jelica

NAVIKE I NISKE STRASTI

116 poruka u ovoj temi

Uvodni blurb živim brzo, a hranim se lako. :bez-zuba:

U principu sam svaštojed, malo jela ima koje u principu ne jedem. Nisam baš neki mesožder, ali bar malo mesa nije na odmet, ukusnije je nema šta. U poslednje vreme svinjsko meso u jako malim količinama, ali zato piletina, teletina i nezaobilazna riba (na sve načine) u većim količinama. Dosta salate, maslinovog ulja, povrća i voća, sokova bez šećera, ali naravno ponekad i guste sokove. Gazirani mi ne prijaju, glas mi odmah nestane, ali ponekad Sprite. Ali samo ponekad.

Ne pušim (imam maniju da ljudima u okolini gasim cigarete), naravno iz zezanja, trudim se da zdravo živim, ali se samo trudim. Ne opterećujem se previše, izleti su uvek dozvoljeni.

Volim da popijem dobro vino, i belo i crno, pivo nikako, rakiju i sl. žestinu retko, da ne kažem nikako, ali zato koktelčiće volim.

Voda u nenormalnim količinama.

Dijete ne držim, imam dobar metabolizam, mada ipak ponekad moram da povedem računa tokom zime, obožavam slatkiše, na sve načine, u svim oblicima, zavisnik sam od njih. I dok ovo kucam jedem čokoladu. Hvala bogu vadi me visina.

Sport poprilično volim, fanatičan sam navijač reprezentacije, pa mi nije teško ni da se budim u 3, 4 ujutru da odgledam neku dobru utakmicu, a pogotovo tokom nekih prvenstava, Olimpijade. Obožavam plivanje, košarku i odbojku, a pratim i tenis. Navučena sam i na fudbal (preko druga), tako da obavezno otpratim razna prvenstva, ali zbog fudbala, ali ne i fudbalera (hahhhaha). Italija mi je favorit, mada nekad imaju više sreće nego fudbalskog umeća. Toti mi je legenda. Ali što se lepote fudbala tiče Portugal, Brazil igraju najlepši fudbal (glavom), a ne snagom.

Spadam u red kučkara, mačke zaista ne volim, ali kučiće obožavam. Svojevremeno sam imala 2 kornjače Krokija i Paju, mada nisu dugo poživele. :tuzni:

A šoping zaboravih da pomenem. A nekada me uhvati manija i to u letnje vreme za kupovinom naočara za sunce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ni meni macke nisu bas omiljene ..a moj decko ima dve koje mi se ne svidjaju nesto posebno..od jedinog kvaliteta koje macke imaju- da se maze, njegove nemaju ni taj jedini :D

jos kad pocne da me ubedjuje da su macke kao kucici dodje m ida ga upucam :D

zaboravila sam o knjigama da napisem.. nekad sam ih citala svaki dan a sad na zalost nemam vremena zbog faxa.. i ako citam nesto van knjiga za fax, to je nesto povezano sa onim sto ucim..jedva cekam da ga zavrsim i pocenm da citam "prave knjige".. prvo ce mi biti na spisku da ponovo procitam neke koje su bile lektira u srednjoj skoli ,a ozbiljne.. sigurna sam da cu tek sad shvatiti "sta je pisac hteo da kaze" :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znam..sta reci posle mene!!!!??hahah..

ma ko će da čita sve ono!!!!??hahah..

:D

:cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:lol: nemoj ti meni tu `cvetic`..nego odma` da si napis`o niske strasti!!!!!!!!!!

Izmenjeno (jelica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Elle ne pominji da ne voliš mačke da ne prodješ kao ja na prethodnoj strani! :wacko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hitler je bio mala beba za elle... :)

macka je sam svoj gazda a pas je rob...mislim nije rob ali kako gazda oce tako ce i biti :)

naravno ja to kazem zato sto vise volim macke...oni sto vise vole kucice ce reci da su macke mnogo glupe pa ne mogu da ukapiraju :)

ja volim i jedne i druge ali imam macke pa njih volim za nijansu vise

no vratimo se niskim strastima :):):)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sam si sebe demantovao objasnivsi zasto nije rob.. pas sve radi iz ljubavi, vernosti, odanosti.. to nije ropstvo..

macke ne vole nikoga, samo hranu..umiljavaju se onome ko im da da jedu i boli ih uvo ko je to :D

napisa solohov u tihom donu o zenama: " zena je kao macka, ko je pomiluje, tom se i umiljava" , al to vise govori o mackama :D

i ne mrzim ja macke, samo mi nisu zanimljive osim za mazenje kad su male.. imala sam jednu..

nego, niko ne rece da mu je nsika strast zavisnost od interneta :D ja sam se te jedva otarasila pre 2,3 godine.. sad samo pred ispitne rokove kad moram da sedim kuci :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedem sve osim boranije. Pijem sve kao majmun...sto stavis ispred mene ja popijem.

