Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

327 poruka u ovoj temi

Da li je neko boravio u vili Kiparisious u Limenariji? Svaka informacija bi mi dobro dosla. Hvala unapred!!!

Prošlog leta sam bila u vili Kiparisious...Vila je baš onakva kako su nam u agenciji i rekli-smeštaj osrednji(higijena ne baš najbolja),plaža ispred vile jako loša(kamenje i na plaži i u vodi),ali je samo mesto vile odlično,na minut od šetališta,a naročito što svi apartmani imaju terase sa pogledom na more...Uglavnom....i ovog leta planiramo isto tamo,u istu vilu,ali ovog puta svojim autom...:cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, korisna informacija :) Koliko je udaljena najbliza prodavnica i plaza koja je bolja od te ispred vile?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila uplacena da ne kazem - zapljinuta! :) od 21.08.do 01.09. Ko bude tamo, vidimo se! :)))

Cao Nazis, ja sam se zapljunula pre tebe, od 03.08.-14.08. tako da cete obe biti ranije obavestene o smestaju i stanju na plazi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, korisna informacija :) Koliko je udaljena najbliza prodavnica i plaza koja je bolja od te ispred vile?

Prodavnica ti je jako blizu,s tim da u toj nemaš neki naročit izbor,osim za neke najosnovnije stvari,a pekara je isto jako blizu,sve to na 2min hoda...Nešto dalje u šetalištu imaš malo bolji market...Ako kreneš od vile plažom dalje,naići češ na nešto bolji deo gde je sitan pesak i u vodi....Mi se kupali samo poslednjeg dana na toj plaži u samoj Limenariji...Išli smo busom do Potosa,tamo je gradska plaža sasvim ok,takođe smo išli i do Pefkarija(na pola puta do Potosa) gde nije bila velika gužva,a plaža je odlična...Bili smo i u Tripitiju(seoce neposredno pre Limenarije),velika,lepa plaža,naročito njen desni deo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prodavnica ti je jako blizu,s tim da u toj nemaš neki naročit izbor,osim za neke najosnovnije stvari,a pekara je isto jako blizu,sve to na 2min hoda...Nešto dalje u šetalištu imaš malo bolji market...Ako kreneš od vile plažom dalje,naići češ na nešto bolji deo gde je sitan pesak i u vodi....Mi se kupali samo poslednjeg dana na toj plaži u samoj Limenariji...Išli smo busom do Potosa,tamo je gradska plaža sasvim ok,takođe smo išli i do Pefkarija(na pola puta do Potosa) gde nije bila velika gužva,a plaža je odlična...Bili smo i u Tripitiju(seoce neposredno pre Limenarije),velika,lepa plaža,naročito njen desni deo...

Hvala Ivuska na ovim informacijama, jedva cekam da idem :klap:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Leta 2007. godine sam odsela u ovoj vili. Tada je bila u ponudi agencije "Relax".

Vila "Meni" je generalno ODLICNA, prostrana, cista, lepo uredjena, sa odrzavanim dvoristem, bazenom, parkingom (istina samo za 7-8 automobila), sa pekarom i super marketom na 100m, ali definitivno daleko od centra Limenarije (1,3km), mora i dobrih plaza.

Vila zasluzuje otprilike 3 zvezdice.

Mi smo bili u apartmanu koji gleda na ulicu, na prvom spratu, sa izlaskom na ogromnu terasu (vidi trecu sliku u donjem nizu) (ostali apartmani, bocno i sa pogledom na bazen, nemaju bas tolike terase). Apartman je imao preko 30 kvadrata. Prvi put smo u Grckoj imali toliko prostora u apartmanu. Prednost je bila veličina apartmana i terase, a mana buka koja dolazi sa ulice, tj. puta koji prolazi pored vile, što nam je naročito smetalo u ranim jutarnjim časovima.

b9119699c251d05dfb88e476e8a4c830.JPG

4456d78170b2b63d6d499d0c80d11549.JPG

caf36f7f2a71f9d06204a21a39d0bb6a.JPG

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u vili Kiparisious u Limenariji? Svaka informacija bi mi dobro dosla. Hvala unapred!!!

Mi smo prosle godine letovali u Kiparisiou sa detetom od godinu dana. Vila bas onakva kako je opisana u komentarima kod smestaja na ovom sajtu. Nama je bilo dobro jer smo imali dobro drustvo inace tamo ne bih isla nikad vise. Naravno sve zavisi sta covek ocekuje od smestaja. Nadam se da nisam nikog razocarala,ali to su nasi utisci.

