nestor

Pyramisa 3*-Sharm El Sheikh

3 poruke u ovoj temi

Naišao sam na ponudu za ovaj hotel , pa bi mi svaka informacija o njemu bila korisna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izbegavaj u sirokom luku.

upravo smo se vratili odatle - i hotel je za spaliti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sam hotel nije los, all usluga je OK, mozes da veceras u piceriji umesto u klasicnom restoranu sa svedskim stolom, a da rucas na plazi pomfrit i pljeskavicu ili cevape. U all uslugu je uracunata flasirana voda koju nosis u sobu (sto u velikoj vecini hotela nemas, vec moras da nosis casu sa vodom u sobu) i sladoled na plazi i pored bazena (sto takodje u mnogim hotelima placas posebno).

Bazen je najveci u Sharmu, ima tobogan i deo sa vestackim talasima. Plaza je ogromna sa dva pontonska ulaza preko korala i jednim klasicnim kroz plicak preko peska.

Osoblje je veoma ljubazno, narocito momci koji daju peskire na plazi. Doneses im sladoled ili voce sa rucka i uvek ce ti sacuvati najbolje mesto na plazi.

Medjutim, hotel se nalazi veoma blizu aerodroma tako da je velika buka, a i ponekad se osete izduvni gasovi (narocito kada slecu ogromni ruski avioni koji kao da probijaju vazdusni zid). Voda u bazenu je ledena, a hotel je toliko veliki i nalazi se na velikoj nizbrdici, tako da ako si smesten uz restorane (ima ih 4 uz bazen + 1 na plazi) ides niz mnooogo stepenika do plaze, a ako si smesten na plazi ides do restorana i bazena uzbrdo. Odprilike pesacis 10-20 minuta zavisi na koji deo plaze ides i kako savladavas stepeniste. Ima jako puno Rusa koji znaju ponekad da budu veoma bezobrazni i deluju kao da su pusteni sa lanca.

Mi smo se proveli jako lepo zbog toga sto je drustvo bilo odlicno, a pesacenje smo shvatili kao kondicioni trening i dobru vezbu za sagorevanje kalorija posle obilnih obroka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka