mikelis

Prvi put na Jonskom moru

142 poruke u ovoj temi

Kefa je mnogo velika,iz tog razloga sam predlozila nesto manje ostrvo. opet ako ima decko dosta odmora onda samo napred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko zna kakvo je more pocetkom juna u pargi?...citajuci ove forume vidim da nije bas prijatno za kupanje u tom periodu.

Temperatura vode sredinom juna je odlicna, samo mestimicno ima hladnih struja od recica koje se ulivaju u more, ali to je neznatno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamolila bih za pomoc! :) Nova sam ovde, stalno sam posecivala sajt kada bi me zanimalo neko mesto, ali mi nije palo na pamet da se ovako obratim za pomoc.

Da li moze neko da mi pomogne? Ove godine bih najverovatnije letovala sa momkom.. Posto su, uglavnom, plaze na Jonskom moru lepse od drugih u Grckoj, zanima me neko mesto koje ima :

-lepu plazu - NAJBITNIJE

-hotel ili vilu u blizini plaze i centra

-ne preteran nocni zivot - bitnije je da ima prodavnica, kafica, dosta naroda i mesta gde moze da se proseta (diskoteke nisu bitne)

-da bude kolko-tolko romanticno, da ima sta da se vidi

Letovala sam na Olimpijskoj regiji i Halkidikiju pa bih malo promenila sad :)

Ako vam nije problem, predlozite mi neko mesto, svaki utisak i kometnar je od pomoci! Hvala! :)

:thankyou:

http://www.putovanja.info/iskustvo-putnika/grcka/halkidiki-kasandra/kriopigi/kriopigi-za-svakog-ko-zeli-odmor-uzivanje-i-tisinu-5215

http://www.putovanja.info/galerija/grcka/halkidiki-kasandra/kriopigi/kriopigi-odmor-mir-tisina-cista-i-topla-plaza..-11138

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda bi Parga ili Kasiopi bili dobar izbor. Sidari takodje; meni se lično nije dopao, ali ima i drugačijih mišljenja.

Odvoji malo vremena pa pročitaj bar deo onoga što je pisano o ovim mestima, verujem da ćeš pronaši nešto što ti odgovara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno Parga :) Romantican gradic bas za parove,naravno ukoliko vam pesacenje ne predstavlja problem .posto je Parga cela brdovita,ali to joj i daje posebnu draz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HVALA! Za Kasiopi nisam cula, potrazicu sad :) Citala sam o svaaaakom mestu u Grckoj, i svuda je lepo.. Procitala sam takodje da je plaza dosta dosta hladnija u Pargi? Da li je to istina? neznam.gif Cini mi se kao idealno mesto, cak sam pronasla i jeftin smestaj! Pesacenje nije problem :D samo da voda nije hladna mnogo jer je plaza ipak presudna kada sa ode na letovanje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda nije hladna,ja sam bila 2013.sad zavisi verovatno od toga i kada planiras da ides...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sitonija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kasiopi nema pescanu plazu, i kada sam bila na Krfu bila je uzadno hladna voda, tako da se nismo kupali tu uopste. Mada iskustva su razlicita, ja volim pescane plaze i ne verujem da cu vise negde letovati gde nema peska :)

Parga je meni zanimljiva za dvà dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au.. :S Hvala vam puno! Pitala bih vas i izmedju Parge, Krfa ili Lefkade (mesto Agios Nikitas), sta je najbolje?? Ako znate odgovorite, i hvala !! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Anita Turk ako ti nešto znači i mi smo imali istu dilemu Parga, Krf ili Lefkada i na kraju smo se odlučili za KRF. Delom zbog smeštaja, delom zbog preporuke druga koji je bio na Krfu, delom zbog želje da obiđemo Vido i Srpsku kuću.

Sledeće godine planiramo da odemo u Pargu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po prioritetima koje si navela za vas je Parga zicer. Samo nemoj u neki krs od smestaja da ne pokvari .

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam! Bas je tesko da se izabere jedno od ovih mesta za letovanje jer je svako po sebi posebno :/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam na sva tri mesta koje si navela i evo sta mogu da ti kazem iz mojih iskustva: (izvinjavam se na moj los srpski, ja sam iz Makedonije)

Lefkada - Najlepse plaze od sva tri mesta, ali su mnogo daleko i obavezno moras iznajmiti auto (ako ne ide svojim). Nidri je veoma daleko od lepih plaza. Agios Nikitas je lepo ali mnogo malo mesto, mislim da bi nakon 2-3 dana bilo veoma dosadno ako budes samo u to mesto.

Krf - Grad je mnogo lep, jedan od najlepsih u celu Grcku. Ostrov je velik i takodze treba ti auto da bi mogla videti sto vise. Plaze mi se nisu mnogo dopale i to je najveci minus ovog ostrva. Ali zato ima odlican akva park.

Parga - Ako ne planirate iznajmiti auto i ne idete vasim onda je to najbolje mesto za vas. Plaze su dobre, grad je prelep i ima mnogo barova, taverni kafica (jedino nema diskoteke za lumpovanje po cele noci). Najveci minus su brda, ali nije nesto sto je toliko nepodnosljivo.

Po tvojim prioritetima mislim da bi Parga bila idealno mesto za vas.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vele, taman posla, bitno je da se mi razumemo :D Hvala na odgovoru!

Lefkada - iskljucivo zbog plaza, Agios Nikitas mi izgleda kao idealan za Lefkadu jer je blizu svih plaza, a raspitala sam se za grad Lefkas i nije toliko daleko oko evro i nesto je ako bi isli autobusom.. Ne znam, nocni zivot i nije toliko bitan jer ako bi bila mislim da bi bila umorna bas za neki ludi provod :D

Krf eto zbog tog obilaska, ali ako plaze nisu toliko lepe onda bi Krf otpao :D

Parga, svidja mi se! Steta sto makar plaze nisu kao na Lefkadi, onda bi sve bilo idealno :D

I momak i ja imamo 18 godina, i prvi put bi isli zajedno na more, pa bi htela da sve bude idealno :D

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka