pute

KREMA ZA SUNCANJE

1776 poruka u ovoj temi

da li ides na solarijum pre mora? to bi trebala obavezno kao pripremu da koza ne dozivi sok..beta bronz ili nesto slicno minimum dve nedelje pred suncanje..puno paradajza, caj od sipka, lubenice i crvenog grejpfruta..mozda pomogne, mada nemaju sve alergije isti uzrok..

Mislis BETA BRONZ kapsulice.... vidis ja ih nikada do sada nisam uzima ali sam se ove godine opasno nameracila, verovatno bi vec trebala da pocnem da ih uzimam jer za 3 nedelje krecem na more ...

Koje si tacno kapsule uzimala?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo,nadjoh pamflet.Attiva bronz,pojacava tamnjenje koze za 40%®-iliti trade mark.

Čula sam za ovu marku ROUGJ. Oni imaju one preparate protiv opadanja kose, prvo ti snimaju teme mikrokamerom pa ti uvale njihove preparate. To ima skoro u svim apotekama. E sad kakve su te kreme za sunčanje, nemam pojma. Znači ova Attive bronze koliko razumem nije da je koristiš kada si na suncu nego pre sunčanja. Vidim imaju neke i sa zaštitnim faktorom.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

imaju i isto su skupe.al ne moras ti njihove da uzimas,ja necu sigurno.al ovo hocu,pa bas da vidim..ne moze da ne valja,ubedjena sam.ja sam ti manijak za to,sve citam sastojke ,pa koliko cega ima itd.jeste da ne znam nikog ko je ovo uzimao pa da proverim,al eto bicu pionir!

sad se setih jos necega,nema veze sa suncanjem al eto preporuka moja.OKSIGEN,aktivni kiseonik,200ml,u apotekama-300din.za osvezavanje lica,za ranice,dezinfekciju grla,zdrela ,vode cak,kozmetologija...ja ga koristim za lice..sto bih se osvezavala vichy termalnom vodom,duplo skuplja kad je ovo dobro.kad god ti je vruce,osecas da te lice zateze,da mu fali voda-to ti je aktivni kiseonik,unistava gram pozitivne,negativne jone..mozes i gazu da natopis pa drzis preko lica 10min.posle toga koza zategnuta i lepa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislis BETA BRONZ kapsulice.... vidis ja ih nikada do sada nisam uzima ali sam se ove godine opasno nameracila, verovatno bi vec trebala da pocnem da ih uzimam jer za 3 nedelje krecem na more ...

Ja sam se juče informisala o njima-jeftinije su u apoteci nego u parfimerijama ( oko 550 din ), ima ih 30 u pakovanju i mogu se piti pre ( 1-2 nedelje ), u toku i posle izlaganja suncu ( letovanja ). Definitivno ću ih i ja probati ove godine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

MALO SAM SKEPTICNA PREMA NJIMA ALI CU IH PROBATI .......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se opirala do ove godine ali prelomih u njihovu korist. A nadam se i svoju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se juče informisala o njima-jeftinije su u apoteci nego u parfimerijama ( oko 550 din ), ima ih 30 u pakovanju i mogu se piti pre ( 1-2 nedelje ), u toku i posle izlaganja suncu ( letovanja ). Definitivno ću ih i ja probati ove godine.

Ja ih u apoteci platio 635din,a i prošle godine oko 600din!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

MALO SAM SKEPTICNA PREMA NJIMA ALI CU IH PROBATI .......

Nema potrebe da budeš skeptična,ja ih već drugu godinu pijem i ništa mi ne fali! A videla si mi i ten! :bez-zuba: Ja sam ih prvenstveno zbog alegije počeo piti,ali skroz su ok! Ali su i potpuno "prirodne"! Sadrže samo: likopen,beta-karoten,vitamin E i kao punioce talk,laktozu i želatin! Samo napred! Ali malo se i sunčaj na terasi pre odmora!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

UUUUU ROLIIIII PA BLAGO TVOJOJ DEVOJCI NEMA O CEMU MNOGO DA BRINE :)

TOLIKO SE GODINA ZNAMO A TEK SAD KAZES DA KONZUMIRAS KAPSULICE :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko možda probao Eucerin kremu za sunčanje ima sa faktorom 15 i 25 i piše da je i za alergiju na sunce, to sam videla danas u apoteci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja imam alergiju na sunce pa sam danas kupila eucerin gel za suncanje i after sun, pa cemo videti kako ce se pokazati... Ove godine alergija je pocela da mi izlazi po rukama i dekolteu cak i u hladu, ili u prolazu, tako da mi sledi svakodnevno mazanje. Nadam se da su konacno uspeli izmisliti nesto delotvorno protiv ove napasti. Takodje imam nameru da pijem beta bronz kapsule. Uzela sam faktor 15 jer sam primetila da mi alergija ili ne izlazi uopste ili izlazi vrlo malo ako uspem da pocrnim, a mislim da sa faktorom 25 ne bih mogla pocrneti uopste...

Jedne godine sam koristila ne znam koju tacno mazalicu, ali je imala faktor 30...Rezultat - ni malo boje, a alergija je izlazila svaki dan. Inace imam tamniji pigment i brzo dobijam boju. Pijem uvek i kalcijum sandoz 500, ali ne pomaze mnogo. Isprobavala sam i razne "taktike" tokom godina... Posle epizode sa tim faktorom 30 sam izasla na sunce potpuno bez zastite da bih pocrnela i uspela - alergija izasla i smirila se, ja dobila boju, kasnije mi nije izlazila. Ili se par dana mazem nekim proizvodom za samotamnjenje, tako pripremljena idem na plazu i alergija ne izlazi, a uspem da pocrnim. Cudno s ozbizirom na to da nema nikakav zastitni faktor, ali deluje, bar u mom slucaju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uf, te alergije su bas gadne, jedne godine mi je izasla i koristila sam phenergan kremu, ali s tim nikako na sunce!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ranije sam pila beta bronz, a prosle godine sam pila ativa bronz i mazala njihove kreme za lice i oci..bilo je neko snizenje u mojoj apoteci, ustvari platis jedan proizvod a dobijes dva..sada opet pijem ativu ( za nedelju dana idem na more i pocela sam da ih pijem pre 10tak dana) jer mi je ostala jedna kutija od prosle godine..imam bas kretensku kozu, cak sam i pegava a opet super pocrnim..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja imam alergiju na sunce pa sam danas kupila eucerin gel za suncanje i after sun, pa cemo videti kako ce se pokazati...

nisam probala eicerin za suncanje, ali koristim eucerin antirid kremu, jer mi od svake druge izadje takva alergija da izgledam kao najuzasniji monstrum..jedino mi od eucerina ne izlazi..ali kada malo pocrnim i ativa bronz krema mi je ok, ne nadujem i ne ospem se ni od nje..

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

znaci,lilly,ti si koristila attivu bronz...jesi li brze i bolje pocrnela,reci,da ne bacam pare?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868213
    Ukupno poruka