Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

328 poruka u ovoj temi

Augustova pedanterija je meni isla malo na zivce. Nikako se nisam osecao opusteno jer je covek stalno nesto radio, briskao, cistio i slagao od jutra do mraka. Vrhunac je bio kad se bukvalno izdrao na moju zenu zato sto je iz neznanja o radnom vremenu bazena sa detetom usla u bazen bukvalno pet minuta ranije! Da ne pominjem da je niko od gostiju koji su bili tu oko bazena nije ni prijateljski opomenuo, a deca su ko na smotri pored bazena cekala istek tih 5 min pa da poskacu u vodu, sto se i desilo nepuna 3 minuta posle tog incidenta! Sramota.

Vila Jota je zaista lepa kuca ali gore pomenute stvari su mi pokvarile utisak. Najvise od svega mi je smatala nemogucnost da ostavim klimu upaljenu kad nisam u sobi. Tu praksu sam sreo samo u Grckoj. Cemu uopste klima kad nemoze da te ceka ohladjena soba? Bolje da to ni ne pominju u ponudi.

Kompletan utisak sa Tasosa je, kako je neko vec rekao sa ovog foruma, da bi Grci najvise voleli da im posaljemo pare a da se nikad ne pojavimo. Tako nesto nisam odavno doziveo ni u CG.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo bi da agencije uvedu kao sastavni deo ponude i opis vlasnika apartmana sa detaljnim karakteristikama istih.Kako bi se i na osnovu toga turisti odlucivali pri izboru smestaja!?bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Што се мене тиче ја би највише волео да никад ни не видим газду. Платио сам агенцији и не треба ми газдина љубазност нити било какав контакт. Оно што платим то хоћу и да добијем. Тако ми је најлепше.

Још лепше ми је кад имам паре да платим хотел и да не морам ни са ким да се лижем да би добио адекватан третман. У српском народу је изгледа уобичајено да се људи на летовању друже са газдама. Мене то стварно не занима.

Izmenjeno (xalexas)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan svima! Procitah skoro celu temu 'Tasos ostrvo koje se voli' ali nisam nasla nista o ovoj vili u Limenariji. Elem, nameravamo da letujemo u Limenariji u

koja je na samoj obali, ali me cisto zanima da li je iko pre bio u ovoj vili? Idemo preko argusa, sopstvenim prevozom. Ono sto mi je bitno je da saznam kakva je higijena studija i u slucaju da je neko bio (ne samo prolazio pored) da li je lako naci i da li ima parking? Svaka info je dobrodosla. Hvala!

p.s. Jos jedno pitanje - da li ima neki Lidl (sem onog u Keramontiju) a da je usput od granice sa Makedonijom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam ništa konkretno o ovoj vili, ali sudeći po fotografijama sa sajta ka kojem si postavila link, ona mora biti pozicionirana na potezu od kraja niza hotela koji su na obali do Tripiti plaže. E sad, kako taj deo obale ima 2-3 kilometra, važno je da u agenciji pitaš šta podrazumevaju pod ovim "u širem centru", tj. da li je to kilometar, dva ili tri od centra. Takođe, računaj na to da plaža u Limenariji na tom potezu od 2-3km nije celom dužinom upotrebljiva, zbog mulja, kamenja i ježeva u vodi, te tu nikada nema više od nekoliko kupača. Što se parkinga tiče, verujem da neka zemljana površina za ostavljanje auta postoji, kao npr. kod vila Vaso i Giannikis, koje su otprilike u tom delu.

Prati LINK i pogledaj sliku na kojoj se lepo vidi taj deo obale na kojem bi tvoja vila mogla biti.

Nema Lidla u Keramotiju, već jedan u Hrisopuliju, dva u Kavali i jedan kod Asprovalte.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala najlepse, Mirarbi. I ja sam skontala da mora biti ka plazi Tripiti a ne ka Pefkari plazi. I da, sad vidim da sam napisala da je Lidl u Keramontiju a mislila sam na Kavalu. Videla sam da je neko postavio (cini mi se Pefkari?) mapu do Lidla u Kavali, ali mi ne deluje bas jednostavno (doduse meni, ali mozda suprugu nece biti problem). Da li znas mozda, da li ima i neki Masoutis na putu za Thassos?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kiparisiou" jeste u "širem centru" i "na plaži",kako su predstavili u Agenciji.