Dijete ne drzim jer sam morala da se odlucim da li cu da umrem debela ili gladna i nesretna.

Sportom se ne bavim, najvise energije trosim na pritiskanje dugmica na daljinskom.

Poroci: pusim ko tri turcina, pijem alkohol kada god se ukaze prilika..ne kockam se, ne kladim, ne jurim tipove jer ako nekog i ujurim taj je najgori, garant.

Imam dve macke i dva psa - ne setam ih nego pustim napolje same, zato mi milicija pise prijave bar jednom mesecno a cigani prete smrcu svaki drugi dan a ponekad i dva puta dnevno..komsije me mrze najstrasnije. hranim i lecim i neke ulicne, tako da je mene lako prepoznati, bar 5 kucica ide za mnom. Macke i pse volim podjednako. Ljude bas i ne volim, tako da ono: ko ne voli zivotinje - ne voli ni ljude, ako bi se vodili logickim premisama ( ko voli zivotinje taj voli i ljude) ne vazi.

Vreme uglavnom provodim na relaciji posao-veterinar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

macke ne vole nikoga, samo hranu..umiljavaju se onome ko im da da jedu i boli ih uvo ko je to :D

sorry, ali moram da te demantujem licnim primerom: Moja macka prosto obozava moga sina, kada se pojavi ona se izgubi od srece i popne mu se do face i pocne da ga lize. Njega boli uvo da li macka ima hranu, da li je zedna. Ali to je ujedno i jedina osoba koju ona voli.Ja je hranim, pojim, vodim kod lekara, mazim i mene bas nesto i ne voli, seti me se samo kada je gladna..

Doduse, ta macka je inace luda ko' struja, cak i ne zna da je macka..i svi je se plase jer joj je omiljena zabava da grebe ljude..ali othranjena je bez macke, bila je jos slepa kada smo je nasli, verovatno je to razlog..ako nekome ikada bude trebao savet kako odgajiti tek rodjenu zivotinju, slobodno neka pita, ja sam to apsolvirala..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedem sve osim boranije. Pijem sve kao majmun...sto stavis ispred mene ja popijem.

Dijete ne drzim jer sam morala da se odlucim da li cu da umrem debela ili gladna i nesretna.

Sportom se ne bavim, najvise energije trosim na pritiskanje dugmica na daljinskom.

Poroci: pusim ko tri turcina, pijem alkohol kada god se ukaze prilika..ne kockam se, ne kladim, ne jurim tipove jer ako nekog i ujurim taj je najgori, garant.

Imam dve macke i dva psa - ne setam ih nego pustim napolje same, zato mi milicija pise prijave bar jednom mesecno a cigani prete smrcu svaki drugi dan a ponekad i dva puta dnevno..komsije me mrze najstrasnije. hranim i lecim i neke ulicne, tako da je mene lako prepoznati, bar 5 kucica ide za mnom. Macke i pse volim podjednako. Ljude bas i ne volim, tako da ono: ko ne voli zivotinje - ne voli ni ljude, ako bi se vodili logickim premisama ( ko voli zivotinje taj voli i ljude) ne vazi.

Vreme uglavnom provodim na relaciji posao-veterinar.

Bas mi se dopalo ovo sto si napisala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lili, wow :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili mislim da te vidjam po Beogradu.

n020.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam dve macke i dva psa

A sta radis sa zivotinjicama kada ides na odmor? Ja uvek imam taj problem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divne ste, sve.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam dve macke i dva psa

A sta radis sa zivotinjicama kada ides na odmor? Ja uvek imam taj problem...

snalazim se uglavnom..problem je sto im od odmora do odmora broj raste..do sada je bilo, macke kod roditelja u vikendicu a psa komsijama..sada posto imam jos jednog psa 6 meseci to ne moze, tako da ce mi doci drugarica i biti kod mene sada kada budem u egiptu. njoj isto odgovara jer ce u tome periodu uvaliti muzu da kod nje kreci stan a ona sa decom se seli kod mene. kada budem isla u grcku, krajem avgusta doci ce mi tetka, i njoj odgovara jer je navatala nekog svalera marke PUPS ( mada nece baba da prizna, ali ja spijun provalila). zato je oma pristala! samo molim boga da ovaj svaler ne umre do mog odmora, dug je to period u tim godinama..

inace, nikada ne planiram odmor a da prvo ne sredim zivotinje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka