jelica

NAVIKE I NISKE STRASTI

116 poruka u ovoj temi

izvini, ali ako kazem da mi se neki tip svidja to u krajnjoj istanci znaci " e ovog bi rado kresnula"..totalno me ne zanima izgled kada se pogadjam sa nekim da mi okreci stan ili popravi vodokotlic..

tip za kres je jedno a prijatelj je drugo. Ti svoje prijatelje biras, pretpostavljam. A pas koji treba da provede narednih puno godina sa tobom je prijatelj. Bez veze mlatimo praznu slamu, ja sam se malo nasalio a ti se ozbiljno uhvatila toga. Poenta mog prvobitnog posta je bila da ne vidim zasto zameras ljudima koji kupe kuce umesto da uhvate neko sa ulice. Bitno je da ga vole i paze.

Ja zivim sam u malom stanu i iako bih mnogo voleo da imam psa, svestan sam da bi to za njega bilo mucenje. Kuci sam inace samo kad spavam jer puno radim... I zelja mi je jednog dana da imam retrivera jer su oni stalno veseli i blentavi. Retrivera tesko da mogu da upecam na ulici, znaci moram da ga kupim. I sto sam ja sad los po tvojoj definiciji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Golden%20Retriever%20Puppy.jpg

evo jednog dragog malog sugavca kojeg cu kad tad imati ..obozavam tu vrstu i bila bih najsrecnija na svetu da mogu sad da ga kupim negde ..na zalost, nemam uslove trenutno :'(

Izmenjeno (elle)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam shvatio da me oduševljava karakter psa, bez obzira na rasu.

Na poslednjoj izložbi u Nišu je bila jedna ČIVAVA, rasa za koju sam mislio da ni u ludilu ne bih čuvao, ali to konkretno DA.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto je tema dobila neocekivan tok, ja cu samo da predstavim svoje ljubimce pa da zbrisem dok ne smislim pravi odgovor na temu. :D

Dakle, vec godinu i po dana mali stan delimo sa tigricama, Kajom i Urosem:

2008008zd1.jpg

Pre tacno 2 dana, naidjoh na ovu malu "ulicarku" i nisam imala srca da samo produzim dalje.

Ovo je Grejsi:

n1230860612_55655_4507.jpg

Mozete zamisliti situaciju u stanu od cetrdeset kvadrata... :D

Izmenjeno (Kikisvet)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

male,lepe bubice..sto su slatkice!!!!

kad smo kod `slatkica`moj pas je veceras pocepao zeni pantalone.sagla se da ga pomazi(napolju),ja na vreme nisam odreagovala,i on je capio.ne voli ljude,tj.plasi se,al to pokazuje na takav nacin.pokusala sam lepo s njim,pokusala i na dr.nacin,al ne vredi..takav je,jednostavno.dobro sto ovo nije amerika,pa da me tuzi..haha..sta ce ,zena,samo rece-joj,djubrence malo sta mi uradi!sad sam ga zatvorila u kuhinju po kazni,al on me ne sljivi uopste.umesto pokorno da sedi tamo,on vitla muve,..cujem lomi tamo nesto..bas me briga..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

aaaa kiki kako su fiini svi...

pazi dobro na mace i ptice tj pazi da ih maca ne capi..moja bivsa maca ih je ignorisala dok se nije privikla na novo okruzenje a posle je dane provodila pored kaveza...na srecu moj papagaj kad je u kavezu nije nikad blizu resetaka a nisam ga nikako pustala kad je maca bila u sobi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kiki preslatki su :) pu, pu da ih ne ureknem

koliko je Grejsi otprilike stara? hoces li je zadrzati? ( bas bih volela, cim sam je videla zaljubila sam se u nju) pricaj nam kako se odvija situacija izmedju novih sustanara..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce nisam imao snage da se zezam sa slikama, pa evo danas.

Bio na placu kod drugara pa smo se ceo dan zabavljali sa ovakvim malim misevima.

macahb8.th.jpg

maca2ne9.th.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nesto se sve ustezem da pisem jer sam se skoro prikljucila,ali citam i citam... :kez: I citam ja tako i vidim da se pise o zivotinjama i odusevim se! Znam da to nije tema,ali mi je bilo toliko drago kada sam videla nekoliko uzastopnih poruka ljudi koji vole zivuljke,jer ih ja obozavam,a unaokolo ima svakakvih(ljudi :kez: ) ...Inace imam dva psa,jedan je kod mojih,drugi kod mene(nije rasan nego je u jednom momentu resio da se udomi :) ) I tako,ne bih da gnjavim,ali sam prosto morala da napisem bar koju na ovu temu,ne bi bilo ok nikako drugacije :blush:

I JA OBOZAVAM ZIVULJKE :zaljubiska: .IMAM KUCU I JAKO JEKO JE VOLIM1TO JE JEDNA BELA VESTIKA. :stidljivko:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kiki preslatki su :) pu, pu da ih ne ureknem

koliko je Grejsi otprilike stara? hoces li je zadrzati? ( bas bih volela, cim sam je videla zaljubila sam se u nju) pricaj nam kako se odvija situacija izmedju novih sustanara..

Hvala, Lili. Evo, druzina te pozdravlja i zahvaljuje na komplimentima.

Ne znam koliko je Grejsi stara, mislim da ima nepuna dva meseca. Uskoro cemo kod veterinara, nadam se da cemo tamo dobiti sve informacije. Planiramo da je zadrzimo. Za sada je sve pod kontrolom. Grejsi posmatra pticice samo kad su previse bucne, a ove, kao da znaju da se neko novi doselio, preteruju koliko se prave vazne. Kreste, rugaju se, lete nize nego sto su ikada cinile. Na svu srecu, nemaju obicaj da se muvaju po podu, da slecu na sto, nismo nastojali da ih pripitomimo na takav nacin. Slete nam na glavu, rame, pozdravimo se, kratko zadrzavanje i hop, gore. I tako... :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, Lili. Evo, druzina te pozdravlja i zahvaljuje na komplimentima.

Ne znam koliko je Grejsi stara, mislim da ima nepuna dva meseca. Uskoro cemo kod veterinara, nadam se da cemo tamo dobiti sve informacije. Planiramo da je zadrzimo. Za sada je sve pod kontrolom. Grejsi posmatra pticice samo kad su previse bucne, a ove, kao da znaju da se neko novi doselio, preteruju koliko se prave vazne. Kreste, rugaju se, lete nize nego sto su ikada cinile. Na svu srecu, nemaju obicaj da se muvaju po podu, da slecu na sto, nismo nastojali da ih pripitomimo na takav nacin. Slete nam na glavu, rame, pozdravimo se, kratko zadrzavanje i hop, gore. I tako... :srce:

Obavezno je vakcinisi..ako ti se ucini da je puno da das 1000 dindzi dva meseca za redom ( to je samo prvi put zbog revakcinacije, posle samo jednom godisnje ) veruj mi da je em jeftinije nego da je, ne daj boze, lecis, em ne moras da prolazis kroz muke sa bolesnom zivotinjom...i obavezno pitaj veterinara da li ima program cipovanja za 100 dinara, to drzava od skoro placa veterinarima punu cenu a vlasnici samo 100 dindzi participaciju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26682
    Ukupno tema
    895726
    Ukupno poruka