Izmenjeno (milica78)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko iskustva u vezi vile Asterias?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

drugari forumasi,osmeh1.gif

molim za pomoc oko konsultacija u vezi dve vile - Giannikis i Jote? Znam da su različite lokacije (na brdu i plazi), no posto mm i ja planiramo auton na Tasos, lokacija nije bitna. Volela bi čuti mišljenje vas koji imate iskustva sa njima.

hvala vam unapred! osmeh.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, nemoguće da niko nije bio u vili Valandis?! Halooo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

drugari forumasi,osmeh1.gif

molim za pomoc oko konsultacija u vezi dve vile - Giannikis i Jote? Znam da su različite lokacije (na brdu i plazi), no posto mm i ja planiramo auton na Tasos, lokacija nije bitna. Volela bi čuti mišljenje vas koji imate iskustva sa njima.

hvala vam unapred! osmeh.gif

Poz , ja sam bio u vili Giannikis pre par godina i mogu ti reci da su mi utisci pozitivni , udaljena je od centra Limenarije ali ako ides autom to ti nije nikakav problem.Deo plaze ispred kuce lepo izgleda ali nije upotrebljiv ima jezeva i nikako ti ne bih preporucio kupanje na tom delu plaze , veruj mi na rec :). Postoji deo plaze gde je kupanje moguce i to u pravcu limenarije na nekih 300-400 metara od giannikisa ka Limenariji , na tom delu nema jezeva (ili iste odstranjuju posto je taj deo plaze ispred nekog hotela) i sam taj kameni sprud koji postoji(duz cele plaze) na par metra od ulaska u vodu na tom delu plaze je nesto dalje u vodi i nepravi probleme pri ulasku. Inace sobe u vili su sasvim ok , higijena takodje , vlasnici vile su predusretljivi i izaci ce ti izaci u susret ako budes imao/la nekih problema ili pitanja , cerka (Atanasija ako se dobro secam) im govori engleski tako da nebi trebalo da bude problema u komunikaciji.Eto ako te jos nesto interesuje ti pitaj .

A mene interesuje u kojoj agenciji su giannikise nasao u ponudi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OK, jasno se vidi na slikama da je vila blizu mola u Potosu, tj. tačno kod tog improvizovanog, zemljanog parkinga desno od mola. Tu je parking besplatan, jer to zapravo i nije organizovani parking, već proširenje uz more, koje ljudi koriste za parkiranje. U suštini je lokacija dobra jer je u samom centru. Gradska plaža je na 50m odatle, a plažica ispred vile Papaikonomu možda još i bliže. Buke ne bi trebalo da bude, jer su prvi kafići uz gradsku plažu, a ne u tom delu. Istina kafići nisu daleko, ali nisu ni ispod same vile ili do nje.

Giannikis ti je u poređenju sa ovom vilom izolovanija, u mirnom i tihom delu Limenarije i kolima na 5 minuta od lepe Tripiti plaže, a ima i lepo uređeno i veliko dvorište.

Šta ćeš izabrati zavisi samo od tvojih afiniteta, obzirom da su približne kategorije i cenovnog ranga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mirarbi, divna si,cvetic.jpg

Hvala puno na nesebičnoj pomoći. U mnogome si nam pomogla sa odgovorima i olaksala izbor onaaako.gif ...

Stavicemo "na tas" i jednu i drugu opciju i doneti tu konacnu famoznu odlukupardon.gif

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao, svima... hteo sam da vas pitam kakvo je mesto Limenarija za bazu na Tasosu, kao i da li znate kakvi su smestajni kapaciteti koje prodaje Argus agencija, uopsteno, a ako znate jos bi mi vise pomogli da mi kazete kakva je vila Elena, hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što ne koristite "Pretraživač" foruma? Dosta se pisalo o vili "Elena". Evo na primer:

Brzi:

"Kao sto ti je Doca vec odgovorio, Limenarija je i po mom misljenju bolji izbor. Manje mesto ali sa svim sadrzajem koje ima i Limenas. A osim jedne plaze koja je blizu Limenasu, koja je savrsena, tj. najlepsa na ostrvu, sve ostale na spisku TOP10 su na juznom delu ostrva, tj. blize Limenariji.

Sto se smestaja tice, bio sam u vili do Elene prosle godine. Spolja deluje solidno, ali da znas da su u opticaju i 2 (ili mozda i vise) apartmana u prizemlju, koja su bukvalno na ulici. Ja kada sam pitao u Argusu da li mogu da biram sobu pri uplati, tj. da hocu da budem siguran da necu biti u prizemlju, rekli su mi da to ne moze, vec kako mi se zalomi. Thalassiess je ja mislim prvi koji se proda u ponudi Argusa. Prosle godine kada sam trazio aranzman svuda je bilo mesta osim u njemu. Tako da znas da pozuris ako se odlucis za njega. On je blizi centru od Elene, mada i to ima svojih mana. Nisam ulazio ni u jedan ni u drugi objekat, tako da ta iskustva potrazi na forumu, mislim da ih ima, bar za Thalassiess. Samo jos jedna info, kod Elene ima veliki parking pored, pa ako idete svojim kolima nemate brige za parkiranje.

Pozdrav "This time next year..."

Generalno, Argus obično ima skromniji smeštaj, te su im zato cene niže. Ne znam zašto se vezujete za ponudu agencija, posebno ako idete svojim kolima, al' dobro.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26020
    Ukupno tema
    868172
    Ukupno poruka