Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

333 poruke u ovoj temi

 

Ima li neko iskustva sa vilom Aldebaran I?

Mi smo smo bili u Aldebaranu prosle godine. Bili smo smesteni u studiu u kome ima bas sve sto je potrebno,samo sto higijena nije bila bas na zavidnom nivou. Dvoriste je lepo uredjeno,i tu smo se druzili svako vece... Inace,sve su Srbi u tom smestaju. Plaza je udaljena mozda 200m od smestaja,ali je nama bila grozna jer je sljunkovita,pa smo obilazili druge plaze...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo smo bili u Aldebaranu prosle godine. Bili smo smesteni u studiu u kome ima bas sve sto je potrebno,samo sto higijena nije bila bas na zavidnom nivou. Dvoriste je lepo uredjeno,i tu smo se druzili svako vece... Inace,sve su Srbi u tom smestaju. Plaza je udaljena mozda 200m od smestaja,ali je nama bila grozna jer je sljunkovita,pa smo obilazili druge plaze...

Hvala na odgovoru! Da li se čuje buka sa magistrale?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na cemu. Ne cuje se nista,bas naprotiv vrlo je mirno.Sama vila je duboko u dvoristu,nije na samoj magistrali vec je ispred nje putic i parking...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nema na cemu. Ne cuje se nista,bas naprotiv vrlo je mirno.Sama vila je duboko u dvoristu,nije na samoj magistrali vec je ispred nje putic i parking...

Hvala opet na odgovoru i izvinjavam se ako sam dostadna, ali na šta si mislila kada si rekla da higijena nije na zavidnom nivou? I taj parking koji spominješ, da li je to parking za goste vile ili bi morali da tražimo parking okolo? I još jedno pitanje - ima li komarnika na prozorima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slobodno pitaj sta god te zanima.. Pa kad smo dosli,zatekli smo samo samo ovlas pocisceno i obrisano od prdhodne smene. Sudovi su bili katastrofa prljavi,viljuske i nozevi masni a kupatilo sa postenim naslagama. Tako da kad smo stigli, prvo sam zasukala rukave pa sve to oribala pa se tek onda prepustila carima Tasosa ? Posteljina je promenjena jednom a peskiri se menjaju na 3 dana.  Parking mesta ima okolo vile,i vise nego dovoljno. Inace,gazde zive u istom dvoristu,vrlo su fini i ljubazni i izlaze u susret za sta god vam treba...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlično za parking i odlično za buku! Mislim da smo doneli odluku :) Što se sudova tiče mi u principu samo doručkujemo u sobi, a ja uglavnom ponesem jednu šerpu i jednu džezvu, nešto mi tako lakše jer su često ulupane i musave što ti kažeš :)

Hvala od srca! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko reci nesto vise o Vili TEODORI u Limenariji nadam se da nismo pogresili u vezi smestaja posto putujemo sa decom.Dali je stvarno odma preko puta plaza sa lezaljkama i suncobranima i dali je na dobrom mestu.Hvala na odgovoru.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila se nalazi na samom setalistu, pored nocnog bara na otvorenom. Ali, vec oko deset nema nikog, pocinje da se prazni taj deo setalista pa i bara na otvorenom.Plaza ti nije odmah preko puta, vec jedno tridesetak metara u desno, preko mostica i tu je vec plaza. Ali , objektivno to i nije neka plaza, pogotovu ako ste sa malom decom vec. P.S. Obratite PAZNJU  na jezeve, bilo ih je tu do pretprosle godine bas puno, dok nije napravljen novi bokobran za ulazak u luku. Sad je dosta nasuto peskom, ali nisam ulazio u more da proverim ima li ih kao nekada. Pozdrav.P.S.S. Ako ikako mozete , ne uzimajte sobu do mora , prvo  zbog buke , vec uzmite prema brdu, mnogo je tisa strana, pogotovu sto vas budi rano jutarnje sunce pre podne , a potom prelazi vilu, i vasa strana ostaje ceo dan u hladovini.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Limenarija ili Limenas - za porodice sa malom decom, neplivacima? Gde je mirnije more?

Izmenjeno (MarijanaSU)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Limenas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumašima,

bila sam smeštena u Halkiasu, Limenarija pa da dam svoj doprinos temi. Halkias je, mislim, najpovoljniji smeštaj na Tasosu u Nikaninoj ponudi. Rasproda se još u januaru uglavnom. Te smo ga tako i mi rezervisali januara meseca. Opisa istog ima na Nikaninom sajtu i mahom su realni. Cena od 30 evra za jul je malo niža od onoga što smo dobili, te je tako po našem mišljenju, ovo bila best buy kombinacija. Dvorište je neuređeno, taverna u sklopu je malo posećena. Gazde su fine i nenametljive, opuštene. Postoje peškiri koji se kao i posteljina menjaju na 5 dana a tada je i čišćenje. Bili smo smešteni 7 dana u prostranom 4oro krevetnom studiju (lošiji, kupatilo zahteva renoviranje) a preostala 3 dana u trokrevetnom sa krevetima na sprat, koji je mali ali sasvim korektan. Lokacija pored magistrale, jedno 200 metara niz brdo pa do velike plaže, koja je kamenita i može samo za sunčanje da posluži (po našem mišljenju). O samoj Limenariji je već sve rečeno, ako nekog nešto posebno zanima neka pita.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo smo bili u Aldebaranu prosle godine. Bili smo smesteni u studiu u kome ima bas sve sto je potrebno,samo sto higijena nije bila bas na zavidnom nivou. Dvoriste je lepo uredjeno,i tu smo se druzili svako vece... Inace,sve su Srbi u tom smestaju. Plaza je udaljena mozda 200m od smestaja,ali je nama bila grozna jer je sljunkovita,pa smo obilazili druge plaze...

Evo izvestaj sa lica mesta :) smestaj na odlicnoj lokaciji, nema buke, spolja odlicno izgleda, lepe terase, ali higijena je jedina zamerka... Vidi se da je "brisnuto" ali samo to, u kupatilu naslage kamenca na slavinama, na nekim mestima se vidi musavo... Posteljina i peskiri su ruku na srce bas mirisljavi. 

Ako se izuzme to da prvi dan morate malo da se pozabavite brisanjem, drugih zamerki nema

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

hocemo u vilu Jota, iznad Tripiti plaže. Ima nje u ponudi ovde i onde, ali znamo da postoji izvestaj broj studija koji se izdaju direktno, bez posrednika. Elem, moje pitanje je da li neko ima e-mail adresu vlasnika vile Jota, tj Augustos? Bilo bi nam drago da spojimo studije do bazena, pa da klinci uzivaju u njemu, a mi pored :)

Isto pitanje imam ako neko zna?

Izmenjeno (Bodljikava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li iko iskustva sa Vilom Aleka u Limenariji? Još ako neko ima neki kontakt to bi bilo savršeno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li  neko ima informacije iz "prve ruke" o vili Nikos? Ili možda zna nekog ko je tamo bio smešten?

Izmenjeno (SAMT)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka