natassa

Izmenjeno (mikap)
spajanje tema
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali nekoj znae kade se naogaat Vilite Filaktos i Ana vo Limenarija,nesto poveke info za okolinata?:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze reci nesto vise o vili KIPARISIOU??:zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može li mi neko reći nešto o vili Vana u Limenariji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Ima li neko iskustvo sa studijom Christos? Kakav je smeštaj i kakva je plaža ispred studija? Da li je bolje iznajmiti motor ili auto za obilazak ostrva i koje su cene iznajmljivanja? Gde se dobro jede? Ima li se gde izaći? Uh, puno pitanja... :D Hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Ima li neko iskustvo sa studijom Christos? Kakav je smeštaj i kakva je plaža ispred studija? Da li je bolje iznajmiti motor ili auto za obilazak ostrva i koje su cene iznajmljivanja? Gde se dobro jede? Ima li se gde izaći? Uh, puno pitanja... :D Hvala!!!

Plaža u limenariji ima dva dela, veći deo je slabije uređen, dok je manji deo skroz levo do luke sređeniji, ali je tu i gužva veća.

Kako na 5 min hoda imaš plažu Metalia preporučujem ti prvo par dana blejanja u limenariji i kombinovanja ove dve plaže, pa onda uzmeš motorić na 3-4 dana (30-40e u sezoni) i obiđeš bliže plaže (Tripiti, par km zapadno od limenarije, Pefkari, Potos, Psili Amos, Aliki). Imaj u vidu da je Aliki malo dalje pa možeš lako izgoreti na motoru :)

1-2 dana možeš uzeti auto i obići najdalje plaže (na drugom kraju ostrva).

Što se izlazaka tiče mislim da Potos ima malo lepše kafiće i nekako mi izgleda urbanije od limenarije. No, sa dobrim društvom možeš se i u limenariji lepo provesti :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze reci nesto vise o vili KIPARISIOU?? :zvizduk:

Prosle godine sam bila u vili KIPARISIOU. Meni se lokacija najvise dopala. Kuca ima dvoriste sa travicom i mesto za parking. Iz dvorista silazis niz par stepenika na plazu. Ja sam licno uvek isla na tu plazu dok vecina ostalih ukucana su isla na desno (300-400m), kazu da je tu bolji ulaz u vodu. Ispred Kiparisiou je kamenit ulaz, i plaza je šljunkovito kamenita (kamenje je glatko pa meni nikakav problem nije predstavljalo).

Sama vila, je solidna, mozda malo skromnija, opet ni to mi nije smetalo jer mi nije namestaj od presudne vaznosti. Meni je bilo najbitnije sto terasa ima pogled na more i da sa nje osecas fantastican miris mora. Ako te zanima jos nesto, pitaj, na raspolaganju sam ti.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža u limenariji ima dva dela, veći deo je slabije uređen, dok je manji deo skroz levo do luke sređeniji, ali je tu i gužva veća.

Kako na 5 min hoda imaš plažu Metalia preporučujem ti prvo par dana blejanja u limenariji i kombinovanja ove dve plaže, pa onda uzmeš motorić na 3-4 dana (30-40e u sezoni) i obiđeš bliže plaže (Tripiti, par km zapadno od limenarije, Pefkari, Potos, Psili Amos, Aliki). Imaj u vidu da je Aliki malo dalje pa možeš lako izgoreti na motoru :)

1-2 dana možeš uzeti auto i obići najdalje plaže (na drugom kraju ostrva).

Što se izlazaka tiče mislim da Potos ima malo lepše kafiće i nekako mi izgleda urbanije od limenarije. No, sa dobrim društvom možeš se i u limenariji lepo provesti :)

Hvala ti puno na iscrpnom odgovoru, da li mozda znas ili si mozda cuo od nekog kakav je smestaj u studiju Christos .

HVALA JOS JEDNOM I VELIKI POZDRAV !!!

Izmenjeno (mirarbi)
višak citata
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno na iscrpnom odgovoru, da li mozda znas ili si mozda cuo od nekog kakav je smestaj u studiju Christos .

HVALA JOS JEDNOM I VELIKI POZDRAV !!!

Nope, ja sam bio u centru, villa despina. Crhistos i kipariosu mi nisu bili opcija pošto su malo dalje od centra. Ono nije kraj sveta ali kako sam planirao da se kupam na gradskoj plaži bar 50% vremena znači mi da ne moram da pešačim 2km do plaže i nazad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko bio u vili Vana. Kakva je vila, da li je cista, da li ima tople vode?Uopste komentari za vilu.:))))))))))))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam ja prosle godine u vili Vana,na odlicnom je mestu,cista je,ima tople vode. :)

Nemam slike sobe u kojoj smo bili smesteni,ali je bila lepa,francuski lezaj,mini kuhinja,kupatilo,dosta sudova.

Posteljina i peskiri promenjeni su jednom za vreme boravka,negde na polovini smene.

Prvi dan smo od vlasnika vile,Koste,dobili karticu za popust u njegovom restoranu u Limenariji,fin covek...Ja sam bila zadovoljna,rado bih opet isla u nju. :don-t_mention:

Ovo je slika pogleda sa terase sa jedne strane vile,ima bocni pogled na more.

tasos-276.jpg

Mi smo bili smesteni sa druge strane,cija terasa gleda na lepo dvoriste,sa divnim drvetom limuna u njemu. :rolleyes:

tasos-278.jpg

Izmenjeno (Atina11)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :))))))))))))))))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas hitno mi treba odgovor na sledeca pitanja.

Kakva je plaza Trypiti kod Limenarije?

Da li neko ima bilo kakvu informaciju o hotelu Trypiti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža je super, peskovita i malo sitnog šljunka na samom ulazu u vodu. Postepen ulazak. Hotel (ako je to taj na plaži) je (spolja) veliki i lep... sa bazenom i svim sadržajima, a plaža je odmah ispod.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

Jos cu se raspitivati i iscitavati forume.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka