^_Luka_^

Sta slusate dok putujete?

156 poruka u ovoj temi

Nesto sam razmisljao,pa sam odlucio da pitam drugove forumase,zanima me koju muziku slusate dok idete na odabranu destinaciju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kod mene je to relativno... Od svega i svačega po malo! Trenutno spremam muziku za more i za sada su u folderu rnb hitovi, ceo album Timbalend-a,neki house hitovi,neka kompijancija Jackson-a,novi album Madonne... Mislim da ću morati i neke domaćice da ubacim! Čim dopunim javljam! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa i ja upravo pravim neku "kompilaciju" za do mora :)

Tako da neka playlist-a ne bi skodila...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nešto dinamično i brzo za preko dana, lagano i opuštajuće za noć. Od mojih stvari koje i inače slušam. A obavezno uvek i deo memorije ode na muziku kraja u koji idem, to sam primetio da mi prija - yala, yala varijacije za Arape, kancone, Eros, Ana Oxa i sl. za Italiju, Francuzi za Francusku itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kod mene za putovanja uvek moze muzika 70'-80', mada sto kaze i Nikola dolazi u obzir i muzika kraja u koji idem.....e sad posto je to uglavnom Grcka ja to pustim ujutro cim predjem granicu i udjem u Grcku, dozivljaj je potpun a i ako te zaustavi policija (ako ne pomogne moja sluzbena) muziku koju budu culi da je u kolima resice situaciju.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:)

Iskusno, iskusno...

;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:)

Iskusno, iskusno...

;)

Volim ja i druge stvari i jaci zvuk, ali posto je noc u pitanju i deca pozadi spavaju.....oni diktiraju situaciju.......kad su budni onda slusamo hip-hop "u svetu postoji jedno carstvo" ili nesto slicno neznam ni ja kako bese......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A playlista? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uh vise nekako volim da gledam puteve nego da slusam muziku...ako bas moram da slusam...moze uglavnom sve sem narodnjaka :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni moze sve samo nek je veselo!!!samo putovanje me cini veselom i nista mi ne smeta sem bas nekih teskih narodnjaka..inace volim 80-e..i dalje..flashdance mora da se ima,i Dzontra!!!groznica subotnje veceri,majkl dzekson-triler,billie Jean,duran-duran,madonna...al sad kad pomislim bas sam svastar,volim sve...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dzontra Volta! lol

Elem, muzika MORA da se ima. Otegne se put, pokvari se autobus, majstor pusti "Žikinu ženidbu IV", ja se iznerviram što se ljudi oko mene slatko smeju glupim fazonima...

... sluške u uši, u svim tim situacijama, i milina. Trenutna terapija, +uživanje.

Jelice, tvoja lista prosto tera da se ide negde!

:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Muzika ali samo danju mi prija dok se vozim, noću ume da me unervozi, pošto volim malo tvrdji house, pa naravno to ne ide za noć. Može i ponekad naša domaća, ali bez narodnjaka, neke dobre zaboravljene pesme koje se sada teško mogu čuti, muzika 80-ih (strana), ne vezujem se izvodjače, već pesme.

A naravno obavezno kupim i neki cd sa aktuelnim letnjim hitovima, tamo gde letujem, pa kad dodjem kući sečem vene. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa kazem ti ja,nikola.... :kez: jos kad se dofatim mikrofona,i sve to ja otpevam umesto njih-ih!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uglavnom nista ..slusam svoju muziku samo kad vozac pusti nesto odvratno.. poslednjih par puta kad sam isla u montengro obavezno su na repertoaru bili ceca, onaj ..kako se zove.. dino merlin i hari mata hari.. da bih se spasla moram da nosim svoju muziku.. a to je uglavnom muzika 80', neki rok, pop, pomalo domace muzike i eto ... za noc mi je gotivan recimo kenny g ili klajderman ( ne znam kako se pise), uspavaju me za cas..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi,ja idem svojom masinom,sad sam pazario novi cd pleyer...Pa planiram da rezhem neki

diskitj,pa su mi potrebni predloziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Ajmo neka playlista... :))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25895
    Ukupno tema
    862510
    Ukupno poruka