jelica

NAVIKE I NISKE STRASTI

116 poruka u ovoj temi

Pa.. neko može i na TO da gleda kao na POROK ili STRAST, pa eto, pogodila si temu :D

Slobodno piši šta hoćeš, dok se pokretač(ica) teme ne pobuni, eventualno ako hoćeš baš da ispoštuješ net bonton - ispred teksta koji se ne odnosi na temu staviš jedno off. I onda taj koji ne bi da gubi vreme temama van glavne, ima informaciju da samo preskoči post.

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

navike i niske strasti...kako sam lepo srocila,divim se sama sebi..haha..elem,znam da je red da ja-kao postavljacica teme i odgovorim,sto i hocu,samo sad zurim ,pa kasnije..svidja mi se kako ljudi odgovaraju...mucki pokusavam da se otvore ljudi malo,makar ovi bez fotki,al slabo mi ide..haha..mozda tokom vremena...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedem malo toga ali u vecim kolicinama. Kada su slatkisi u pitanju mogla bih ziveti na njima. A ko ne bi?! e035.gif Srecom pa se dosta rekreiram inace....

Nisam neka pijanica, ali kao je pivo u drustvu moze! c025.gif

I ja sam feliki ljubitelj zivotinja. Pogotovu macaka ( sto se da videti ). Imala sam nekoliko njih do sada, ali sve su nekako pobegle. a025.gif Jedino ovu sto sad imam e ona se nekako duze zadrzala. Mozda zato sto se plasi da izadje u hodnik... Sirota... A ne maltretiram je stvarno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, sto ja volim da jedem!!! Ali samo slane stvarcice, slatkise vrlo retko. To me valjda spasava!

Ako se tegici, koje sam pazarila pre izvesnog vremena, i koje koristim svakog osmog dana, racunaju u bavljenje sportom - onda DA! Obozavam da gledam fudbal a navijam kada igraju nasi bilo koji sport da je u pitanju.

Niska strast ( ?! ) mi je ujedno i hobi - dovodjenje kartica do tacke usijanja ( kupovina, kupovina, kupovina... )!

Naravno, neizostavne cigarete!!!

Gazirana pića u ogromnim kolicinama ( osim koka kole ), alkohol samo u posebnim prilikama! Znam, znam, totalno nezdrav nacin zivota ali....

Obozavam i zivotinje ( sve osim macaka ) i trenutno imam (samo) ribice. Inace, drustvo su mi pravili ( ne svi u isto vreme ) nekoliko pasa razlicitih rasa, kornjaca i iguana.

Izmenjeno (Nina!)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle - vidiš ovo avionče koje ubrzano rula na pisti? Unutra sam ja, hitam, a jedna od prvih stvari u mom novom životu biće da nabavim psa.

Evo još jedan off-Nikola, nisam u toku ali ovo pa-pa mi ne lici na letovanje. Gde leti ovaj aviončić ako nije tajna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obozavam i zivotinje ( sve osim macaka )

rasisto :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:o

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa kako se uzme. Počeće kao letovanje, u svakom slučaju :)

(vidi poruku)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

rasisto :)

E dobro je da nas ima ovde ljubitelja macaka...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima nas svuda nego nas nadjacavaju papagajari :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima nas svuda nego nas nadjacavaju papagajari :)

I ribicari! c055.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obozavam da jedem i pravi sam mesojed.Najlepsi mi je "nocni" obrok i tad potamanim pola frizidera.Sreca te mi je majka priroda dala brz metabolizam.U zivotu nisam drzala nikakve dijete a jedini sport mi je pesacenje do kola.I ponekad sa cerkom voznja rolera.

Nikad ne propustim da popijem ujutru sveze cedjenu narandzu a alkohol ne pijem nikada.Koristim suplemente vit.C(od 1000mg),koenzim Q10,articoka tab. i kalcijum.

Obavezno gledam ragbi jer se tu najbolje vide guze! :kez:

A u svoje "niske" strasti ubrajam svog supruga i cigarete.

Izmenjeno (ibi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja jedem sve i svasta sada i nekad bas nemam meru,tj.pojedem kao muskarac.jedem 5 puta dnevno,onako,srednje.nesto u poslednje vreme manje mesa,a ne znam zasto,organizam mi ne trazi valjda,al to nije dobro,jer ne volim ni ribu.vodim racuna sta jedem ipak,zbog zdravlja i linije.pekare ne posecujem,vrlo retko i tad volim burek,sta mogu..al eto,nisam sigurno 2meseca jela.to je moderna posast,te pekare...mast-cista mast.volim slatkise i tu mi je problem,al sam cudna,samo domace.ne bih okusila one svadbene torte,ili neke kolace iz pekare..pa me to vadi mozda,sto se tice linije.lubenice,tresnje,kajsije obozavam.

vec 8godina unazad prvo sto popijem ujutru je cedjeni limun i narandza sa medom u toploj vodi.stvarno ne znam dal sam omasila nekad..i to je NAVIKA.zdrava,doduse..

