pute

KREMA ZA SUNCANJE

1768 poruka u ovoj temi

Vichy F16 ...jedne godine nisam mogla da pocrnim od njega .... :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pronasol pre svega i to onaj bez zaštitnog faktora, zatim neku od garnier kremica, zapravo kupih upravo ovu novu što se reklamira , što ne ostavlja beli trag, kad na reklami vidim prskaju lice, a na njoj piše da se nikako ne sme nanositi na lice , :angry: :angry: (ima u sebi alkohola)

Izmenjeno (slatkiš)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uh a ja kupih Pronasol SPF 20 .... trebala sam manji faktor :o :shokiran: :besan:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Du (SPF 35), mleko koje nabavljam u apoteci i koje se pokazalo kao odlicno, zatim pena za zastitu Carroten (SPF 26) i Niveica sa niskim zastitnim faktorom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde kupujete taj Pronasol? Da li ima u DM-u?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam do sad koristila Ombru,i sasvim je ok

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ga u Lilly-u.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ga svaka apoteka :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pronasol i Jomelop su cudo. Ja sam jedne godine vodila na more moje necake koji su mesanci engleskinje ( sa onom belom kozom kao pile iz zamrzivaca i deca imaju ten na nju) i srbina koji je plav, Moja snaja je svaki dan zvala i vristala "ne decu na sunce" i poslala im je neku kremu sa faktorom zilion + da im mazem u hladu! I obavezno majicu da ne skidaju na plazi!Meni bilo nesto zao da budu onako beli i jadni u odnosu na drugu decu i lepo ih narokam sa Pronasolom sa faktorom i kada ih istusiram namazem Jomelopom. Deca prvi put u zivotu dobila boju bez ikakvih komplikacija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pronasol pre svega i to onaj bez zaštitnog faktora, zatim neku od garnier kremica, zapravo kupih upravo ovu novu što se reklamira , što ne ostavlja beli trag, kad na reklami vidim prskaju lice, a na njoj piše da se nikako ne sme nanositi na lice , :angry: :angry: (ima u sebi alkohola)

Zezas da ne sme na lice? E boze! Onda definitivno moras uzeti jos neku, lice treba mazati i ovako po gradu kad se negde izadje u toku dana, a ne samo po plazi, pa to je najvaznije..

Inace garnier marku izbegavam otkad su otkrivene one stetne supstance u njihovim farbama

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je možda neko od vas našao rešenje za alergiju na sunce? Ja sa tim svake godine imam užasnih problema na moru sve živo sam probala i ništa ne pomaže.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja pijem dev nedelje pre mora Ca sandoz i od alergije ni traga

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je možda neko od vas našao rešenje za alergiju na sunce? Ja sa tim svake godine imam užasnih problema na moru sve živo sam probala i ništa ne pomaže.

Pročitaj ovu temu ! Tu smo pričali dosta o alegiji na sunce! Ako te još nešto zanima,tu smo! :D

Ukratko: pij bar 2 nedelje pre mora Beta-Bronz,ili neki sličan preparat sa likopenom,beta-karotenom i e-vitaminom, i malo se sunčaj,da dobiješ bar neku osnovu!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja pijem dev nedelje pre mora Ca sandoz i od alergije ni traga

Ca Sandoz?????? Nije mi jasno kako bi to delovalo na alergiju od sunca? On sadrži samo C-vitamin(1000mg-kako oni kažu količina iz 17 narandži) i 500mg jonskog kalcijuma! Kalcijum se uglavnom koristi kod koštanih oboljenja,a c-vitamin za sve i svašta... Ajde da ti on malo stabilizuje imuni sistem,mislim na c-vitamin,ali da ti pripremi kožu za sunčanje mi je već neverovatno!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa alergijama se ne treba igrati. Obavezno pitaj lekara

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25759
    Ukupno tema
    856693
    Ukupno poruka
  • Popularne teme