Moguće je kupanje na delu plaže ispred,kao i levo i desno od vile.

Do vile je moguće doći autom, iz centra, putem koji vodi pored plaže.Takođe i sa glavnog puta iz pravca "Tripiti" plaže, skretanjem desno ka moru, ka Hotelu "Ocan wiev", ili na sledećem isključenju desno ka plaži i puta koji vodi pored nje.

Nisam bio u "Kiparisiou", ali sam gotovo svakodnevno prolazio pored.Ono što mo se nije dopalo, a i slika pokazuje, je zapušten travnjak ispred vile.Verujem da su u međuvremenu počeli da ge neguju.:D

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sjajno! Hvala szorba, na informacijama. Jeste da deluje zapusteno i verovatno jeste, ali bitnija mi je jutarnja kafa uz sum mora dok nema nigde nikog (ranoranilac sam, ocigledno :D ) a i pored svih plaza koje postoje na Tasosu, a idemo svojim kolima, nije mi mnogo bitna plaza koja je ispred mene, za sad mi je samo bitna ta kafa uz more i da se 10 dana budim uz more. :)

Za Mirarbi (ili bilo kog moderatora)- treba li za pitanja vezzana za masoutis da napravim novu temu ili mozemo i ovde nastavimo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja pamtim Tripiti samo odozgo, s puta, tu kod fabrike zlata Iris. I to mi je nekako daleko od Limenarije za pesaka. Sad, zanima me da li je ta vila tu negde ili? Za nekoga ko nije motorizovan, to ne bi dolazilo u obzir, jel tako?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naprotiv, idealna je za one koji nisu motorizovani.Od "Iris Gold"-a je udaljena više od kilometra prema centru Limenarije.A do centra ima petstotinak metara putem pored mora.Tako da šetnja do centra ne predstavlja problem čak ni za porodice sa malom decom.Do početka "Tripiti" plaže ima tri kilometra i preporučujem prevoz.:huh:"Metalija" je bliže i do nje se može pešaka, putem i šetalištem pored mora, do luke.A onda malo uspon kroz borovinu :o, silazak i na plaži ste.:kez:

I zaista je pored mora.Od plaže je razdvaja samo put.:cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odgovorila sam za markete na glavnoj tasoskoj temi.

Suki, od ove vile je Tripiti daleko pešaka, a i Metalia nije bas mnogo blizu, plus sto to penjanje i silaznje nije za starije ljude.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne vredi, Limenariju, sem centra, ne poznajem bas, pa nesto i ne kapiram gde je ta vila. Prvo sam shvatila da je na Tripiti plazi, ali sada shvatam da je ona na plazi u Limenariji?! Mada ne znam kojoj, gradskoj ili??? Ja mislim da sam videla samo neki deo sto je licio na plazu, tamo ispred onih hotelcica i apartmancica u centru.

A za Metaliu, da, nema sanse da bi se popeli pesaka :-P Ili bi mi zvocali narednih godinu dana posle toga, ha, ha. Ma, pitam, jer bi i moji kao tvoj tata da spoje 2 smene, a opet u malo kuca to moze, jer je dosta rasprodato. Veci je izbor u Limenasu i Limenariji i lepse su kuce, opet mislim da to nije pravi izbor za njih, koji vole da im je plaza na 2m, tako da ce verovatno biti Potos, koji uostalom i poznaju. Samo da jos nadjem kucu koja im odgovara, sa onim Vasom nisu bili bas odusevljeni, bilo im je skuceno, ali im je lokacija bila super.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E ova vila je na obali u produžetku tog dela kod hotelčića u centru, na delu obale koji kako kažeš samo liči na plažu :).

Moj tata spaja smene u vili Anastasia u Potosu, a ranije je u Papaikonomu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, sad sam shvatila :) Lepo su uslikali tu sliku sa plazom, pa sam pomislila da je Tripiti.

Moji ce verovatno sutra da uplate, danas jos vecaju koja ce biti vila :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve u svemu, meni deluje da je to - to! :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868227
    Ukupno poruka