takodje,gazirano ne pijem 8 godina..eto bas kad su vrucine moze bitter lemon ili koka kola.ne pijem guste sokove i bilo sta iz radnje.samo cedjeno,ako nemam-onda voda.

alkohol ne pijem sem na svadbama,rodjendanima,novoj godini itd.tesko podnosim i ne prija mi.

pusim skoro paklicu dnevno,parlament silver.nekad sam bila stvarno super,zacrtam 12 dnrvno i tako je i bilo.a sad dopustam sebi vise..sto me nervira,al sta cu..

koristim dodatne suplemente ishrani.dok sam trenirala,proteine,aminokiseline(naravno,u malim kolicinama,nista profi)..uvek pijem vitamin C-1000mg svaki dan,kompleks Bvitamina,i kalcijum-magnezijum.vit C jer tako treba,a ovo drugo jer moram.povremeno me uhvati `ludaja` pa kao kupim neke za mrsavljenje,celulit i ostale gluposti i posle uvek kazem-sta mi bi?/

rekreativno idem na neke bapske vezbe i to od skoro..i one su mi sad teske.posle pauze od 2 godine.pre toga trenirala kick-box,aerobik-8godina i tad sam bila u top formi.zbog preterivanja se povredila i `sredila` se za sva vremena.od tad nista,a sad sa tetama po 10 trbusnjaka itd.a nekad 400 ko dobar dan...imala sam keramiku Mladenovac na stomaku,al dobro...proslo neko vreme.jedino sto mi je ostala je zaludjenost borilackim sportovima-da gledam!

tako sa pasionirani gledalac K-1.to se ne propusta na eurosportu,sportklubu,stagod...idem ponekad i po ovim domacim,cisto da se derem tamo,radi atmosfere...kad grunu ljudi,onda i ja-udri ga,sad krose,nokautiraj itd. od boraca gotivim Badr Harija-marokanca,Zerom le banera,semi silta-naravno...i tako.ludo,a?i uvek mi zao sto mi kao imamo neke frajere koji po ceo dan vise u teretani,sve nesto nabildovano,a ono nista.nema nas nigde na svetskoj sceni,u K-1 mislim.

gledam tenis(naravno)i gimnastiku-sportsku.to obozavam.kolektivni sportovi-ne.

dosta citam,al sve i svasta..razne oblasti.sto bi neki rekli-svugde sam ,a nigde nisam.tj,kad covek tako radi,ne moze ni jednu oblast da `specijalizira`.citam i sund i kvalitet.evo,sad sam procitala sve od anabele basalo,i bas je kul....dosadile mi ucene knjige..

imam psa,ime mu je Roki Balboa.nit manjeg nit ludjeg kuceta.pevamo zajedno i cekamo da komsije lupaju o radijator,a onda jos jace udrimo,pa on dobije keks kao nagradu,a ja upalu grla.

setamo dvaput dnevno,bijemo se sa kucicima(ne voli haskije),i valjda zbog kompleksa velicine(!!!)napada uvek vece i jace.uvek smo dobro prolazili!!!ne mozemo devojku da nadjemo,jer ga nijedna nece,a ima 5god.znaci,muskarac u najboljim godinama..tj.sve neke vece od njega `oce,a one ga nece...

dok je bio mali,nije smeo sam da ostane,pa sam ga i u kupatilo vodila inace place ispred vrata..ja se kupam u kadi.on sedi i gleda.k`o veliki.

mnogo volim more,pesak,samo eto da sam u vodi...gde god da je..volim prirodu.a ranije sam bila prava gradska asfaltna devojka.sad bezim od toga..

volim filmove da gledam,trilere i drame.teskase.i onaj moj od kog kupujem filmove na ulici kaze da sam najgora,da ne sme nista da mi preporuci,jer ja samo dodjem i vratim.kazem-ne valja.i tu on ne sme nista da kaze.onda me casti da ne vristim.

volim i da igram.al ne pamtim kad sam.nema ovde gde.nekad sam cekala grcku ko ozeblo sunce da se izigram,po diskotekama.sad ne mogu sa rejverima i mladjahnom decom da se bijem po diskacima,a da se kacim po stolovima-jedino da popijem.

ne igram bingo,loto,igre,telefoni gde daju 100000d.-fali jedno slovo(kao)..to mi vredja inteligenciju.pa valjda zato ne dobijam,ko pirocanac.zalim se sto ne dobijam,a nikad ne kupim listic.

kao tinejdzerka sam igrala poker u pare,zaraza,i gubila...pa sad ne smem...tip sam koji se navuce,nesto me tera jos i jos.pa bolje ne..izgleda da sam taj tip za kocku.al se ne dam.ni 50din.skrtica sam prava za to.tako valjda stitim sebe..

dal zaboravih nesto???hahaha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

wow

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znam..sta reci posle mene!!!!??hahah..al sam ti zadala zadatak,a?aj gukni,golube...pritom sam izostavila Basic instincts...a mos`misliti....by the way,`dangerous` is my middle name...

Izmenjeno (jelica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka